Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

ZLM Tour om 'Arjaan de Schipper Trofee'

                       Uitslag Rit in lijn over 173,5 km

     Goes - Goes als 3e wedstrijd in de Beloftencompetitie op 21 April 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  161 Kip, Ismael              KrolStone Cont. Team         3:59:20
  2   33 van der Zwet, Arno       Ruiter DakkapellenWieltm     3:59:21     0:01
  3  166 Alloo, Mike              P3 Transfer-Fondas Team      3:59:28     0:08
  4   32 Kers, Koos Jeroen        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
  5  165 Ligthart, Pim            KrolStone Cont. Team          z.t.
  6    2 Bezemer, Thijs           B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
  7  163 Horst, Menno             KrolStone Cont. Team          z.t.
  8   56 Lip, Bert                WSV Emmen-Sanders             z.t.
  9   42 Chaigneau, Robin         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 10  154 Brus, Marco              Cycling Team Jo Piels         z.t.
 11   34 Spring in t Veld, Joost  Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 12  167 Poels, Wout              P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 13  170 van Oosterhout, Bram     P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 14  114 du Prie, Mick            WV Eemland                    z.t.
 15   22 Pronk, Leander           WV De Jonge Renner            z.t.
 16  106 van Schaijk, Martijn     de Kempen/Buitenlust          z.t.
 17  122 Berk, Robert             Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 18    8 Fransen, Rick            Team L÷wik Meubelen           z.t.
 19   61 Ariesen, Johim           Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 20  169 Hagenaars, Luc           P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 21  162 Braber, Thijs            KrolStone Cont. Team          z.t.
 22   24 van Poppel, Boy          WV De Jonge Renner            z.t.
 23  152 Schulting, Peter         Cycling Team Jo Piels         z.t.
 24  159 Kelderman, Martin        Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 25  164 van de Meent, Eric       KrolStone Cont. Team          z.t.
 26  115 Voskuilen, Dennis        WV Eemland                    z.t.
 27  145 Reuser, Michel           JvR de Batauwers              z.t.
 28    7 Reef, Marc               Team L÷wik Meubelen           z.t.
 29    6 Dees, Tim                Team L÷wik Meubelen           z.t.
 30   10 Pieters, Niels           Team L÷wik Meubelen           z.t.
 31   86 Marissink, Steven        RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 32  136 Beenes, Bj÷rn            Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 33   11 van Amerongen, Thijs     Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 34  137 de Haan, Bas             Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 35    4 Helderman, Paul          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 36   31 Burger, Leon             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 37   48 van Eerd, Michael        De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 38   21 Rentmeester, Niek        WV De Jonge Renner            z.t.
 39  102 van Stratum, Erik        TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 40   13 van der Lijn, Robin      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 41    3 de Groot, Wouter         B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 42  140 Kregel, Jeroen           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 43  103 Kamsma, Marcel           TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 44  168 Vangheel, Timothy        P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 45   76 Boeijen, Daan            Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 46   46 van Dam, Dirk            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 47   77 van Roosmalen, Wouter    Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 48   12 van Ruitenbeek, Manman   Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 49    1 van Hage, Klaas          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 50   83 van der Wielen,Jacob-Jan vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
 51  153 Fransen, Ruud            Cycling Team Jo Piels         z.t.
 52   97 Bos, Jan                 Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 53   25 Wiersma, Jeffrey         WV De Jonge Renner            z.t.
 54   15 Vrijmoed, Maurice        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 55  155 Brouwer, Gijs            Cycling Team Jo Piels         z.t.
 56   64 Kooiman, Erik Jan        Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 57   53 Kreder, Dennis           Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
 58   74 Harrevelt, Lenn          Westland Wil Vooruit          z.t.
 59  160 van Veen, Jan            Line-Lloyd Footwear Cycl     4:01:37     2:17
 60   68 Posthuma, Tim            Oldenzaal/Stormvogels        4:01:42     2:22
 61   82 Spijkerman, Herman       vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
 62  139 Groenewold, Roderik      Robinson Techniek-Lorini     4:02:12     2:52
 63   36 Gulpers, Diego           Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
 64   70 Oude Ophuis, Dirk        Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 65  110 Metsemakers, Luuk        de Kempen/Buitenlust          z.t.
 66   79 Werst, Raymond           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 67  101 Zwekars, Rob             TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 68   62 Schreurs, Maurice        Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 69  157 Broers, Remco            Line-Lloyd Footwear Cycl     4:02:20     3:00
 70   29 Bovenhuis, Robert        Krolstone de Peddelaars       z.t.
 71    5 de Beer, Pim             B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 72  141 Andrea, Erik             JvR de Batauwers              z.t.
 73   18 Israel, Pieter           WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 74   58 van Nuil, Hidde          WSV Emmen-Sanders             z.t.
 75   41 Vermeulen, Jeff          Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 76   91 Lugtenburg, Wouter       IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 77   50 Brand, Giancarlo         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 78   92 Sluimer, Kevin           IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 79  135 Sint Nicolaas, Randy     HoekseRenner/Waardrenner      z.t.
 80  125 Meijer, Ronald           Alcmaria Victrix/SWABO       4:03:01     3:41
 81  109 Fockaert, Jan            de Kempen/Buitenlust         4:04:25     5:05

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.496 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

ZLM Tour om 'Arjaan de Schipper Trofee'

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  KrolStone Cont. Team        33     11:58:16
  2  Ruiter DakkapellenWieltm     7     11:58:17        0:01
  3  P3 Transfer-Fondas Team     34     11:58:24        0:08
  4  WV De Jonge Renner           5     11:58:24        0:08
  5  Team L÷wik Meubelen          2     11:58:24        0:08
  6  B&E-Koopmans Cycling Tm      1     11:58:24        0:08
  7  Cycling Team Jo Piels       31     11:58:24        0:08
  8  Robinson Techniek-Lorini    28     11:58:24        0:08
  9  Van Vliet EBH advocaten      3     11:58:24        0:08
 10  Wilton-Snel-AA-Volhardin    13     12:01:08        2:52
 11  TML Dommelstr/Schijndel     21     12:01:08        2:52
 12  Rietveld WTC Wielerteam     16     12:01:08        2:52
 13  De Mol/Theo Middelkamp      10     12:01:16        3:00
 14  Line-Lloyd Footwear Cycl    32     12:03:25        5:09
 15  de Kempen/Buitenlust        22     12:06:05        7:49
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt