Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GROTE PRIJS SHIMANO 2007-ELITE/BELOFTEN

                         Uitslag Veldrit over 29,250 km

         INTERNATIONALE CYCLO-CROSS TE HARDERWIJK op 29 September 2007
                        Organisatie: WV De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1    2 Nys, Sven                BelgiŽ                   E   1:05:08
  2   21 Wellens, Bart            BelgiŽ                   E   1:06:16     1:08
  3    1 Vervecken, Erwin         BelgiŽ                   E   1:06:34     1:26
  4    9 van Gils, Wilant         Schijndel                E   1:06:36     1:28
  5   12 de Knegt, Gerben         Goirle                   E   1:06:49     1:41
  6   15 Pauwels, Kevin           BelgiŽ                   E   1:06:55     1:47
  7   10 Groenendaal, Richard     Sint Michielsgestel      E   1:07:03     1:55
  8   23 Vanthourenhout, Dieter   BelgiŽ                   E   1:07:09     2:01
  9    4 Al, Thijs                Elst Gld                 E   1:07:40     2:32
 10   20 Verstraeten, Jan         BelgiŽ                   E   1:07:54     2:46
 11   26 Commeijne, Davy          BelgiŽ                   E   1:08:08     3:00
 12   14 Nijland, Maarten         Rossum                   E   1:08:15     3:07
 13    5 Berden, Ben              BelgiŽ                   E   1:08:17     3:09
 14   16 Peeters, Rob             BelgiŽ                   E   1:08:52     3:44
 15    3 Aernouts, Bart           BelgiŽ                   E   1:09:15     4:07
 16    8 Dirkx, Bart              Reusel                   E   1:09:36     4:28
 17   18 Urban, Malte             Duitsland                E   1:09:50     4:42
 18   13 Leijten, Jean-Pierre     Bladel                   E   1:09:58     4:50
 19   17 Suarez, Isaac            Spanje                   E   1:10:00     4:52
 20    7 Bianco, Marco            ItaliŽ                   E   1:10:04     4:56
 21  127 Quast, Ole               Duitsland                B   1:10:21     5:13
 22  104 Becking, Hans            Lochem                   B   1:10:29     5:21
 23   62 van Leeuwen, Patrick     Hilvarenbeek             E   1:11:11     6:03
 24  116 Huenders, Mitchell       Hoofddorp                B   1:11:16     6:08
 25   67 vd Velen, Jorn           BelgiŽ                   E   1:11:20     6:12
 26  128 Keller, Lukas            Duitsland                B   1:11:51     6:43
 27   55 van Heeswijk, Roy        Sint Oedenrode           E   1:12:11     7:03
 28   58 de Jonge, Daan           Oldenzaal                E   1:12:13     7:05
 29  119 Kallenfels, Jerry        Breda                    B   1:12:20     7:12
 30   11 Heitmann, Finn           Duitsland                E   1:12:35     7:27
 31  124 Sprinke, Stephan         Duitsland                B    z.t.
 32   57 van Houtum, Roel         Netersel                 E   1:12:58     7:50
 33  129 Minnaard, Marco          Wemeldinge               B   1:13:01     7:53
 34  105 Beuker, Jordi            Huizen                   B   1:13:05     7:57
 35   56 van den Heuvel, Peter    Bakel                    E   1:13:11     8:03
 36  112 van Erp, Jordy           Berghem                  B   1:13:20     8:12
 37   68 Adriaans, Rik            O W en Middelbeers       E   1:13:25     8:17
 38   63 Magielse, Guus           Est                      E   1:14:35     9:27
 39  114 Hartogs, Ivar            Amersfoort               B   1:16:19    11:11
 40   66 Wagenaar, Mathijs        Epe                      E   1:18:25    13:17
 41  125 van Veen, Jorn           Losser                   B    z.t.
 42   61 de Laat, Patrick         Berlicum NB              E    z.t.
 43  103 Arts, Edwin              Overloon                 B    z.t.
 44  106 Bouwens, Sander          Putten                   B    z.t.
 45  123 Smit, Mark               Geldrop                  B    z.t.
 46  130 vd Velde, Rob            Wernhout                 B    z.t.
 47  102 Ariesen, Johim           Rhenen                   B    z.t.
 48  133 v Vliet, Luuk            Mijdrecht                B    z.t.
 49  107 Brinkhuis, Rolf          Zevenaar                 B    z.t.
 50  132 van Horik, Saviť         Someren                  B    z.t.
 51  131 Padschun, Max            Duitsland                B    z.t.
 52  113 van Grootel, Koen        Bakel                    B    z.t.
 53  109 Clermonts, Glenn         Bellingwolde             B    z.t.
 54  120 Knol, Martijn            Hasselt                  B    z.t.
 55   69 Kouwenhoven, Joeri       Bleiswijk                E    z.t.
 56  115 Homan, Pieter            Uithoorn                 B    z.t.
 57   52 Bosch, Coen              Twello                   E    z.t.
 58  108 Claessen, Jeroen         Hoeven                   B    z.t.
 59  117 Huijssoon, Aarnout       Elburg                   B    z.t.
 60   59 Kamphof, Jan-Willem      Enschede                 E    z.t.
 61   51 Alma, Aalzen             Augustinusga             E    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.945 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GROTE PRIJS SHIMANO 2007 VR-DAM-MEISJES

                       Uitslag Rit in lijn over 16,250 km

                 CYCLO-CROSS TE HARDERWIJK op 29 September 2007
                        Organisatie: WV De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  101 van den Brand, Daphny    Zeeland                        42:16
  2  115 Hormes, Reza             Wijchen                       z.t.
  3  122 van Paassen, Sanne       Vlierden                      z.t.
  4  110 Francissen, Abke         Vught                         z.t.
  5  130 Pauwels, Katrien         BelgiŽ                         42:28     0:12
  6  125 Riedl, Elke              Weteringbrug                  z.t.
  7  126 van Rijen, Linda         's-Hertogenbosch              z.t.
  8  117 Kesseleer, Anouk         Heeswijk Dinther               43:11     0:55
  9  120 Ogishima, Mika           Oss                           z.t.
 10  174 van der Kamp, Laura      Hasselt                       z.t.
 11  146 van Nieuwpoort, Tessa    Nieuwerkerk ad IJsse          z.t.
 12  116 Kampeter, Nicole         Duitsland                      44:04     1:48
 13  118 Kortekaas, Esther        Voorhout                      z.t.
 14  124 Reinders, Anja           Zoetermeer                     44:12     1:56
 15  119 Kroes, Linda             Raalte                        z.t.
 16  121 Ottevanger, Eefje        Eindhoven                     z.t.
 17  105 Bosscha, Ingrid          Tuk                            44:57     2:41
 18  180 Stultiens, Sabrina       Meijel                        z.t.
 19  177 Meijering, Danielle      Stadskanaal                   z.t.
 20  181 Verberne, Lana           Lierop                         45:41     3:25
 21  173 Goossens, Veerle         Bakel                         z.t.
 22  178 Ockeloen, Iris           Dordrecht                     z.t.
 23  111 Groen, Karin             Arnhem                        z.t.
 24  172 van Buel, Alicia         Elst                          z.t.
 25  103 Ter Beek, Linda          Hengelo OV                     45:56     3:40
 26  147 Spooren, Iris            Duizel                        z.t.
 27  171 Bazuin, Dirkje           's- Gravenhage                z.t.
 28  114 Heuveling, Monika        Elst Gld                       46:12     3:56
 29  176 Meerkerk, Marion         's-Gravendeel                 z.t.
 30  142 Borra, Sophie            Bennekom                      z.t.
 31  112 Haanstra, Alike          Waskemeer                     z.t.
 32  129 Troost, Mieke            Poortugaal                    z.t.
 33  143 Claessen, Marjolein      Hoeven                         46:46     4:30
 34  102 van der Aa, Daisy        Losser                        z.t.
 35  141 van de Beurcht, Anne     Volkel                        z.t.
 36  106 Broekema, Erika          Wildervank                    z.t.
 37  109 Engelsma, Margriet       Noordwijk GN                  z.t.
 38  179 Oude Wansink, Nicole     Tiel                           48:12     5:56
 39  175 van der Lee, Yulia       Utrecht                       z.t.
 40  145 de Lange, Alicia         Kampen                        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 23.068 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GROTE PRIJS SHIMANO 2007 - JUNIOREN

                          Uitslag Veldrit over 19,5 km

                 CYCLO-CROSS TE HARDERWIJK op 29 September 2007
                        Organisatie: WV De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   40 Smit, Kevin              Ede Gld                        44:42
  2   13 Eising, Tijmen           Emmen                          45:18     0:36
  3   25 van Leijen, Steven       Wageningen                    z.t.
  4   21 Krauwel, Bas             Noordwijk ZH                  z.t.
  5   39 Slenter, Kaj             Reijmerstok                   z.t.
  6   16 van der Haar, Lars       Woudenberg                     45:34     0:52
  7   30 Meijers, Daan            Tilburg                       z.t.
  8   38 van der Sanden, Harm     Nuland                        z.t.
  9   28 Lugten, Jelle            Gouda                          45:57     1:15
 10    3 van Beem, Tommy          Tiel                          z.t.
 11    2 Barkhuis, Bart           Norg                          z.t.
 12   14 van den Ende, Milan      Berkel en Rodenrijs           z.t.
 13   17 van der Horst, Geert     Woerden                       z.t.
 14    4 van den Bergh, Stefan    Schijndel                      46:12     1:30
 15   23 Lammertink, Maurits      Enter                         z.t.
 16   33 Ockeloen, Jasper         Dordrecht                     z.t.
 17   54 Schmidt, Finn Luckas     Duitsland                      46:43     2:01
 18   52 Wientjes, Rico           Didam                         z.t.
 19    5 de Best, Dave            Noordwijk ZH                  z.t.
 20   44 Strating, Gijs           Haren GN                      z.t.
 21   55 Voss, Alexander          Duitsland                      46:55     2:13
 22    1 van Aalst, Dennis        Hilversum                     z.t.
 23   12 Dijkhuizen, Ronald       Nieuwegein                    z.t.
 24   11 van Dijk, Erwin          Renswoude                      47:16     2:34
 25   37 de Ridder, Cees          Noordwijk ZH                  z.t.
 26    8 Brusselman, Brian        Helmond                       z.t.
 27   47 Vermeulen, Jack          Tinte                         z.t.
 28   56 Groen, Erik              Tuk                           z.t.
 29   10 van Deursen, Rick        Budel Dorplein                z.t.
 30   51 Wensink, Maik            Aalten                         47:44     3:02
 31   20 Koot, Christian          Sassenheim                    z.t.
 32   41 Smit, Arlan              Geldrop                       z.t.
 33   29 Martens, Triston         Berghem                       z.t.
 34   32 van Nunen, Patrick       Barendrecht                    47:56     3:14
 35   53 van Zijl, Melvin         Harderwijk                    z.t.
 36   24 Lammertink, Lars         Wierden                        48:16     3:34
 37   49 de Vries, Jan Folkert    Buitenpost                    z.t.
 38   22 Kuit, Geert              Harskamp                      z.t.
 39   43 Steekers, Wesley         Noordwijkerhout                48:45     4:03
 40    9 Dekker, Niels            Andijk                        z.t.
 41   27 Lof, Rick                Monnickendam                  z.t.
 42    6 Blommers, Steven         Puttershoek                   z.t.
 43    7 Braam, Chiel             's-Heerenberg                 z.t.
 44   26 van Lochem, John         Aalten                        z.t.
 45   34 Pastoors, Martijn        Ede Gld                        49:14     4:32
 46   50 Welle, Mark              Ankeveen                      z.t.
 47   48 Volleberg, Lucien        Hegelsom                      z.t.
 48   18 Huizinga, Robin          Rozenburg ZH                  z.t.
 49   15 de Groot, Reinier        Geldermalsen                  z.t.
 50   45 Timmermans, Manuel       Gorinchem                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.174 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GROTE PRIJS SHIMANO 2007 - NIEUWELINGEN

                       Uitslag Rit in lijn over 16,250 km

                 CYCLO-CROSS TE HARDERWIJK op 29 September 2007
                        Organisatie: WV De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   16 Dolfsma, Emiel           Kampen                         33:02
  2   21 van der Heijden, Michiel Drunen                        z.t.
  3   37 Reinders, Elmar          Emmen                         z.t.
  4   36 van Poppel, Danny        Moergestel                    z.t.
  5   48 Verberne, Douwe          Lierop                        z.t.
  6    8 Bosman, Gert-Jan         Emmen                          33:28     0:26
  7   45 Teunissen, Mike          Ysselsteyn LB                 z.t.
  8    1 Ammerlaan, Fabian        Berkel en Rodenrijs           z.t.
  9   50 Wennekes, Robin          Dodewaard                      34:01     0:59
 10   32 Meijers, Jeroen          Tilburg                       z.t.
 11    4 van Beusekom, Wilco      Geldermalsen                  z.t.
 12   46 Vanhommerig, Dion        Bocholtz                      z.t.
 13   12 Brusselman, Twan         Helmond                        34:19     1:17
 14   40 Riesebeek, Oscar         Tiel                          z.t.
 15   57 vd Poel, David           Kapellen                      z.t.
 16   11 Broers, Erwin            Maartensdijk                  z.t.
 17    5 Boer, Mike               Rozenburg ZH                   34:59     1:57
 18   59 Combee, Leo              Woudrichem                    z.t.
 19    3 van den Belt, Martijn    Kampen                        z.t.
 20    9 Botter, Rudy             Slagharen                     z.t.
 21   27 Kleinjan, Davey          Spijkenisse                    35:16     2:14
 22   18 Eertink, Rik             Hellendoorn                   z.t.
 23   14 van Dijke, Nick          Baarle Nassau                 z.t.
 24   30 de Man, Jaap             Spijkenisse                   z.t.
 25   20 Gase, DaniŽl             Hoorn NH                      z.t.
 26   24 Kastelijn, Kenny         Neerkant                       35:55     2:53
 27   60 Borowski, Bryan          Rosmalen                      z.t.
 28   58 van Trijp, Maarten       Zegge                         z.t.
 29   26 Klein Tijssink, Willem   Hattem                         36:18     3:16
 30   38 Reinders, Henk           Ruinerwold                    z.t.
 31   39 van Rhee, Joey           Nijverdal                     z.t.
 32   35 Plender, Jasper          Almelo                        z.t.
 33    7 Boom, Niek               Nieuw Heeten                   36:47     3:45
 34   34 Oussoren, Olaf           Amerongen                     z.t.
 35   25 Kip, Martijn             Oldenzaal                     z.t.
 36   19 Fokkema, Anne            Stedum                        z.t.
 37   54 van der Zijden, Lars     Tiel                          z.t.
 38   53 Willemse, Mike           's-Gravenhage                 z.t.
 39   51 van der Werf, Robin      Voorhout                      z.t.
 40   47 van Velzen, Jasper       Noordwijkerhout               z.t.
 41   55 Zwaan, Edwin             Medemblik                      37:28     4:26
 42   49 Vink, Jeffrey            Veenendaal                    z.t.
 43   13 Dekker, Axel             Hoogland                      z.t.
 44   22 van der Horst, Eelke     Woerden                       z.t.
 45   29 Lust, Brian              Oostzaan                      z.t.
 46   61 Ariesen, Danny           Rhenen                        z.t.
 47   17 van Dongen, Bart         Terheijden                     38:05     5:03
 48   33 van den Oetelaar, Kevin  Schijndel                     z.t.
 49   23 de Jong, Robert          Zeewolde                      z.t.
 50   31 Meerkerk, Jim            Zuidland                      z.t.
 51    6 Booij, Daniel            Emmen                         z.t.
 52   10 Bouwhuis, Mike           Lemelerveld                   z.t.
 53   28 Kroese, Hendrik          Wezep                         z.t.
 54   41 de Rijk, Maarten         Ede                           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 29.516 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GROTE PRIJS SHIMANO 2007 - AMATEURS

                                Uitslag Veldrit

                 CYCLO-CROSS TE HARDERWIJK op 29 September 2007
                        Organisatie: WV De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1   55 Raats, Edwin             Helmond                     0.43.15 uur
  2   23 van Erp, Robert          Oss
  3   34 de Jong, Freek           Meteren
  4   71 Somsen, Patrick          Aalten
  5   15 Brouwer, Leon            Rotterdam
  6   41 Last, Christiaan         Steenwijk
  7   67 Slot, Michiel            Delden
  8   60 Scholtens, Rick          Swifterbant
  9   54 Quint, Cees              Deil
 10   40 van Laar, Erik           Eerbeek
 11   12 Bosscha, Ruud            Tuk
 12   39 de Kraker, Alex          Delft
 13   10 Bongers, Daan            Baarlo LB
 14   20 van der Doelen, Jochem   Nuland
 15    6 Bekhuis, Ed              Deventer
 16   49 Nordmann, Heiko          Duitsland
 17   69 Smits, Guus              Berghem
 18   35 Kamphuis, Tijmen         Hengelo OV
 19   42 Lobeek, Stefan           Aalten
 20   89 Kanis, Jan               Zwolle
 21   85 Zoomers, Eric            Oudewater
 22   44 Marsman, Arnold          Gelselaar
 23   68 Smits, Piet              Hazerswoude Dorp
 24   76 van Vianen, Damie        Helvoirt
 25   84 Wissink, Sebastiaan      Diepenheim
 26   38 Kooij, Jeroen            Deventer
 27   27 Heidema, Pieter          Wilnis
 28   28 van Herwijnen, Jan       Bussum
 29   11 Bos, Iwan                Harderwijk
 30   13 van Bragt, Bart          Nijmegen
 31   32 Janssen, Jos             Wijchen
 32   63 Sevens, Coen             Diessen
 33    1 van Amerongen, Sander    Wijchen
 34    8 Boeijen, Dennis          Geffen
 35   22 Engelsman, Harry         Gieten
 36   74 ThŲrig, David            Sint Michielsgestel
 37    2 Annink, Maurijn          Hengelo OV
 38    3 Arensman, Martijn        Deil
 39   21 Egberink, Roderik        Kortenhoef
 40   78 Wemekamp, Jeroen         Bruchterveld
 41    9 Bolsenbroek, Maurice     Apeldoorn
 42   24 Fuehring, Joern          Duitsland
 43   88 Roeloffs, Arnoud         Voorthuizen
 44   62 Schouten, Martin         Schiedam
 45   73 Stadhouders, Wouter      Hengelo OV
 46   87 Brink, Patrick           Olst
 47   48 van Nieuwenhuizen, Peter Harderwijk
 48   45 Mulder, Dennis           Wolvega
 49   72 Spijker, Roy             Wierden
 50   16 van Dam, Erik            Nijmegen
 51    5 Bakker, Joost            Amsterdam
 52   77 Waterweg, Jan-Willem     Hierden
 53   52 Pleijter, Gerbert        Oosterwolde Gld
 54   81 Wijkel, Ron              Holsloot
 55   33 Jochems, Remco           Putten
 56   75 van Veelen, Mike         Arnhem
 57   51 Overweg, Johan           Zwolle
 58   25 Goedings, Martijn        Arnhem
 59   86 Zandman, Erik            Lemelerveld
 60   83 Winters, Arno            Ommen
 61   56 van Reenen, Barrie       Harderwijk
 62   37 te Kiefte, Ivo           Enschede
 63   17 Deems, Alwin             Wolvega
 64   59 Ruiterkamp, Harry        Wijchen
 65   31 Janssen, Udo             Papendrecht
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GROTE PRIJS SHIMANO 2007 - MASTERS

                                Uitslag Veldrit

                 CYCLO-CROSS TE HARDERWIJK op 29 September 2007
                        Organisatie: WV De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1  130 van Korven, Ton          Diessen                     0.45.38 uur
  2  173 Willems, Frans           O W en Middelbeers
  3  149 Rietveld, Lars           Oudewater
  4  123 Hoffmans, Peter          Moergestel
  5  169 Weerman, Jannes          Nijeholtwolde
  6  150 Rijkhoff, Frank          Veenendaal
  7  168 Weerman, Henk            Wolvega
  8  171 van de Westelaken, Frank Sint Michielsgestel
  9  131 van der Laan, Hennie     Houten
 10  136 van Londen, Adriaan      Tiel
 11  166 de Vries, Jan            Nijeholtpade
 12  111 Buyvoets, Richard        Helvoirt
 13  109 van der Bruggen, Dick    Oijen
 14  161 Visscher, Richard        Zoetermeer
 15  139 Meerkerk, Erik           Zuidland
 16  164 Voorn, Hans              Hilversum
 17  117 Gerritsen, Willard       Uithoorn
 18  154 Smetsers, Cees           Helmond
 19  158 te Velthuis, Brian       Hengevelde
 20  122 van Hoeijen, Jeroen      Amsterdam Zuidoost
 21  137 Maas, Marti              Geffen
 22  129 Kok, Gerrit              Balk
 23  132 Lammertink, Jonny        Wierden
 24  142 van den Oetelaar, Ton    Schijndel
 25  148 te Riele, Hein           Oosterhout
 26  114 Elshof, Haico            Kilder
 27  110 Brunsveld, Jean-Paul     Zoetermeer
 28  167 de Vries, Jappie         Buitenpost
 29  105 den Braven, Arie         Nieuwegein
 30  124 Hofstede, Harrie         Zeewolde
 31  125 Hooiveld, Jacco          Andijk
 32  121 Hakvoort, Wim            Eemnes
 33  156 Sturm, Edo               Hilversum
 34  174 de Wit, Frans            Zutphen
 35  115 Fenneman, Andre          Wehl
 36  128 Kleinjan, Ton            Spijkenisse
 37  127 Keppel, Gerrit           Beesd
 38  157 Valk, Henk Jan           's-Hertogenbosch
 39  101 van Beek, Jan            Putten
 40  143 den Ouden, Tom           Zeist
 41  147 Proper, Wim              Epe
 42  134 van der Lee, Andrť       Utrecht
 43  177 Klein, Heiko             Duitsland
 44  176 Kamphuis, Garjo          Vorden
 45  119 de Groot, Coen           Mijdrecht
 46  160 Verhagen, Marcel         Oud Beijerland
 47  159 Verhaar, Vincent         Amstelveen
 48  133 de Lange, Roel           Kampen
 49  165 de Vre, Paul             Hooglanderveen
 50  162 Visser, Hink             Bedum
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten