Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

39e Omloop van de Braakman

                          Uitslag Omloop over 144,9 km

                           Philippine op 5 April 2008
                Organisatie: Stichting 'Wielercomité Philippine'

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  83 van Grinsven, Marc        TML de Dommelstreek          3:27:03
  2 109 Berk, Johan               SWABO                         z.t.
  3  93 Boelen, Jeroen            VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
  4 110 van Reek, André           SWABO                         z.t.
  5  96 Walgien, Jorrit           VHemertGroep-JongeRenner     3:27:16     0:13
  6 112 Jonkheer, Bob             SWABO                         z.t.
  7  82 Dekkers, Paul             TML de Dommelstreek           z.t.
  8  92 Basten, Niek              VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
  9   1 de Graaff, Boudewijn      WC de Waardrenner             z.t.
 10 104 Lugtenburg, Wouter        PRC Delta                     z.t.
 11  79 Vissers, Job              TML de Dommelstreek          3:27:38     0:35
 12  94 de Haan, Sierk-Jan        VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 13  91 Aerts, Ruud               VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 14 111 van Dijk, Peter           SWABO                         z.t.
 15  95 Landstrom, Johan          VHemertGroep-JongeRenner     3:28:28     1:25
 16 113 Niewold, Frank            SWABO                        3:28:30     1:27
 17 114 Meijer, Ronald            SWABO                        3:28:39     1:36
 18  84 Winters, Ronald           TML de Dommelstreek          3:28:41     1:38
 19  31 Rentmeester, Niek         ZRTC Theo Middelkamp         3:28:43     1:40
 20  80 Rongen, Jan               TML de Dommelstreek          3:29:29     2:26
 21  14 Dekker, Bert              Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 22   7 Cuppens, Tjarco           TWC Maaslandster Z-Limbu      z.t.
 23  21 Dudok, Tjeerd             DWVG-WiltonCT-Volharding     3:29:44     2:41
 24 107 Schotte, Kasper           PRC Delta                     z.t.
 25  62 Hamers, Niels             BMV - TWC Tempo              3:30:07     3:04
 26   6 Kleibeuker, Marco         WC de Waardrenner             z.t.
 27  47 van der Wal, Martin       GRTC Excelsior                z.t.
 28  32 van Dam, Dirk             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 29 115 Kuijvenhoven, Marco       WlWVooruit/Trias/Pedaalr      z.t.
 30 100 Israel, Pieter            Kumasol-WillebWilVooruit      z.t.
 31  24 Zwekars, Rob              DWVG-WiltonCT-Volharding      z.t.
 32  61 Burgmans, Bo              BMV - TWC Tempo               z.t.
 33  13 Kros, Thijs               Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 34  34 Jonker, Wilco             ZRTC Theo Middelkamp         3:30:31     3:28
 35  23 van Os, Enno              DWVG-WiltonCT-Volharding     3:31:53     4:50
 36  35 Ringelberg, Jacco         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 37  85 Schless, Wesley           DRC de Mol                    z.t.
 38  26 Meulenbroeks, Marc        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 39  60 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                  z.t.
 40  28 Castelijns, Twan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 41  12 Murakami, Junpei          TWC Maaslandster Z-Limbu      z.t.
 42  30 Spooren, Aart             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 43   2 Visser, Hendrik           WC de Waardrenner             z.t.
 44  75 Bunnik, Rene              RWC Ahoy                      z.t.
 45  81 van Bekkum, Erik          TML de Dommelstreek           z.t.
 46 121 Disseldorp, Rob           Bataaf/Coureur/Woerden        z.t.
 47 108 Schotte, Otto             PRC Delta                     z.t.
 48  27 Elias, Roy                TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 49  29 Hoeks, Jan                TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 50  97 Siemons, Tonny            Kumasol-WillebWilVooruit      z.t.
 51  37 Metsemakers, Luuk         de Kempen/Buitenlust         3:32:00     4:57
 52  18 Wolthuis, Bart            Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 53  72 Sint Nicolaas, Randy      RTC de Hoekse Renners        3:32:04     5:01
 54  49 Slager, Stefan            JvR de Batauwers             3:32:12     5:09
 55 101 van Dijk, Stefan          Kumasol-WillebWilVooruit     3:33:15     6:12

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.990 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

39e Omloop van de Braakman

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  SWABO                       19     10:21:22
  2  VHemertGroep-JongeRenner    16     10:21:35        0:13
  3  TML de Dommelstreek         14     10:21:57        0:35
  4  PRC Delta                   18     10:28:53        7:31
  5  WC de Waardrenner            1     10:29:16        7:54
  6  ZRTC Theo Middelkamp         6     10:29:21        7:59
  7  Rabo/Pliegersp-JvArckel      3     10:31:36       10:14
  8  DWVG-WiltonCT-Volharding     4     10:31:44       10:22
  9  Kumasol-WillebWilVooruit    17     10:35:15       13:53
 10  TWC Het Snelle Wiel          5     10:35:39       14:17
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt