Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

25e Omloop van Borsele voor el-vrouwen

                        Uitslag Rit in lijn over 121 km

       Internationale UCI 1.2 eendaagse in ploegverband op 26 April 2008
                   Onderdeel van De Rijke Topcompetitie 2008

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 143 Wild, Kirsten             AA-Drink Cycling Team        3:15:55
  2 165 Teutenberg, Ina           High Road Women               z.t.
  3 129 Vos, Marianne             Team DSB-Bank                 z.t.
  4  30 Valen De Vries, Anita     Team Flexpoint                z.t.
  5  91 Bruins, Regina            Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
  6  11 De Vocht, Liesbeth        Vrienden vh Platteland        z.t.
  7 123 Koedooder, Vera           Lotto-Belisol Ladiesteam     3:16:20     0:25
  8 168 Anderson, Kimberly        High Road Women              3:16:39     0:44
  9  26 Gunnewijk, Loes           Team Flexpoint                z.t.
 10 130 Visser, Adrie             Team DSB-Bank                3:17:51     1:56
 11  27 Markerink, Loes           Team Flexpoint                z.t.
 12 132 Bosman, Andrea            Team DSB-Bank                 z.t.
 13  89 van Alebeek, Sissy        Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 14 140 Groenewegen, Maxime       AA-Drink Cycling Team         z.t.
 15  16 van Dijk, Ellen           Vrienden vh Platteland        z.t.
 16  40 van de Ree, Monique       RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 17   1 Spijkerman, Bertine       Restore Cycling Team          z.t.
 18 162 Beltman, Chantal          High Road Women               z.t.
 19  31 van Hage, Elise           Team Flexpoint                z.t.
 20  46 van Paassen, Sanne        Red-Sun Ladies-Schijndel      z.t.
 21 142 v.d. Broek, Irene         AA-Drink Cycling Team         z.t.
 22   3 Kuiper, Suzanne           Restore Cycling Team          z.t.
 23  14 Miggels, Kristy           Vrienden vh Platteland        z.t.
 24 164 Rhodes, Alex              High Road Women               z.t.
 25  28 Slappendel, Iris          Team Flexpoint                z.t.
 26  94 Rotmensen, Moniek         Ton van Bemmelen/Odysis      3:20:00     4:05
 27  92 Eversdijk, Anne           Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 28   2 Wagtho, Lianne            Restore Cycling Team          z.t.
 29 134 van Rijen, Linda          Team DSB-Bank                 z.t.
 30 106 Kanis, Janneke            NWHoek/Rabo/De Bataaf         z.t.
 31 108 van der Breggen, Anna     NWHoek/Rabo/De Bataaf         z.t.
 32  25 Braam, Elisabeth          Team Flexpoint                z.t.
 33   7 van Slochteren, Hilde     Restore Cycling Team          z.t.
 34 163 Keller, Luise             High Road Women               z.t.
 35 124 Mackie, Emma              Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 36  49 Pijnenborg, Mascha        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 37 166 Fahlin, Emilia            High Road Women               z.t.
 38  44 Klep, Inge                Red-Sun Ladies-Schijndel      z.t.
 39  79 Kerste, Marielle          Team Merida                   z.t.
 40  43 Dijkman, Petra            Red-Sun Ladies-Schijndel      z.t.
 41  75 Hartogs, Imke             Team Merida                   z.t.
 42  13 Knetemann, Roxane         Vrienden vh Platteland        z.t.
 43  73 Sterckx, Kathleen         Team Merida                   z.t.
 44 138 Blaak, Chantal            AA-Drink Cycling Team         z.t.
 45 136 Welter, Hannah            Team DSB-Bank                 z.t.
 46 178 Meijer, Rixt              People's Trust Cycling T      z.t.
 47  32 van Veen, Suzanne         Team Flexpoint                z.t.
 48 161 Abbott, Mara              High Road Women               z.t.
 49  12 Wallaard, Jaccolien       Vrienden vh Platteland        z.t.
 50  96 Helmink, Judith           Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 51  93 Grimberg, Arenda          Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 52 121 Carrigan, Sara            Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 53 135 Groenveld, Josephine      Team DSB-Bank                 z.t.
 54 131 Bekkering, DaniŽlle       Team DSB-Bank                3:20:06     4:11
 55  97 van Gogh, Natalie         Regioteam SwABoLadies        3:23:31     7:36
 56  45 Linders, Angelique        Red-Sun Ladies-Schijndel      z.t.
 57 177 Kreuze, Ingeborg          People's Trust Cycling T      z.t.
 58 160 Visser, Judith            NWVG Groningen               3:23:35     7:40
 59  10 Verstraten, Monique       Vrienden vh Platteland       3:23:37     7:42
 60 110 Riedl, Elke               NWHoek/Rabo/De Bataaf         z.t.
 61 181 Braam, Joukje             People's Trust Cycling T     3:23:42     7:47
 62  50 Tabak, Eefje              TWC Het Snelle Wiel           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.057 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

25e Omloop van Borsele voor el-vrouwen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Team Flexpoint               4      9:50:25
  2  High Road Women             21      9:50:25
  3  Team DSB-Bank               17      9:51:37        1:12
  4  AA-Drink Cycling Team       18      9:51:37        1:12
  5  Vrienden vh Platteland       2      9:51:37        1:12
  6  Ton van Bemmelen/Odysis     12      9:53:46        3:21
  7  Restore Cycling Team         1      9:55:42        5:17
  8  Lotto-Belisol Ladiesteam    16      9:56:20        5:55
  9  Red-Sun Ladies-Schijndel     6      9:57:51        7:26
 10  Team Merida                 10     10:00:00        9:35
 11  NWHoek/Rabo/De Bataaf       14     10:03:37       13:12
 12  People's Trust Cycling T    23     10:07:13       16:48
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders