Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

37ste DORPENOMLOOP DOOR DRENTE

                        Uitslag Rit in lijn over 163 km

             2de WEDSTRIJD IN DE BELOFTENCOMPETITIE op 5 April 2008
                            ALBERT HEIJN PATERSWOLDE

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   5 Fransen, Ruud             Cycling Team Jo Piels        3:53:29
  2 150 Jun, Lars                 WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
  3 130 Horring, Lars             Krolstone de Peddelaars       z.t.
  4  30 Terpstra, Mike            WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
  5  44 Kelderman, Martin         Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
  6  85 Luyt, Dennis              Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
  7  37 de Beer, Pim              B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
  8 178 Kos, Patrick              Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
  9   2 van Blanken, Mart         Cycling Team Jo Piels         z.t.
 10   9 van Ooijen, Cornelius     Asito Cycling Team            z.t.
 11  12 Lindeman, Bert-Jan        Asito Cycling Team            z.t.
 12  20 Kers, Koos Jeroen         Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 13  13 van Ruitenbeek, Emmanuel  vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 14  11 Reef, Marc                Asito Cycling Team            z.t.
 15  48 te Stroet, Rens           Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 16  16 Kreder, Dennis            vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 17   7 Chaigneau, Robin          Asito Cycling Team            z.t.
 18 148 Hagenaars, Luc            WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 19  42 Relou, Tom                B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 20  18 van Zandbeek, Ronan       vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 21 149 Vangheel, Timothy         WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 22  17 Stamsnijder, Bas          vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 23  27 Kooiman, Erik Jan         WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 24  25 van der Kooi, Ben         WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 25   6 van der Sanden, Geert     Cycling Team Jo Piels        3:53:59     0:30
 26  34 Beenes, Björn             Robinson Techniek-Lorini     3:53:29     0:00
 27   8 Hooghiemster, René        Asito Cycling Team           3:55:24     1:55
 28   4 Brus, Marco               Cycling Team Jo Piels         z.t.
 29  72 Verschoor, Jochem         Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 30  40 van Schaijk, Martijn      B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 31  36 Groenewold, Roderik       Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 32  21 van Wel, Ruud             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 33  74 van der Niet, Rob         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 34  59 Fransen, Timo             DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 35  35 Timmer, Mathijs           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 36  92 Solberg, Mark             Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 37 163 Asjes, Jelmer             DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 38  56 Dekker, Arjan             DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 39  28 van Diermen, Jaron        WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 40 122 van Bekkum, Rob           METEC Cycling Team            z.t.
 41 153 Shimada, Makoto           Maaslandster ZuidLimburg      z.t.
 42  26 Kouters, Geert            WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 43 110 van der Velde, Jeffrie    Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 44  14 Vreugdenhil, Stefan       vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 45   1 de Bekker, Maurice        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 46 142 Kamphuis, Milan           Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen      z.t.
 47  86 Pol, Jori                 Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 48  15 Gmelich Meijling, Jarno   vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 49  41 Scholten, Jean            B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 50  88 Berk, Robert              Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 51  79 Kamsma, Marcel            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 52   3 Brouwer, Gijs             Cycling Team Jo Piels         z.t.
 53  46 Ruckert, Patrick          Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 54  47 van Plateringen, Martin   Line-Lloyd Footwear Cycl     3:55:42     2:13
 55  67 Boeijen, Daan             Rietveld Wielerteam LSE      3:55:48     2:19
 56 111 van der Wielen,Jacob-Jan  Oldenzaal/Stormvogels        3:55:53     2:24
 57  94 Castelijns, Jos           Kempen/Buitenlust/SnWiel     3:57:30     4:01
 58  10 Kamphuis, Sebastiaan      Asito Cycling Team           3:57:37     4:08
 59 134 Aalders, Tim              De Mol/Theo Middelkamp       3:58:33     5:04
 60 151 Tijssen, Bart             Maaslandster ZuidLimburg      z.t.
 61  55 van Vliet, Luuk           DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 62  45 Gödde, Leo                Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 63 124 te Brake, Remco           METEC Cycling Team            z.t.
 64  54 van der Ven, Maurits      RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 65 135 van Eerd, Michael         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 66  29 van Diermen, Johnny       WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 67 120 de Vries, Harm            Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 68  63 Kerkhof, Olaf             WV Eemland                    z.t.
 69 129 Boersma, Jildert          Krolstone de Peddelaars       z.t.
 70  99 Knol, Martijn             PRC Delta/IJsselstreek        z.t.
 71 180 Kuiper, Bouke             Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 72  84 van den Berg, Thijs       TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 73 132 de Haan, Jesse            Krolstone de Peddelaars       z.t.
 74  39 van Nuil, Hidde           B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 75 118 Doggen, Richard           Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 76  70 Marissink, Steven         Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 77  32 Horst, Menno              Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 78 128 Bovenhuis, Robert         Krolstone de Peddelaars       z.t.
 79 177 Limburg, Stefan           Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 80 143 Postma, Fokke             Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.887 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

37ste DORPENOMLOOP DOOR DRENTE

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Asito Cycling Team           2     11:40:27
  2  WillebrordWlVoor KUMASOL    25     11:40:27
  3  vVliet EBH Elshof advoca     3     11:40:27
  4  WV DeJongeRenner-vHemert     5     11:40:27
  5  Cycling Team Jo Piels        1     11:40:57        0:30
  6  B&E-Koopmans Cycling Tm      7     11:42:22        1:55
  7  Line-Lloyd Footwear Cycl     8     11:42:22        1:55
  8  Robinson Techniek-Lorini     6     11:44:17        3:50
  9  Alcmaria Victrix/SWABO      15     11:44:17        3:50
 10  DWVastg-Wilton-Snel-AA-V    10     11:49:21        8:54
 11  Rietveld Wielerteam LSE     12     11:49:45        9:18
 12  Krolstone de Peddelaars     22     11:50:35       10:08
 13  Ubbink-Syntec Cycl Team     30     11:50:35       10:08
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon