Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

43e RONDE VAN GELDERLAND - VROUWEN

                       Uitslag Rit in lijn over 135,9 km

            1e Wedstrijd Topcompetitie Vrouwen 2008 op 19 April 2008
                Organisatie: A.R. & T.V. de Adelaar - Apeldoorn

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 162 Samplonius, Anne          National Team Canada         3:28:04
  2 190 Lutz, Eva                 Nürenberger Versicherung     3:28:14     0:10
  3 132 Bosman, Andrea            Team DSB-Bank                3:28:28     0:24
  4  11 De Vocht, Liesbeth        Vrienden vh Platteland        z.t.
  5 170 Anderson, Kim             Team High Road                z.t.
  6 137 Blaak, Chantal            AA-Drink Cycling Team         z.t.
  7 175 Teutenberg, Ina Yoko      Team High Road               3:28:59     0:55
  8 144 Wild, Kirsten             AA-Drink Cycling Team         z.t.
  9 176 Wood, Oenone              Team High Road                z.t.
 10  27 Markerink, Loes           Team Flexpoint                z.t.
 11 186 de Goede, Suzanne         Nürenberger Versicherung      z.t.
 12   5 Wagtho, Lianne            Restore Cycling Team          z.t.
 13 129 Vos, Marianne             Team DSB-Bank                 z.t.
 14 140 Johanson, Emma            AA-Drink Cycling Team         z.t.
 15  13 van Vleuten, Annemiek     Vrienden vh Platteland        z.t.
 16 122 Decroix, Lieselot         Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 17 181 Hohl, Jennefer            Bigla Cycling Team            z.t.
 18  12 Huisman, Marit            Vrienden vh Platteland        z.t.
 19 127 Verbeke, Grace            Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 20  10 Bras, Martine             Vrienden vh Platteland        z.t.
 21 138 Werner, Laure             AA-Drink Cycling Team         z.t.
 22  16 van Dijk, Ellen           Vrienden vh Platteland        z.t.
 23  25 Braam, Elisabeth          Team Flexpoint                z.t.
 24  14 Miggels, Kristy           Vrienden vh Platteland        z.t.
 25  81 Ringlever, Linda          Barrhopoort MovingLadies      z.t.
 26 189 Lindberg, Marie           Nürenberger Versicherung      z.t.
 27 172 Beltman, Chantal          Team High Road                z.t.
 28  91 Bruins, Regina            Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 29 161 Wrubleski, Alexandra      National Team Canada          z.t.
 30 143 v.d. Broek, Irene         AA-Drink Cycling Team         z.t.
 31  70 Beyen, Lien               Swift Racing                  z.t.
 32  31 Valen - de Vries, Anita   Team Flexpoint                z.t.
 33 185 Becker, Christina         Nürenberger Versicherung      z.t.
 34 123 Delfosse, Catherine       Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 35  45 van Paassen, Sanne        Red-Sun Ladies-Schijndel      z.t.
 36 178 Beyer, Anna               Bigla Cycling Team            z.t.
 37  78 Glasbergen, Jessica       Team Merida                   z.t.
 38  32 van Veen, Suzanne         Team Flexpoint                z.t.
 39 142 Van Den Broeck, Inge      AA-Drink Cycling Team         z.t.
 40 121 Carrigan, Sara            Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 41 171 Arndt, Judith             Team High Road                z.t.
 42  28 Melchers, Mirjam          Team Flexpoint                z.t.
 43 179 Dietel, Sandra            Bigla Cycling Team            z.t.
 44  29 Slappendel, Iris          Team Flexpoint                z.t.
 45 166 Gomez, Felicia            National Team Canada          z.t.
 46 169 Abbott, Mara              Team High Road                z.t.
 47 130 Visser, Adrie             Team DSB-Bank                 z.t.
 48  30 Neben, Amer               Team Flexpoint                z.t.
 49 133 van Essen, Sharon         Team DSB-Bank                 z.t.
 50  26 Gunnewijk, Loes           Team Flexpoint                z.t.
 51 187 Häusler, Claudia          Nürenberger Versicherung      z.t.
 52  89 van Alebeek, Sissy        Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 53 134 Liebig, Tina              Team DSB-Bank                 z.t.
 54 139 Henrion, Ludvine          AA-Drink Cycling Team         z.t.
 55 131 Brodtka, Angela           Team DSB-Bank                3:30:01     1:57
 56  97 van Gogh, Natalie         Regioteam SwABoLadies        3:33:28     5:24
 57  54 Pijnenborg, Mascha        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 58  66 Bradshaw, Toni            Swift Racing                  z.t.
 59 108 Kanis, Janneke            NWHoek/Rabo/De Bataaf         z.t.
 60  92 Eversdijk, Anne           Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 61 105 van der Breggen, Anna     NWHoek/Rabo/De Bataaf         z.t.
 62  65 Davies, Jones             Swift Racing                  z.t.
 63  94 Helmink, Judith           Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 64  35 Brand, Lucinda            RSC De Zuidwesthoek           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.189 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

43e RONDE VAN GELDERLAND - VROUWEN

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  National Team Canada        21     10:26:02
  2  Nürenberger Versicherung    24     10:26:12        0:10
  3  Team High Road              22     10:26:26        0:24
  4  AA-Drink Cycling Team       18     10:26:26        0:24
  5  Vrienden vh Platteland       2     10:26:26        0:24
  6  Team DSB-Bank               17     10:26:26        0:24
  7  Team Flexpoint               4     10:26:57        0:55
  8  Lotto-Belisol Ladiesteam    16     10:26:57        0:55
  9  Bigla Cycling Team          23     10:26:57        0:55
 10  Ton van Bemmelen/Odysis     12     10:31:26        5:24
 11  Swift Racing                 9     10:35:55        9:53
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten