Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

54e RONDE VAN ZUID-HOLLAND 2007

                       Uitslag Rit in lijn over 164,8 km

                Kijkduin - Kijkduin (Den Haag) op 10 Maart 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   38 Schur, Ronald            RTC de Hoekse Renners        4:00:43
  2   51 Vissers, Job             TML de Dommelstreek           z.t.
  3   32 Chaigneau, Robin         JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
  4   78 Stougje, Martijn         Westland Wil Vooruit          z.t.
  5  108 Lust, Martijn            Volharding/WiltonAAdrink      z.t.
  6   97 Pennings, Bob            WV Schijndel                  z.t.
  7  124 Breed, Siebe             SWABO                         z.t.
  8   13 Dijkshoorn, Geert        HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
  9    9 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior                z.t.
 10   20 Fictoor, David           JvR de Batauwers              z.t.
 11   33 Dekker, Bert             JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 12   91 Wiersma, Jeffrey         WV De Jonge Renner            z.t.
 13  121 Altewischer, Werner      SWABO                         z.t.
 14   66 Castelijns, Jos          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 15  123 van Dijk, Peter          SWABO                         z.t.
 16   21 van Aurich, Tjeerd       JvR de Batauwers             4:00:48     0:05
 17  104 Kooiman, Erik Jan        Volharding/WiltonAAdrink     4:00:49     0:06
 18   53 Rongen, Jan              TML de Dommelstreek          4:00:53     0:10
 19   99 van Heeswijk, Ferry      WV Schijndel                 4:01:07     0:24
 20   64 Meulenbroeks, Marc       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 21  129 Aandewiel, Pascal        Maaslandster/de Bataaf        z.t.
 22   55 van den Heuvel, Peter    de Kempen/Buitenlust          z.t.
 23   15 de Kok, Walter           HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 24  113 van Dam, Dirk            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 25   73 Kipping, Kees            Westland Wil Vooruit          z.t.
 26  100 van den Berg, Thijs      WV Schijndel                  z.t.
 27  122 Berk, Robert             SWABO                         z.t.
 28   22 Veen, Robin              JvR de Batauwers              z.t.
 29   49 van Grinsven, Marc       TML de Dommelstreek           z.t.
 30    8 Van Duuren, JuriŽn       GRTC Excelsior                z.t.
 31   82 Hamers, Niels            Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 32   25 Korteland, Leon          PRC Delta                     z.t.
 33  106 van de Weijer, Jeroen    Volharding/WiltonAAdrink      z.t.
 34  126 Vroome, Nicky            SWABO                         z.t.
 35  118 Hendriks, Jeroen         ZWHoek/ZwsVl/Maask/Breda      z.t.
 36    4 Brand, Giancarlo         DRC de Mol                    z.t.
 37   28 van Strien, Leon         PRC Delta                     z.t.
 38   19 Dirksen, Jeffrey         JvR de Batauwers              z.t.
 39   40 Vuurens, Nico            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 40  105 van den Brand, Rob       Volharding/WiltonAAdrink      z.t.
 41   81 den Engelsman, John      Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 42   75 Harrevelt, Lenn          Westland Wil Vooruit          z.t.
 43   95 Rentmeester, Niek        WV De Jonge Renner            z.t.
 44   96 Schiffelers, Ward        WV De Jonge Renner            z.t.
 45   18 van der Stoep, Marco     HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 46   24 Andrea, Erik             JvR de Batauwers              z.t.
 47   92 Pronk, Leander           WV De Jonge Renner            z.t.
 48   29 Lugtenburg, Wouter       PRC Delta                     z.t.
 49   93 Aalders, Bram            WV De Jonge Renner            z.t.
 50  125 Meijer, Ronald           SWABO                         z.t.
 51    6 van Eerd, Michael        DRC de Mol                    z.t.
 52   90 Israel, Pieter           WillebWilVooruit-Kumasol     4:01:23     0:40

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.077 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp