Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

TM CLASSIC 2000- BORCULO

                        Uitslag Wegwedstrijd over 182 km

             EENDAAGSE VOOR ELITE EN BELOFTEN op 20 September 2008

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   1 van Leijen, Joost         Van Vliet EBH Advocaten      4:15:12
  2 110 Boelen, Jeroen            VAN HEMERTGROEP DJR           z.t.
  3  31 van Gulik, Fulco          KROLSTONE CONT. TEAM         4:15:46     0:34
  4  62 Honig, Reinier            TEAM P3 TRANSFER FONDAS       z.t.
  5 134 Oude Ophuis, Dirk         ASITO CYCLING TEAM            z.t.
  6  92 Zijlstra, Sipke           UBBINK SYNTEC CYCLING         z.t.
  7  37 Bos, Marco                CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
  8  54 Lormans, Sander           RUITER DAKKAPELLEN            z.t.
  9 111 de Haan, Sierk-Jan        VAN HEMERTGROEP DJR           z.t.
 10 135 Oostlander, Sander        ASITO CYCLING TEAM           4:15:48     0:36
 11   2 Bruin, Ivor               Van Vliet EBH Advocaten       z.t.
 12  63 Botman, Wim               TEAM P3 TRANSFER FONDAS      4:15:57     0:45
 13  93 Smit, Dennis              UBBINK SYNTEC CYCLING        4:16:03     0:51
 14  85 Berk, Johan               SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 15   9 Breed, Siebe              B & E Koopman cycling         z.t.
 16  52 Vriend, Rudy              RUITER DAKKAPELLEN            z.t.
 17 114 Walgien, Jorrit           VAN HEMERTGROEP DJR          4:16:16     1:04
 18  46 Luisman, Jordy            RSE CYCLING                   z.t.
 19  10 de Groot, Wouter          B & E Koopman cycling         z.t.
 20  80 Koelen, Joost             OWC OLDENZAAL                 z.t.
 21  49 Bos, Jan                  RUITER DAKKAPELLEN            z.t.
 22  34 Lenferink, Jasper         KROLSTONE CONT. TEAM          z.t.
 23 133 Huenders, Mitchell        ASITO CYCLING TEAM            z.t.
 24  45 Reimert, Toby             RSE CYCLING                   z.t.
 25  28 Kipping, Kees             WWV TRIAS / PEDAALRIDDER      z.t.
 26   4 Dijkxhoorn, Rikke         Van Vliet EBH Advocaten       z.t.
 27   3 Wiersma, Jeffrey          Van Vliet EBH Advocaten       z.t.
 28  69 Botter, Arne              WV DE IJSSELSTREEK            z.t.
 29  55 van den Brand, Rob        DWVG WILTON                   z.t.
 30 120 Ruckert, Patrick          LINE LLOYD FOOTWEAR           z.t.
 31  44 Jansman, Dave             RSE CYCLING                   z.t.
 32 115 van Loon, Patrick         LINE LLOYD FOOTWEAR           z.t.
 33  87 Niewold, Frank            SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 34 119 Griffin, Jake             LINE LLOYD FOOTWEAR           z.t.
 35  36 Schouten, John            KROLSTONE CONT. TEAM          z.t.
 36  91 van Haaren, Bart          UBBINK SYNTEC CYCLING         z.t.
 37  81 Lammerink, Ties           OWC OLDENZAAL                 z.t.
 38  90 van Lakerveld, Erik       SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 39 126 Vermeer, Tom              METEC LSE CYCLING             z.t.
 40  42 Berkenbosch, Maint        CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 41 122 Andrea, Erik              METEC LSE CYCLING             z.t.
 42 101 Bastiaans, Jabik-Jan      GAUL!                         z.t.
 43  61 van Groen, Arnoud         TEAM P3 TRANSFER FONDAS       z.t.
 44 112 Landstrom, Johan          VAN HEMERTGROEP DJR           z.t.
 45  82 Hoekman, Tom              OWC OLDENZAAL                 z.t.
 46 137 Hooghiemster, René        ASITO CYCLING TEAM            z.t.
 47  13 Burgmans, Bo              Tempo / BMV                   z.t.
 48  58 de Bruijne, Elias         DWVG WILTON                   z.t.
 49 138 Waaijer, Bas              ASITO CYCLING TEAM            z.t.
 50  66 Soepenberg, Ger           TEAM P3 TRANSFER FONDAS       z.t.
 51  70 Vos, Niels                WV DE IJSSELSTREEK            z.t.
 52 117 Souverein, Dennis         LINE LLOYD FOOTWEAR           z.t.
 53 128 van Duuren, Aloys         PEDDELAARS / KROLSTONE        z.t.
 54  79 de Jonge, Richard         OWC OLDENZAAL                 z.t.
 55  48 Boerrigter, Mathijs       RSE CYCLING                   z.t.
 56  33 van de Meent, Eric        KROLSTONE CONT. TEAM          z.t.
 57  64 Mol, Wouter               TEAM P3 TRANSFER FONDAS       z.t.
 58  43 Binnenpoorte, Erwin       RSE CYCLING                   z.t.
 59  35 Verschoor, Martijn        KROLSTONE CONT. TEAM          z.t.
 60  39 Hassink, Arne             CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 61  40 Helmantel, Adriaan        CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 62  41 Bloks, Hans               CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 63  96 Schep, Peter              UBBINK SYNTEC CYCLING         z.t.
 64  94 Stroetinga, Wim           UBBINK SYNTEC CYCLING         z.t.
 65  67 Schreurs, Leander         WV DE IJSSELSTREEK            z.t.
 66  38 Lenferink, Maarten        CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 67  32 Botter, Sjoerd            KROLSTONE CONT. TEAM          z.t.
 68  84 Wolkotte, Bert            OWC OLDENZAAL                4:16:53     1:41
 69  86 Meijer, Ronald            SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 70 118 Vendrig, Bart             LINE LLOYD FOOTWEAR          4:16:57     1:45
 71  65 van der Pluijm, Marvin    TEAM P3 TRANSFER FONDAS      4:21:14     6:02
 72  71 de Weerd, Pieter-Paul     WV DE IJSSELSTREEK           4:21:19     6:07
 73 136 Pieters, Niels            ASITO CYCLING TEAM            z.t.
 74  26 Vreugdenhil, Gerben       WWV TRIAS / PEDAALRIDDER     4:24:33     9:21
 75  27 Olsthoorn, Johan          WWV TRIAS / PEDAALRIDDER      z.t.
 76  57 van Besouw, Bram          DWVG WILTON                   z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.790 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

TM CLASSIC 2000- BORCULO

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  VAN HEMERTGROEP DJR         19     12:47:14
  2  Van Vliet EBH Advocaten      1     12:47:16        0:02
  3  ASITO CYCLING TEAM          23     12:47:50        0:36
  4  TEAM P3 TRANSFER FONDAS     11     12:47:59        0:45
  5  RUITER DAKKAPELLEN           9     12:48:05        0:51
  6  UBBINK SYNTEC CYCLING       16     12:48:05        0:51
  7  KROLSTONE CONT. TEAM         6     12:48:18        1:04
  8  CYCLINGTEAM JO PIELS         7     12:48:18        1:04
  9  SWABO CYCLINGTEAM           15     12:48:35        1:21
 10  RSE CYCLING                  8     12:48:48        1:34
 11  LINE LLOYD FOOTWEAR         20     12:48:48        1:34
 12  OWC OLDENZAAL               14     12:48:48        1:34
 13  WV DE IJSSELSTREEK          12     12:48:48        1:34
 14  DWVG WILTON                 10     12:57:05        9:51
 15  WWV TRIAS / PEDAALRIDDER     5     13:05:22       18:08
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon