Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Nissan Topsport Vlaand. Super Prestige

                        Uitslag Veldrit over 60 minuten

                Wedstrijd voor Elite renners op 9 December 2007
             JUMBO supermarkten, AVB asbestverw., Brabants Dagblad

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1   2 Nys, Sven                 BelgiŽ                      1 uur 1 min. 50
  2  10 Albert, Niels             BelgiŽ                      op 8 sec.
  3   4 Wellens, Bart             BelgiŽ                      op 34 sec.
  4  16 Al, Thijs                 Nederland                   op 42 sec.
  5  13 van Gils, Wilant          Nederland                   op 44 sec.
  6   1 Vervecken, Erwin          BelgiŽ                      op 50 sec.
  7   6 Stybar, Zdenek            TchechiŽ                    op 57 sec.
  8   7 Groenendaal, Richard      Nederland                   op 1 min. 10
  9  19 Peeters, Rob              BelgiŽ                      op 1.16
 10  18 Vanthourenhout, Dieter    BelgiŽ                      op 1.25
 11  15 Simunek Jr, Radomir       TchechiŽ                    op 1.39
 12   5 Vantornout, Klaas         BelgiŽ
 13   8 Vanthourenhout, Sven      BelgiŽ
 14  12 Pauwels, Kevin            BelgiŽ
 15   3 Boom, Lars                Nederland                   op 2.08
 16  11 De Knegt, Gerben          Nederland
 17  22 Verstraeten, Jan          BelgiŽ                      op 2.37
 18  23 Berden, Ben               BelgiŽ                      op 2.52
 19  21 Bianco, Marco             ItaliŽ                      op 2.57
 20  25 Commeyne, Davy            BelgiŽ                      op 3.13
 21  17 Page, Jonathan            Amerika                     op 3.26
 22  20 Ausbuher, Kamil           TchechiŽ                    op 4.19
 23  31 Vannoppen, Tom            BelgiŽ                      op 4.36
 24  29 van Santvliet, Peter      BelgiŽ
 25  38 van Heeswijk, Roy         Nederland
 26  32 Vannuffel, Tim            BelgiŽ
 27  26 Dirkx, Bart               Nederland
 28  27 de Kort, Tom              BelgiŽ
 29  45 Seymour, Robin            Ierland
 30  47 Wagenaar, Mathijs         Nederland
 31  36 Bronkhorst, Harm          Nederland
 32  39 van den Heuvel, Peter     Nederland
 33  49 Vazques-Crespo, Oscar     Spanje
 34  28 Leyten, Jean-Pierre       Nederland
 35  35 Wittig, Torsten           Duitsland
 36  43 van Leest, Arnoud         Nederland
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Nissan Topsp. Vlaanderen Super Prestige

                        Uitslag Veldrit over 50 minuten

                   Wedstrijd voor beloften op 9 December 2007

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1  46 Taramarcaz, Julien        Zwitserland                 51 min. 06
  2  52 Verschueren, Bart         BelgiŽ
  3   1 van Amerongen, Thijs      Vorden                      51 min. 33
  4  21 Drucker, Jempi            Luxemburg                   51 min. 57
  5   6 Bertholet, Quentin        BelgiŽ
  6   5 Baestaens, Vincent        BelgiŽ                      52 min. 04
  7  17 Debusschere, Maxim        BelgiŽ                      52 min. 15
  8  44 Sinkeldam, Ramon          Wormer                      52 min. 23
  9  16 van Dael, Jan             BelgiŽ                      52 min. 28
 10  30 Huenders, Mitchell        Hoofddorp                   52 min. 36
 11  11 Broers, Remco             Maartensdijk                52 min. 38
 12   2 Adams, Joeri              BelgiŽ                      52 min. 46
 13  31 Huys, Stijn               BelgiŽ                      52 min. 48
 14  10 van den Brand, Twan       Volkel                      52 min. 49
 15  54 Becking, Hans             Lochem                      53 min.
 16  19 Denolf, Gianni            BelgiŽ                      53 min. 05
 17  26 Hartogs, Ivar             Amersfoort                  53 min. 22
 18  22 van Erp, Jordy            Berghem                     53 min. 40
 19  35 Lang, Renť                Zwitserland                 53 min. 51
 20  32 van IJzendoorn, Rik       Tiel                        54 min. 03
 21  57 Eeckhout, Kevin           BelgiŽ
 22  56 de Cleyn, Dave            BelgiŽ
 23  12 Bruyndonckx, Bart         BelgiŽ
 24  42 van der Sanden, Geert     Nuland
 25   7 Beuker, Jordy             Huizen
 26  15 Cop, Kristof              BelgiŽ
 27   3 Arts, Edwin               Overloon
 28   8 Boeckx, Thomas            BelgiŽ
 29  39 Minnaard, Marco           Wemeldinge
 30   9 van den Bogaert, Hans     BelgiŽ
 31  58 Forst, Alexander          Duitsland
 32  25 van Grootel, Koen         Bakel
 33  27 Hereijgers, Kobus         Hedel
 34  45 Smit, Mark                Geldrop
 35  59 Schwaner, Willem          Oploo
 36  47 Vangerven, Sonny          BelgiŽ                      op 1 ronde
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Brabants Dagblad Trofee

                        Uitslag Veldrit over 40 minuten

                    Wedstrijd voor Dames op 9 December 2007

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1   1 van den Brand, Daphny     Zeeland                     42 min. 08
  2  12 Elemans, Saskia           Wageningen                  42 min. 24
  3  31 Melchers, Mirjam          Moergestel                  42 min. 46
  4  20 Hormes, Reza              Wijchen                     43 min. 23
  5  38 Pohl, Stephanie           Duitsland                   43 min. 27
  6  42 van Rijen, Linda          's-Hertogenbosch            43 min. 47
  7  43 Sels, Loes                BelgiŽ                      44 min. 04
  8  36 van Paassen, Sanne        Vlierden                    44 min. 24
  9  15 de Goede, Suzanne         Zoeterwoude                 44 min. 47
 10  41 Riedl, Elke               Weteringbrug                45 min. 11
 11  21 Ingels, Veerle            BelgiŽ                      45 min. 51
 12  14 Francissen, Abke          Vught                       46 min. 07
 13   2 Nobus, Anja               BelgiŽ                      46 min. 10
 14   5 Arnouts, Anne             BelgiŽ                      46 min. 17
 15   4 Aerts, Katrien            BelgiŽ                      46 min. 37
 16  32 Meter, Ilona              Hattem                      47 min. 14
 17  13 Eversdijk, Anne           Kapelle                     47 min. 19
 18  44 Stultiens, Sabrina        Meijel                      47 min. 25
 19   3 van der Aa, Daisy         Losser
 20  25 Keizer, Francis           Doetinchem                  47 min. 53
 21  22 Ingels, Kathy             BelgiŽ                      48 min. 11
 22  27 Kortekaas, Esther         Voorhout                    48 min. 26
 23  30 Meijering, Danielle       Stadskanaal                 48 min. 33
 24   8 de Bie, Nicolle           BelgiŽ                      48 min. 42
 25  48 Verberne, Lana            Lierop
 26  40 van de Ree, Monique       Willemstad NB
 27  10 Clevers, Cindy            Landgraaf
 28  50 van Buel, Alicia          Elst
 29   6 Bazuin, Dirkje            's-Gravenhage
 30  34 Ockeloen, Iris            Dordrecht
 31  46 Troost, Mieke             Poortugaal
 32   7 van de Beurcht, Anne      Volkel
 33  49 Vermeiren, Katrien        BelgiŽ
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Super Prestige Topsp. Vlaanderen Trofee

                        Uitslag Veldrit over 40  minuten

                   Wedstrijd voor Junioren op 9 December 2007

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1   8 Boden, Stef               BelgiŽ                      38 min. 46
  2  14 Eising, Tijmen            Emmen                       39 min. 42
  3  49 van der Sanden, Harm      Nuland                      40 min. 01
  4  38 Ockeloen, Jasper          Dordrecht
  5  23 van der Horst, Geert      Woerden
  6  15 van Empel, Micki          Berlicum NB
  7  20 van der Haar, Lars        Woudenberg
  8  64 Bosmans, Wietse           BelgiŽ
  9  52 Slenter, Kaj              Reijmerstok
 10  18 Grand, Arnaud             Zwitserland                 40 min. 11
 11  30 Lammertink, Maurits       Enter                       40 min. 32
 12   2 Barkhuis, Bart            Norg                        40 min. 36
 13   4 van Beem, Tommy           Tiel
 14   3 Beelen, Sven              BelgiŽ                      40 min. 40
 15  53 Smit, Kevin               Ede Gld                     40 min. 42
 16  28 Krauwel, Bas              Noordwijk ZH                41 min. 11
 17  47 Rupp, Matthias            Zwitserland                 41 min.19
 18  33 Lugten, Jelle             Gouda                       41 min. 22
 19  26 van Kooij, Nils           Krimpen aan de Lek          41 min. 27
 20  57 Vermeiren, Bert           BelgiŽ                      41 min. 37
 21  58 Vermeulen, Jack           Tinte
 22  21 van der Heijden, Rob      Den Dungen
 23  24 van Kessel, Corne         Veldhoven
 24   9 Brusselman, Brian         Helmond
 25  63 Willems, Zeb              BelgiŽ
 26  31 van Leijen, Steven        Wageningen
 27  27 Koyen, Niels              BelgiŽ
 28  11 Denolf, Ritchie           BelgiŽ
 29   7 de Best, Dave             Noordwijk ZH
 30  37 van Nunen, Patrick        Barendrecht
 31  19 Haan, Wouter              Bedum
 32  17 van Geffen, Niek          Veghel
 33  67 Skrzypek, Thomasz         Polen
 34  48 Rutjens, Brian            Sint Odilienberg
 35  41 Opdam, Tim                Liessel
 36   6 van den Bergh, Stefan     Schijndel
 37  39 van den Oetelaar, Thijs   Schijndel
 38  13 van Dijk, Erwin           Renswoude
 39  51 van der Schoot, Chipo     Sint Oedenrode
 40  68 van Poppel, Teun          Hilvarenbeek
 41  45 Roosen, Sjors             Goirle
 42  46 van Roosmalen, Koen       Sint Oedenrode
 43  40 van den Oetelaar, Bram    Schijndel
 44  55 Steekers, Wesley          Noordwijkerhout
 45  65 de Vries, Hidde           Noordhorn
 46   1 van Aalst, Dennis         Hilversum
 47  42 Pastoors, Martijn         Ede Gld
 48  25 Klement, Kevin            Diphoorn
 49  29 Kuit, Geert               Harskamp
 50  50 van de Schoot, Thijs      Oirschot                    op 1 ronde
 51  36 Michielsen, Dimitri       BelgiŽ
 52   5 de Beer, Orry             Sint Oedenrode
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Veldrit Veghel-Eerde

                        Uitslag Veldrit over 30 minuten

                 Wedstrijd voor Nieuwelingen op 9 December 2007

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1  18 van der Heijden, Michiel  Drunen                      31 min. 14
  2   7 Bosman, Gert-Jan          Emmen                       31 min. 52
  3  33 Teunissen, Mike           Ysselsteyn LB               31 min. 59
  4  27 Reinders, Elmar           Emmen                       32 min. 07
  5  39 Welten, Kay               Moergestel                  32 min. 18
  6  40 Wennekes, Robin           Dodewaard                   32 min. 27
  7  32 Stultiens, Dennis         Meijel                      32 min. 38
  8   9 Broers, Erwin             Maartensdijk                32 min. 54
  9  49 Hofman, Joeri             BelgiŽ
 10  46 Adams, Jens               BelgiŽ                      32 min. 56
 11   3 van Baarle, Dylan         Zoetermeer                  33 min. 17
 12  10 Brusselman, Twan          Helmond                     33 min. 27
 13   4 van Beusekom, Wilco       Geldermalsen                33 min. 36
 14  25 van der Poel, David       BelgiŽ                      33 min. 40
 15  51 Cant, Jelle               BelgiŽ
 16  48 van der Heijden, Mark     Den Dungen                  34 min. 01
 17  37 Verberne, Douwe           Lierop                      34 min. 13
 18   1 Ammerlaan, Fabian         Berkel en Rodenrijs         34 min. 28
 19  28 Riesebeek, Oscar          Tiel                        34 min. 42
 20  20 Kastelijn, Kenny          Neerkant                    35 min. 17
 21  22 Meijers, Jeroen           Tilburg
 22  38 Vink, Jeffrey             Veenendaal
 23  31 Smits, Djago              Tilburg
 24  16 Groenewegen, Dylan        Amsterdam
 25   6 Borowski, Bryan           Rosmalen
 26  15 Fokkema, Anne             Stedum
 27  12 van Dijke, Nick           Baarle Nassau
 28  43 van der Zijden, Lars      Tiel
 29  21 Klein Tijssink, Willem    Hattem
 30  34 van Trijp, Maarten        Zegge
 31  11 Delanghe, Robin           BelgiŽ
 32  42 van de Westelaken, Dirk   Den Dungen
 33  13 van Dongen, Bart          Terheijden
 34  30 van de Schoot, Bram       Oirschot
 35  19 van der Horst, Eelke      Woerden
 36  44 van den Oetelaar, Kevin   Schijndel
 37  47 Wals, Jorian              Kantens
 38  45 van den Bruel, Robin      BelgiŽ
 39  52 Cornu, Jimmy              BelgiŽ
 40  50 Vliegen, Niek             BelgiŽ
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon