Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Rabobank Dorpenomloop Rucphen 2008

                          Uitslag Omloop over 145,5 km

               Sint Willebrord, Gemeente Rucphen op 9 Maart 2008
             Organisatie: Stichting de Willebrordse Renner ism WWV

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 101 Hassink, Arne             Cycling Team Jo Piels        3:18:40
  2 177 Vriend, Rudy              Ruiter Dakkapellen           3:19:02     0:22
  3   3 Hagenaars, Luc            CT P3 Transfer - Batavus      z.t.
  4 170 Kreder, Dennis            van Vliet - EBH Elshof       3:19:50     1:10
  5 137 Smit, Dennis              Ubbink Syntec Cycling Tm     3:19:57     1:17
  6 134 Stroetinga, Wim           Ubbink Syntec Cycling Tm     3:20:57     2:17
  7 151 de Blaauw, Niels          Robinson Techniek-Lorini      z.t.
  8  97 Bos, Marco                Cycling Team Jo Piels         z.t.
  9 171 Schmitz, Bram             van Vliet - EBH Elshof        z.t.
 10 115 Chaigneau, Robin          Asito Cycling Team            z.t.
 11   6 Soepenberg, Ger           CT P3 Transfer - Batavus      z.t.
 12 100 Harms, Jos                Cycling Team Jo Piels         z.t.
 13 135 Kos, Patrick              Ubbink Syntec Cycling Tm      z.t.
 14 102 Lenferink, Maarten        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 15   5 Jun, Lars                 CT P3 Transfer - Batavus      z.t.
 16   8 Boelen, Jeroen            vHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 17  79 van den Blink, Joost      B&E Koopmans Cycling Tm       z.t.
 18  98 Fransen, Ruud             Cycling Team Jo Piels         z.t.
 19 173 Vrijmoed, Maurice         van Vliet - EBH Elshof        z.t.
 20 178 Lormans, Sander           Ruiter Dakkapellen            z.t.
 21   2 Botman, Wim               CT P3 Transfer - Batavus     3:21:30     2:50
 22 138 van Haaren, Bart          Ubbink Syntec Cycling Tm      z.t.
 23  44 Eefting, Roy              De Peddelaars/Krolstone      3:21:36     2:56
 24  81 Lip, Bert                 B&E Koopmans Cycling Tm      3:21:44     3:04
 25 153 Groenewold, Roderik       Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 26  11 Pronk, Leander            vHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 27  17 Rentmeester, Niek         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 28  71 te Brake, Remco           Metec Cycling Team            z.t.
 29  82 Relou, Tom                B&E Koopmans Cycling Tm       z.t.
 30  22 van Plateringen, Martin   Line-Loyd Footwear Cycl       z.t.
 31 144 Lenferink, Jasper         KrolStonE Continental Tm      z.t.
 32  70 den Hertog, Reijer        Metec Cycling Team            z.t.
 33   9 de Haan, Sierk-Jan        vHemertGroep-JongeRenner     3:21:50     3:10
 34 169 Bruin, Ivor               van Vliet - EBH Elshof        z.t.
 35  55 Niewold, Frank            Swabo Cycling Team           3:29:10    10:30
 36  37 Dekkers, Paul             TML Dommelstreek             3:29:12    10:32
 37  38 Vissers, Job              TML Dommelstreek             3:30:34    11:54
 38 155 Klein, Emiel              Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 39  69 de Breij, Rogier          Metec Cycling Team            z.t.
 40 107 Heeneman, Willy           Rietveld-LSE Wielerteam       z.t.
 41  83 Scholten, Jean            B&E Koopmans Cycling Tm       z.t.
 42  32 Raadtgever, Dennis        PRC Delta, Spijkenisse        z.t.
 43 112 van Luijk, Sven           RWC Ahoy                      z.t.
 44 143 Verschoor, Martijn        KrolStonE Continental Tm      z.t.
 45 124 Meiland, Rob              TWC Tempo/BMV Veldhoven       z.t.
 46 179 Dénis, Camiel             Ruiter Dakkapellen            z.t.
 47  68 Andrea, Erik              Metec Cycling Team            z.t.
 48  49 Siemons, Tonny            WillebrdWVooruit KUMASOL      z.t.
 49  84 Steijn, Gerd              B&E Koopmans Cycling Tm       z.t.
 50  39 van den Heuvel, Peter     TML Dommelstreek              z.t.
 51 105 Schreurs, Mark            Rietveld-LSE Wielerteam      3:30:42    12:02
 52 164 Kok, Hugo                 Wielervereniging Eemland     3:30:56    12:16
 53 116 van Dijk, Julian          Asito Cycling Team           3:30:59    12:19
 54 175 Hopman, Erik              Ruiter Dakkapellen           3:31:00    12:20

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.943 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Rabobank Dorpenomloop Rucphen 2008

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cycling Team Jo Piels       17     10:00:34
  2  CT P3 Transfer - Batavus     1     10:00:56        0:22
  3  van Vliet - EBH Elshof      29     10:01:44        1:10
  4  Ubbink Syntec Cycling Tm    23     10:01:51        1:17
  5  B&E Koopmans Cycling Tm     14     10:04:25        3:51
  6  vHemertGroep-JongeRenner     2     10:04:31        3:57
  7  Ruiter Dakkapellen          30     10:10:33        9:59
  8  Robinson Techniek-Lorini    26     10:13:15       12:41
  9  Metec Cycling Team          12     10:14:02       13:28
 10  TML Dommelstreek             7     10:30:20       29:46
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt