Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

11e RABO GROEISTAD KLASSIEKER-BELOFTEN

                       Uitslag Rit in lijn over 172,9 km

    Slotwedstrijd Beloftencompetitie 2008 te Amersfoort op 20 September 2008
              Organisatie: Wielervereniging Eemland te Amersfoort

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   8 Chaigneau, Robin          Asito Cycling Team           3:26:01
  2   5 Kusters, Yvo              Cycling Team Jo Piels         z.t.
  3 147 Jun, Lars                 WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
  4   3 Brus, Marco               Cycling Team Jo Piels         z.t.
  5  45 Kelderman, Martin         Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
  6  40 van Nuil, Hidde           B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
  7 128 de Haan, Jesse            Krolstone de Peddelaars       z.t.
  8  13 Gmelich Meijling, Jarno   vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
  9  26 van Diermen, Johnny       WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 10  39 van Luijk, Sven           B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 11 148 Verdaasdonk, Nicky        WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 12 135 Aalders, Tim              De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 13 123 te Brake, Remco           METEC Cycling Team            z.t.
 14 131 Atzori, Umberto           Krolstone de Peddelaars       z.t.
 15  85 Luyt, Dennis              Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 16   4 Fransen, Ruud             Cycling Team Jo Piels         z.t.
 17 100 Knol, Martijn             PRC Delta/IJsselstreek        z.t.
 18  21 van Wel, Ruud             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 19 125 du Prie, Mick             METEC Cycling Team            z.t.
 20  42 Lip, Bert                 B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 21  69 Stöpler, Bob              Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 22  47 van Veen, Jan             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 23  25 van Diermen, Jaron        WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 24 130 Horring, Lars             Krolstone de Peddelaars       z.t.
 25 154 Werst, Raymond            Maaslandster ZuidLimburg      z.t.
 26 169 Vrolijk, Danny            HoekseRenner/Waardrenner      z.t.
 27  12 Lindeman, Bert-Jan        Asito Cycling Team            z.t.
 28  15 Kreder, Dennis            vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 29 149 Vangheel, Timothy         WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 30 166 van de Craats, Dirk       DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 31 178 Limburg, Stefan           Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 32  30 Lardenoije, Sonny         WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 33  27 Pronk, Leander            WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 34 134 Wijnstra, Jacob           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 35   9 Kamphuis, Sebastiaan      Asito Cycling Team            z.t.
 36 179 Kuiper, Bouke             Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 37 136 van Eerd, Michael         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 38 122 Beuker, Jordy             METEC Cycling Team            z.t.
 39  18 van Zandbeek, Ronan       vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 40 146 Hagenaars, Luc            WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 41 164 Stenekes, Steven          DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 42 145 Poels, Wout               WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 43 177 Kip, Ismael               Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 44  43 Nederlof, Tim             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 45 138 Buyk, Harm                De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 46  20 Kers, Koos Jeroen         Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 47 121 van Aurich, Tjeerd        METEC Cycling Team            z.t.
 48  58 Opie, Chris               DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 49 115 Hoekstra, Ruben           Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 50  56 Sikking, Frank            DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 51  90 Berk, Robert              Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 52  61 van den Hengel, John      WV Eemland                    z.t.
 53  57 van Os, Enno              DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 54 137 Schless, Wesley           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 55  86 Louwers, Hugo             Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 56 168 Korevaar, Daniël          DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 57 143 Mylius, Caspar            Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen      z.t.
 58  50 van Delft, Joeri          RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 59  63 Mijnen, Harmen            WV Eemland                    z.t.
 60  48 Asjes, Jelmer             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 61  94 Castelijns, Twan          Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 62 101 Huijssoon, Aarnout        PRC Delta/IJsselstreek        z.t.
 63 110 van der Velde, Jeffrie    Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 64  37 de Beer, Pim              B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 65   1 de Bekker, Maurice        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 66  78 Lotz, Tom                 Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 67  54 van Winden, Stefan        RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 68  64 Reijmer, Tjalling         WV Eemland                    z.t.
 69  16 Stamsnijder, Bas          vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 70  70 van Roosmalen, Wouter     Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 71 163 Breemes, Stefan           DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 72 132 Hulzebos, Barry           Krolstone de Peddelaars       z.t.
 73 133 Rentmeester, Niek         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 74 114 Waasdorp, Sebastiaan      Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 75  65 Kerkhof, Niels            WV Eemland                    z.t.
 76  46 te Stroet, Rens           Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 77  60 van Vliet, Luuk           DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 78  71 Schreurs, Mark            Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 79  11 van Ooijen, Cornelius     Asito Cycling Team            z.t.
 80  10 Reef, Marc                Asito Cycling Team            z.t.
 81  51 Dijkshoorn, Geert         RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 82 173 Joling, Gerhard           HoekseRenner/Waardrenner      z.t.
 83  76 van der Pijl, Jasper      Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 84 142 Kamphuis, Milan           Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen      z.t.
 85  68 Deckers, Aaron            Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 86  55 Fransen, Timo             DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 87 176 Kos, Patrick              Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 88  72 Verschoor, Jochem         Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 89   6 van der Sanden, Geert     Cycling Team Jo Piels         z.t.
 90  31 Beenes, Björn             Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 91 150 Simons, Jack              WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 92   7 Broers, Remco             Asito Cycling Team            z.t.
 93  28 Terpstra, Mike            WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 94  14 van Ruitenbeek, Malaya    vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 95  38 Helderman, Paul           B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 96  29 Kooiman, Erik Jan         WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 97 116 Huiting, Vincent          Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 98 111 van der Wielen,Jacob-Jan  Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 99  75 de Reus, Frank            Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
100 120 de Vries, Harm            Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
101 139 Postma, Fokke             Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen      z.t.
102 159 Harrevelt, Lenn           WestlWilVoor/Trias/PedaR      z.t.
103  79 Kamsma, Marcel            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
104 117 Jonkman, Frank            Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
105   2 Brouwer, Gijs             Cycling Team Jo Piels         z.t.
106  41 Relou, Tom                B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
107 112 Meijer, Mark              Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
108 129 Boersma, Jildert          Krolstone de Peddelaars       z.t.
109  34 de Haan, Bas              Robinson Techniek-Lorini     3:26:12     0:11
110  53 van der Ven, Maurits      RWC Ahoy/Meteoor Assen-R     3:26:34     0:33
111  19 Beukeboom, Dion           Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
112  89 van Dijk, Peter           Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
113  32 Koote, Tim                Robinson Techniek-Lorini      z.t.
114 109 Reef, Peter               Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
115  81 Marcelis, Tom             TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
116 127 Faber, Rutmer             Krolstone de Peddelaars       z.t.
117 171 Sint Nicolaas, Randy      HoekseRenner/Waardrenner      z.t.
118 119 Buis, Silvan              Dracht/WFrisia/Olympia/O     3:26:48     0:47
119 167 Lof, Jan                  DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
120 157 Bom, Henk                 WestlWilVoor/Trias/PedaR     3:26:55     0:54

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 50.355 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

11e RABO GROEISTAD KLASSIEKER-BELOFTEN

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cycling Team Jo Piels        1     10:18:03
  2  B&E-Koopmans Cycling Tm      7     10:18:03
  3  WillebrordWlVoor KUMASOL    25     10:18:03
  4  Krolstone de Peddelaars     22     10:18:03
  5  Asito Cycling Team           2     10:18:03
  6  WV DeJongeRenner-vHemert     5     10:18:03
  7  METEC Cycling Team          21     10:18:03
  8  Line-Lloyd Footwear Cycl     8     10:18:03
  9  vVliet EBH Elshof advoca     3     10:18:03
 10  De Mol/Theo Middelkamp      23     10:18:03
 11  Ubbink-Syntec Cycl Team     30     10:18:03
 12  Alcmaria Victrix/SWABO      15     10:18:03
 13  DTS/TmAmsterdam/Bataaf      28     10:18:03
 14  DWVastg-Wilton-Snel-AA-V    10     10:18:03
 15  Rietveld Wielerteam LSE     12     10:18:03
 16  WV Eemland                  11     10:18:03
 17  RWC Ahoy/Meteoor Assen-R     9     10:18:03
 18  Oldenzaal/Stormvogels       19     10:18:03
 19  Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen    24     10:18:03
 20  Dracht/WFrisia/Olympia/O    20     10:18:03
 21  Rab/JvArckel/Bik-Excelsi    13     10:18:03
 22  Ruiter DakkapellenWieltm     4     10:18:36        0:33
 23  HoekseRenner/Waardrenner    29     10:18:36        0:33
 24  Robinson Techniek-Lorini     6     10:18:47        0:44
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten