Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van de Gemeente Drimmelen 2008

                           Uitslag Omloop over 118 km

                   Door de Gemeente Drimmelen op 13 Juli 2008
                    Organisatie: W.C. De Pedaalridders Made

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   7 den Hoed, Marc            Restore cycling team         2:46:42
  2  37 van den Buijs, Tjitte     WV Prinsenhage               2:46:43     0:01
  3  31 Wingens, Patrick          Weijers Hako Ilson           2:46:49     0:07
  4  33 Hendriks, Matthieu        Weijers Hako Ilson           2:46:55     0:13
  5  30 van Heeswijk, Ferry       Weijers Hako Ilson           2:47:08     0:26
  6  67 Kolbach, Rene             Brakel                        z.t.
  7  38 Schuit, Jacques           WV Prinsenhage                z.t.
  8   3 Pigge, Selmar             HSK Trias                     z.t.
  9  63 Tettelaar, Jaco           Maassluis                    2:47:11     0:29
 10   9 Heiberg, Chris            Restore cycling team         2:47:54     1:12
 11   8 Koppers, Robert           Restore cycling team          z.t.
 12  66 Vrins, Rene               Made                         2:49:08     2:26
 13  22 Smits, Rene               Pedaalridders Made           2:49:21     2:39
 14  61 de Poel, Robert           DRC de Mol                   2:49:39     2:57
 15  69 Teunis, Gerrit            Wierden                       z.t.
 16  19 Kremer, Bert              Pedaalridders Made            z.t.
 17  50 Kremer, Aron              Vierpolders                   z.t.
 18  57 Wubben, Wouter            Westland Wil Vooruit         2:50:27     3:45
 19  43 Timmerman, Sjoerd         Zoetermeer                   2:50:33     3:51
 20  11 van Schie, Richard        Restore cycling team         2:51:39     4:57
 21  27 Verwolf, Jeroen           R&TC Vianen                  2:51:41     4:59
 22  21 Schildwacht, Menno        Pedaalridders Made            z.t.
 23  40 Bosch, Christian          WV Prinsenhage                z.t.
 24  29 Rietveld, Lars            Weijers Hako Ilson            z.t.
 25   5 Heintz, Jerry             HSK Trias                     z.t.
 26  18 Bodegom, Martjan          GRTC Excelsior                z.t.
 27   1 de Niet, Erik             HSK Trias                     z.t.
 28  60 van Bavel, Thomas         DRC de Mol                    z.t.
 29  46 Janssen, Dirk             Peddelaars Hoogeveen          z.t.
 30  47 Bleuming, Raymon          Peddelaars Hoogeveen          z.t.
 31  36 Henzen, Arend             WV Prinsenhage                z.t.
 32  65 Douma, Bop                Zwolle                       2:51:49     5:07
 33  12 Iburg, Arnold             Restore cycling team         2:52:03     5:21
 34  64 Groenewege, Gerwin        Elburg                       2:52:06     5:24
 35  15 Hoogerwerf, Michiel       GRTC Excelsior               2:52:08     5:26
 36  10 Pasquino, Flavio          Restore cycling team         2:52:14     5:32
 37  34 Alberts, Martijn          Weijers Hako Ilson            z.t.
 38  51 Mijnsbergen, Harald       Dordrecht                    2:52:29     5:47
 39  52 Pouw, Gerben              Breda                        2:52:49     6:07
 40  58 Moerman, Jos              Maasland                      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.472 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt