Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

55E RONDE HAARLEMMERLIEDE & SPAARNWOUDE

                       Uitslag Rit in lijn over 157,5 km

                         Wedstrijd datum: 15 Maart 2008
                                    RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  47 Harms, Jos                PIELS                        3:45:17
  2  12 Zijlstra, Sipke           UBBINK SYNTEC CYCLING TM      z.t.
  3 128 Windhouwer, Gerard        DTS                           z.t.
  4  24 van Veen, Jan             LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
  5  37 van Diermen, Johnny       Van Hemert Groep DJR          z.t.
  6   8 Smit, Dennis              UBBINK SYNTEC CYCLING TM      z.t.
  7  58 Reef, Marc                ASITO CYCLING TEAM            z.t.
  8  49 Botman, Wim               P3 FONDAS-BATAVUS             z.t.
  9  10 van Haaren, Bart          UBBINK SYNTEC CYCLING TM      z.t.
 10 116 Dijkshoorn, Geert         RWC AHOY                      z.t.
 11  23 Ruckert, Patrick          LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 12  61 Dekkers, Paul             TML DOMMELSTREEK              z.t.
 13 130 Aardenburg, Sander        DTS                           z.t.
 14  20 Nederlof, Tim             LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 15  98 Procee, Johan             HEPRO.NL NWV GRONINGEN        z.t.
 16  85 Raadtgever, Dennis        PRC DELTA                     z.t.
 17 100 Clermonts, Glenn          HEPRO.NL NWV GRONINGEN        z.t.
 18 135 Steltenpool, Sander       WEST FRISIA  ENRA             z.t.
 19  59 van Ooijen, Cornelius     ASITO CYCLING TEAM            z.t.
 20  77 Vreugdenhil, Gerben       WWV / TRIAS / PEDAALRIDD      z.t.
 21  71 de Reus, Frank            JVA RABOBANK-PLIEGER          z.t.
 22  99 Nijman, Thomas            HEPRO.NL NWV GRONINGEN        z.t.
 23 117 van der Ven, Maurits      RWC AHOY                      z.t.
 24 108 Jonkheer, Bob             SWABO                        3:45:43     0:26
 25 126 Videler, Jorne            RIETVELD                     3:47:04     1:47
 26 122 van Roosmalen, Wouter     RIETVELD                      z.t.
 27  43 Bos, Marco                PIELS                        3:49:48     4:31
 28  62 Vissers, Job              TML DOMMELSTREEK              z.t.
 29  15 Westra, Lieuwe            KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
 30  28 Schmitz, Bram             VAN VLIET EBH ELSHOF          z.t.
 31 141 Groenewold, Roderik       ROBINSON TECHNIEK-LORINI      z.t.
 32  50 van Groen, Arnoud         P3 FONDAS-BATAVUS             z.t.
 33  39 Walgien, Jorrit           Van Hemert Groep DJR          z.t.
 34  54 Mol, Wouter               P3 FONDAS-BATAVUS             z.t.
 35  19 Kelderman, Martin         LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 36   5 van Nuil, Hidde           B&E-KOOPMANS CYCLING TM       z.t.
 37  56 Kamphuis, Sebastiaan      ASITO CYCLING TEAM            z.t.
 38 144 Timmer, Mathijs           ROBINSON TECHNIEK-LORINI      z.t.
 39 103 van Reek, André           SWABO                         z.t.
 40 121 Houweling, Arjen          RIETVELD                      z.t.
 41  91 Van Agtmaal, Peter        METEC CYCLING TEAM            z.t.
 42  94 du Prie, Mick             METEC CYCLING TEAM            z.t.
 43  41 Terpstra, Mike            Van Hemert Groep DJR          z.t.
 44 125 Verschoor, Jochem         RIETVELD                      z.t.
 45   1 van den Blink, Joost      B&E-KOOPMANS CYCLING TM       z.t.
 46  27 Kreder, Dennis            VAN VLIET EBH ELSHOF          z.t.
 47 114 Luisman, Jordy            RSE CYCLING/CC75/RAALTE       z.t.
 48  60 Waaijer, Bas              ASITO CYCLING TEAM            z.t.
 49  21 Stougje, Martijn          LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 50  17 Ligthart, Pim             KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
 51  55 Hooghiemster, René        ASITO CYCLING TEAM            z.t.
 52  29 Vreugdenhil, Stefan       VAN VLIET EBH ELSHOF          z.t.
 53  53 Jun, Lars                 P3 FONDAS-BATAVUS             z.t.
 54   4 Lip, Bert                 B&E-KOOPMANS CYCLING TM       z.t.
 55 142 Kregel, Jeroen            ROBINSON TECHNIEK-LORINI      z.t.
 56   2 Helderman, Paul           B&E-KOOPMANS CYCLING TM       z.t.
 57 129 Asjes, Jelmer             DTS                           z.t.
 58   3 de Beer, Pim              B&E-KOOPMANS CYCLING TM       z.t.
 59  52 van Hage, Klaas           P3 FONDAS-BATAVUS             z.t.
 60 123 Marissink, Steven         RIETVELD                      z.t.
 61  75 Kuijvenhoven, Marco       WWV / TRIAS / PEDAALRIDD      z.t.
 62  14 Pronk, Jos                KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
 63  26 Gmelich Meijling, Jarno   VAN VLIET EBH ELSHOF          z.t.
 64 131 Breemes, Stefan           DTS                           z.t.
 65  65 Kamsma, Marcel            TML DOMMELSTREEK              z.t.
 66  86 Schotte, Otto             PRC DELTA                     z.t.
 67 133 Haakman, Tino             WEST FRISIA  ENRA             z.t.
 68  16 Lenferink, Jasper         KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
 69  40 Boelen, Jeroen            Van Hemert Groep DJR          z.t.
 70  42 van Diermen, Jaron        Van Hemert Groep DJR          z.t.
 71 107 van Lakerveld, Erik       SWABO                         z.t.
 72  30 Vrijmoed, Maurice         VAN VLIET EBH ELSHOF          z.t.
 73  25 Bruin, Ivor               VAN VLIET EBH ELSHOF          z.t.
 74  22 Souverein, Dennis         LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 75 124 Schreurs, Mark            RIETVELD                      z.t.
 76 143 Spijkerman, Herman        ROBINSON TECHNIEK-LORINI      z.t.
 77 101 de Lange, Bas             HEPRO.NL NWV GRONINGEN        z.t.
 78  38 de Haan, Sierk-Jan        Van Hemert Groep DJR          z.t.
 79  44 Lenferink, Maarten        PIELS                         z.t.
 80  57 van der Lijn, Robin       ASITO CYCLING TEAM            z.t.
 81 102 van Leeuwen, Cor          HEPRO.NL NWV GRONINGEN        z.t.
 82  79 Klijnhout, Gerhard        BATAAF/COUREUR/WOERDEN        z.t.
 83  48 Berkenbosch, Maint        PIELS                         z.t.
 84  18 van Gulik, Fulco          KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
 85   9 Kos, Patrick              UBBINK SYNTEC CYCLING TM      z.t.
 86  51 Honig, Reinier            P3 FONDAS-BATAVUS             z.t.
 87 140 de Blaauw, Niels          ROBINSON TECHNIEK-LORINI      z.t.
 88  81 Kortekaas, Michael        BATAAF/COUREUR/WOERDEN       3:50:43     5:26
 89  78 Spierings, Damiën         WWV / TRIAS / PEDAALRIDD      z.t.
 90 134 den Hertog, Kasimir       WEST FRISIA  ENRA             z.t.
 91  45 Helmantel, Adriaan        PIELS                         z.t.
 92  63 van den Heuvel, Peter     TML DOMMELSTREEK              z.t.
 93 113 Sleumer, Richard          RSE CYCLING/CC75/RAALTE       z.t.
 94  93 Mandemakers, Maarten      METEC CYCLING TEAM            z.t.
 95 119 Scheerens, Pieter         RWC AHOY                      z.t.
 96  76 Olsthoorn, Johan          WWV / TRIAS / PEDAALRIDD      z.t.
 97 104 Slegtenhorst, Peter       SWABO                         z.t.
 98  92 den Hertog, Reijer        METEC CYCLING TEAM            z.t.
 99  96 van Zimmeren, Werner      METEC CYCLING TEAM            z.t.
100  67 Brandwijk, Addy           JVA RABOBANK-PLIEGER          z.t.
101 132 Stenekes, Steven          DTS                           z.t.
102  70 Lamberts, Marcel          JVA RABOBANK-PLIEGER          z.t.
103 127 de Koning, Guido          DTS                           z.t.
104  72 Wolthuis, Bart            JVA RABOBANK-PLIEGER          z.t.
105  95 van Ede, Ramon            METEC CYCLING TEAM            z.t.
106   6 van Schalen, Paul         B&E-KOOPMANS CYCLING TM       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.947 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

55E RONDE HAARLEMMERLIEDE & SPAARNWOUDE

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  UBBINK SYNTEC CYCLING TM     2     11:15:51
  2  LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL     4     11:15:51
  3  HEPRO.NL NWV GRONINGEN      17     11:15:51
  4  ASITO CYCLING TEAM          10     11:20:22        4:31
  5  DTS                         22     11:20:22        4:31
  6  RWC AHOY                    20     11:21:17        5:26
  7  RIETVELD                    21     11:23:56        8:05
  8  P3 FONDAS-BATAVUS            9     11:24:53        9:02
  9  Van Hemert Groep DJR         7     11:24:53        9:02
 10  TML DOMMELSTREEK            11     11:24:53        9:02
 11  PIELS                        8     11:24:53        9:02
 12  SWABO                       18     11:25:19        9:28
 13  WWV / TRIAS / PEDAALRIDD    13     11:25:48        9:57
 14  WEST FRISIA  ENRA           23     11:25:48        9:57
 15  JVA RABOBANK-PLIEGER        12     11:26:43       10:52
 16  ROBINSON TECHNIEK-LORINI    24     11:29:24       13:33
 17  VAN VLIET EBH ELSHOF         5     11:29:24       13:33
 18  B&E-KOOPMANS CYCLING TM      1     11:29:24       13:33
 19  KROLSTONE CONTINENTAL TM     3     11:29:24       13:33
 20  METEC CYCLING TEAM          16     11:30:19       14:28
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp