Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

KLIMTIJDRIT BEEK UBBERGEN

                     Uitslag Individuele tijdrit over 14 km

             6e wedstrijd in de beloftencompetitie op 15 Juni 2008

Klas  Naam                    Deelnr  Ploeg       T i j d     Verschil   Km/u

  1  Stamsnijder, Bas            13  VVE          21:12.24              39.615
  2  van Zandbeek, Ronan         15  VVE          21:20.93        8.69  39.346
  3  Gmelich Meijling, Jarno     14  VVE          21:21.39        9.15  39.332
  4  Poels, Wout                145  WVK          21:32.53       20.29  38.993
  5  Kamphuis, Sebastiaan         9  ASI          21:35.07       22.83  38.917
  6  de Bekker, Maurice           1  PIE          21:38.28       26.04  38.821
  7  van der Zwet, Arno          20  RDW          21:41.61       29.37  38.721
  8  Relou, Tom                  38  BEK          21:48.56       36.32  38.516
  9  Heemskerk, Robert           86  ADS          21:52.24       40.00  38.408
 10  Wijnstra, Jacob            135  MTM          21:53.07       40.83  38.383
 11  Broers, Remco                7  ASI          21:56.31       44.07  38.289
 12  Gödde, Leo                  43  LLF          22:04.74       52.50  38.045
 13  Kooiman, Erik Jan           26  DJR          22:07.10       54.86  37.978
 14  van der Ven, Maurits        51  AME          22:18.99     1:06.75  37.640
 15  Kusters, Yvo                 2  PIE          22:19.17     1:06.93  37.635
 16  Terpstra, Mike              27  DJR          22:20.52     1:08.28  37.597
 17  van Aurich, Tjeerd         121  MCT          22:23.38     1:11.14  37.517
 18  Deckers, Aaron              69  RWT          22:27.31     1:15.07  37.408
 19  Bulgac, Brian               63  EML          22:36.17     1:23.93  37.163
 20  Castelijns, Jos             93  KBS          22:36.59     1:24.35  37.152
 21  Schreurs, Mark              67  RWT          22:37.83     1:25.59  37.118
 22  Rentmeester, Niek          134  MTM          22:38.04     1:25.80  37.112
 23  Hooghiemster, René           8  ASI          22:39.33     1:27.09  37.077
 24  Kuiper, Bouke              177  UBS          22:40.98     1:28.74  37.032
 25  de Reus, Frank              74  RBE          22:42.32     1:30.08  36.996
 26  Verdaasdonk, Nicky         147  WVK          22:42.99     1:30.75  36.978
 27  van Dijk, Peter             87  ADS          22:48.02     1:35.78  36.842
 28  Hulzebos, Barry            128  KDP          22:48.93     1:36.69  36.817
 29  Scholten, Jean              39  BEK          22:49.88     1:37.64  36.792
 30  van Winden, Stefan          49  AME          22:51.58     1:39.34  36.746
 31  Falkena, Hendrik           140  HGF          22:54.23     1:41.99  36.675
 32  te Brake, Remco            123  MCT          22:54.52     1:42.28  36.667
 33  van Os, Enno                55  WSV          22:55.14     1:42.90  36.651
 34  Kos, Patrick               176  UBS          22:55.62     1:43.38  36.638
 35  Boersma, Jildert           129  KDP          22:57.07     1:44.83  36.599
 36  de Haan, Bas                33  RTL          22:57.47     1:45.23  36.589
 37  van Blanken, Mart            3  PIE          22:58.31     1:46.07  36.567
 38  van den Brand, Twan        122  MCT          22:58.43     1:46.19  36.563
 39  de Vries, Harm             117  DFO          23:05.87     1:53.63  36.367
 40  van Dijk, Stefan           146  WVK          23:08.49     1:56.25  36.298
 41  Bekker, Michiel            103  SON          23:11.64     1:59.40  36.216
 42  Asjes, Jelmer               45  LLF          23:13.68     2:01.44  36.163
 43  Fransen, Timo               56  WSV          23:14.26     2:02.02  36.148
 44  van der Pijl, Jasper        75  RBE          23:14.38     2:02.14  36.145
 45  Beerten, Ruud               91  KBS          23:18.30     2:06.06  36.044
 46  Harrevelt, Lenn            158  WTP          23:18.40     2:06.16  36.041
 47  van Diermen, Johnny         25  DJR          23:18.92     2:06.68  36.028
 48  de Beer, Pim                37  BEK          23:28.25     2:16.01  35.789
 49  Kamsma, Marcel              79  DTS          23:30.59     2:18.35  35.730
 50  van Wel, Ruud               19  RDW          23:34.56     2:22.32  35.629
 51  Vreugdenhil, Johan         139  HGF          23:35.57     2:23.33  35.604
 52  Gmelich Meijling, Sven     115  DFO          23:35.65     2:23.41  35.602
 53  van den Bergh, Olav        104  SON          23:37.43     2:25.19  35.557
 54  Nikolakakis, Jannis        165  DAB          23:38.39     2:26.15  35.533
 55  Mijnen, Harmen              62  EML          23:39.15     2:26.91  35.514
 56  Scheper, Richard           127  KDP          23:42.80     2:30.56  35.423
 57  van der Niet, Rob           73  RBE          23:46.24     2:34.00  35.338
 58  Kuster, Teun                68  RWT          23:46.71     2:34.47  35.326
 59  Bom, Henk                  157  WTP          23:48.15     2:35.91  35.290
 60  Wegter, Bram                32  RTL          23:49.50     2:37.26  35.257
 61  Droogmans, Thijs            92  KBS          23:54.12     2:41.88  35.144
 62  te Stroet, Rens             44  LLF          23:56.85     2:44.61  35.077
 63  Zwekars, Rob                57  WSV          23:58.10     2:45.86  35.046
 64  Schouten, Douwe             50  AME          24:00.39     2:48.15  34.991
 65  Meijer, Mark               110  OSV          24:00.63     2:48.39  34.985
 66  Marcelis, Tom               80  DTS          24:08.83     2:56.59  34.787
 67  van der Zanden, Rick       159  WTP          24:19.09     3:06.85  34.542
 68  Rieff, Thomas              152  MZL          24:28.36     3:16.12  34.324
 69  Kunst, Joost               163  DAB          24:28.79     3:16.55  34.314
 70  Bode, Jelmer                85  ADS          24:35.48     3:23.24  34.158
 71  Nijsten, Jean              153  MZL          24:35.83     3:23.59  34.150
 72  de Vette, Kevin            169  HRW          24:41.88     3:29.64  34.011
 73  Beenes, Björn               31  RTL          24:45.84     3:33.60  33.920
 74  Hoekstra, Jeroen           171  HRW          24:51.99     3:39.75  33.780
 75  van 't Geloof, Arie        170  HRW          24:53.69     3:41.45  33.742
 76  Losak, Erik                133  MTM          24:56.34     3:44.10  33.682
 77  Kocken, Milan               61  EML          24:59.45     3:47.21  33.612
 78  Smit, Mark                  81  DTS          25:13.03     4:00.79  33.311
 79  van de Velde, Ramón        105  SON          25:38.39     4:26.15  32.762
 80  Waasdorp, Sebastiaan       111  OSV          26:05.30     4:53.06  32.198
 81  van den Heuvel, Job        151  MZL          26:43.96     5:31.72  31.422
 82  Limburg, Stefan            175  UBS          27:12.43     6:00.19  30.874
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

KLIMTIJDRIT BEEK UBBERGEN

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  vVliet EBH Elshof advoca     3      1:03:53
  2  Asito Cycling Team           2      1:06:10        2:17
  3  Cycling Team Jo Piels        1      1:06:55        3:02
  4  WillebrordWlVoor KUMASOL    25      1:07:22        3:29
  5  WV DeJongeRenner-vHemert     5      1:07:45        3:52
  6  B&E-Koopmans Cycling Tm      7      1:08:05        4:12
  7  METEC Cycling Team          21      1:08:15        4:22
  8  Rietveld Wielerteam LSE     12      1:08:50        4:57
  9  RWC Ahoy/Meteoor Assen-R     9      1:09:09        5:16
 10  Line-Lloyd Footwear Cycl     8      1:09:13        5:20
 11  Alcmaria Victrix/SWABO      15      1:09:15        5:22
 12  De Mol/Theo Middelkamp      23      1:09:27        5:34
 13  Krolstone de Peddelaars     22      1:09:27        5:34
 14  Rab/JvArckel/Bik-Excelsi    13      1:09:42        5:49
 15  Kempen/Buitenlust/SnWiel    16      1:09:48        5:55
 16  DWVastg-Wilton-Snel-AA-V    10      1:10:07        6:14
 17  WV Eemland                  11      1:11:14        7:21
 18  WestlWilVoor/Trias/PedaR    27      1:11:25        7:32
 19  Robinson Techniek-Lorini     6      1:11:31        7:38
 20  Selectie Oost Nederland     18      1:12:26        8:33
 21  Ubbink-Syntec Cycl Team     30      1:12:47        8:54
 22  TML Dommelstr/Schijndel     14      1:12:51        8:58
 23  HoekseRenner/Waardrenner    29      1:14:25       10:32
 24  Maaslandster ZuidLimburg    26      1:15:46       11:53
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon