Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van de EPZ 2008

                           Uitslag Omloop over 164 km

       Borssele, 4e Wedstrijd KNWU Clubcompetitie Regio 2 op 7 Juni 2008
                           Organisatie: Sportclub EPZ

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 112 Berk, Johan               SWABO                        3:56:01
  2  79 Dekkers, Paul             TML de Dommelstreek          3:56:04     0:03
  3  10 Cuppens, Tjarco           TWC Maaslandster Z-Limbu      z.t.
  4  83 Vissers, Job              TML de Dommelstreek           z.t.
  5  45 de Bruin, Alfred          GRTC Excelsior                z.t.
  6  92 de Haan, Sierk-Jan        VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
  7  96 Boelen, Jeroen            VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
  8  23 van Bavel, Alexander      DWVG-WiltonCT-Volharding     3:56:14     0:13
  9  85 Aalders, Tim              DRC de Mol                   3:56:39     0:38
 10 104 Raadtgever, Dennis        PRC Delta                     z.t.
 11   2 Harteloh, Maxim           WC de Waardrenner             z.t.
 12  70 Schür, Ronald             RTC de Hoekse Renners         z.t.
 13  29 Meulenbroeks, Marc        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 14 118 Kipping, Kees             WlWVooruit/Trias/Pedaalr      z.t.
 15  94 Walgien, Jorrit           VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 16  33 Rentmeester, Niek         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 17 100 Verdaasdonk, Nicky        Kumasol-WillebWilVooruit      z.t.
 18  88 van Eerd, Michael         DRC de Mol                    z.t.
 19  56 van Erp, Jordy            WV Schijndel                  z.t.
 20  35 Ringelberg, Nico          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 21  26 Castelijns, Jos           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 22  91 Pronk, Leander            VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 23  87 de Gans, Joop             DRC de Mol                    z.t.
 24  20 Fransen, Timo             DWVG-WiltonCT-Volharding      z.t.
 25   8 Aandewiel, Pascal         TWC Maaslandster Z-Limbu      z.t.
 26  80 van Grinsven, Marc        TML de Dommelstreek           z.t.
 27 114 Vroome, Nicky             SWABO                         z.t.
 28  86 Holleman, Randy           DRC de Mol                    z.t.
 29  74 Bunnik, Rene              RWC Ahoy                      z.t.
 30  22 van den Brand, Rob        DWVG-WiltonCT-Volharding      z.t.
 31  63 Vierling, Gijs            BMV - TWC Tempo               z.t.
 32 109 Zuidewind, Pim            SWABO                         z.t.
 33  12 Werst, Raymond            TWC Maaslandster Z-Limbu      z.t.
 34  51 Neijenhuis, Wouter        JvR de Batauwers              z.t.
 35 119 Kuijvenhoven, Marco       WlWVooruit/Trias/Pedaalr      z.t.
 36  50 Slager, Stefan            JvR de Batauwers              z.t.
 37  59 Pennings, Bob             WV Schijndel                  z.t.
 38   5 Kleibeuker, Marco         WC de Waardrenner             z.t.
 39  34 Jonker, Wilco             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 40  17 de Reus, Frank            Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 41  81 van den Heuvel, Peter     TML de Dommelstreek           z.t.
 42  21 Dudok, Tjeerd             DWVG-WiltonCT-Volharding      z.t.
 43  16 Lamberts, Marcel          Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 44  14 van der Niet, Rob         Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 45  61 Burgmans, Bo              BMV - TWC Tempo               z.t.
 46  82 van Bekkum, Erik          TML de Dommelstreek           z.t.
 47  31 Wijnstra, Jacob           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 48  58 Riddy, Nick               WV Schijndel                  z.t.
 49 116 Vreugdenhil, Gerben       WlWVooruit/Trias/Pedaalr      z.t.
 50  95 Basten, Niek              VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 51 122 Frijters, Ferdi           Bataaf/Coureur/Woerden        z.t.
 52  30 Winkelmolen, Jan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 53  43 van der Wal, Martin       GRTC Excelsior                z.t.
 54  64 van Katwijk, Ferdi        BMV - TWC Tempo               z.t.
 55  24 Bongers, Geert            DWVG-WiltonCT-Volharding      z.t.
 56 110 Slegtenhorst, Peter       SWABO                         z.t.
 57 113 Straathof, Jeroen         SWABO                         z.t.
 58  32 van Dam, Dirk             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 59   4 Harteloh, Martijn         WC de Waardrenner             z.t.
 60 108 Rodenburg, René           PRC Delta                     z.t.
 61  89 Losak, Eric               DRC de Mol                    z.t.
 62   1 Graafland, Yoerik         WC de Waardrenner             z.t.
 63  15 Helmink, Dave             Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 64  28 van Riel, Herman          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 65  27 Bogaars, Niels            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 66  78 de Kok, Walter            RWC Ahoy                      z.t.
 67 111 Heemskerk, Robert         SWABO                         z.t.
 68  36 Ringelberg, Jacco         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 69  71 Simons, Martijn           RTC de Hoekse Renners         z.t.
 70  37 Metsemakers, Luuk         de Kempen/Buitenlust          z.t.
 71   7 Cohnen, Robert            TWC Maaslandster Z-Limbu      z.t.
 72  47 van Duuren, Juriën        GRTC Excelsior                z.t.
 73  97 Israel, Pieter            Kumasol-WillebWilVooruit      z.t.
 74  99 Hanegraaf, Piet           Kumasol-WillebWilVooruit      z.t.
 75   3 Visser, Hendrik           WC de Waardrenner             z.t.
 76 115 Spies, Han                WlWVooruit/Trias/Pedaalr      z.t.
 77  11 Paas, Maikel              TWC Maaslandster Z-Limbu     3:56:49     0:48
 78 124 Spaargaren, Sjors         Bataaf/Coureur/Woerden       3:56:51     0:50
 79  48 van Buren, Bert           GRTC Excelsior                z.t.
 80  75 Schouten, Douwe           RWC Ahoy                     3:56:54     0:53
 81 123 Jacobs, Marcel            Bataaf/Coureur/Woerden        z.t.
 82 107 Lugtenburg, Wouter        PRC Delta                     z.t.
 83 101 Sijmens, Michel           Kumasol-WillebWilVooruit     3:57:02     1:01
 84   9 Schiffelers, Ward         TWC Maaslandster Z-Limbu     3:57:31     1:30
 85  18 Wolthuis, Bart            Rabo/Pliegersp-JvArckel      3:59:51     3:50
 86  77 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.692 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt