Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

1e Wim Hendriks Trofee - Nieuwelingen

                        Uitslag Rit in lijn over 68,6 km

                Sint-Gillis-Waas (B) - Koewacht op 28 April 2007
                            bornsport.com Sportscare

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    6 Haan, Wouter             District Noord Nederland     1:39:16
  2    3 Markus, Barry            DCM-GB Vorselaar CT (B)      1:40:10     0:54
  3   19 Tol, Erick               WV de Waardrenner             z.t.
  4  128 Eising, Tijmen           HWV Hardenberg - A            z.t.
  5  121 Vanderlijke, Nick        ZRTC Theo Middelkamp - C      z.t.
  6   44 Kelderman, Wilco         WV Eemland                    z.t.
  7   95 Hofland, Moreno          RSC De Zuidwesthoek - B       z.t.
  8   61 Lugten, Jelle            GRTC Excelsior               1:40:13     0:57
  9   73 Roelen, Thijs            WV Breda Knooppunt           1:40:21     1:05
 10  100 Welten, Kay              TWC Pijnenburg - B           1:40:44     1:28
 11   38 Mrosek, Daniel           Tm Nordrhein-Westfalen        z.t.
 12  129 Bovenhuis, Jasper        HWV Hardenberg - A            z.t.
 13   89 van Roosmalen, Koen      WV Schijndel - B              z.t.
 14   32 Berkhout, Bram           Restore Cycling               z.t.
 15   47 Reinders, Elmar          WSV Emmen                     z.t.
 16   14 Roscam Abbing, Friso     RWC Ahoy Rotterdam - B        z.t.
 17   31 van Baarle, Dylan        Restore Cycling               z.t.
 18   30 de Greef, Robbert        WV 't Luchtschip              z.t.
 19   43 van der Haar, Lars       WV Eemland                    z.t.
 20   59 Botter, Rudy             WRV De Peddelaars             z.t.
 21   51 Braspenning, Martijn     DTS Zaandam                   z.t.
 22   34 Brusselman, Brian        WV De Jonge Renner            z.t.
 23   94 Jansen, Davey            RSC De Zuidwesthoek - B       z.t.
 24   29 Teunissen, Mike          WV 't Luchtschip              z.t.
 25    1 van Trijp, Jurgen        DCM-GB Vorselaar CT (B)       z.t.
 26  107 Martens, Arjen           WV Zeeuws-Vlaanderen - B      z.t.
 27  151 Jensen, Kasper           Equipe SIF (Denmark) - A      z.t.
 28  143 Windmeijer, Gido         Pedaalridder/Swift - B        z.t.
 29   69 Olie, Kevin              RWC Ahoy Rotterdam - A        z.t.
 30   28 Groen, Ike               WV 't Luchtschip              z.t.
 31   68 Schless, Justin          RWC Ahoy Rotterdam - A        z.t.
 32  102 Roosen, Sjors            TWC Pijnenburg - B            z.t.
 33  144 Olsthoorn, Marijn        Pedaalridder/Swift - B        z.t.
 34   39 Jux, Constantin          Tm Nordrhein-Westfalen        z.t.
 35   53 Opdam, Tim               Buitenlust / de Kempen        z.t.
 36   62 Buijs, Django            GRTC Excelsior                z.t.
 37   97 van Poppel, Teun         TWC Pijnenburg - A            z.t.
 38   63 van den Hoek, Yordi      GRTC Excelsior                z.t.
 39   17 van de Klundert, Ricardo District Zuid-West NL         z.t.
 40   16 Groenendijk, Tom         District Zuid-West NL         z.t.
 41  112 Bouma, Robbert           PRC Delta - B                 z.t.
 42   90 van Zuydam, Richard      WV Schijndel - B              z.t.
 43  122 van Noorden, Youri       ZRTC Theo Middelkamp - C      z.t.
 44   87 Martens, Triston         WV Schijndel - A              z.t.
 45    5 Klement, Kevin           District Noord Nederland      z.t.
 46   12 Sinnige, Thom            District Noord Holland        z.t.
 47   96 de Heer, Jorick          RSC De Zuidwesthoek - B       z.t.
 48    2 van Goethem, Brian       DCM-GB Vorselaar CT (B)       z.t.
 49   70 Schmidt, Freek           HRTC Hoorn/West Frisia       1:40:52     1:36
 50   10 Oude Elferink, Bas       District Noord Holland        z.t.
 51   50 Havik, Yoeri             DTS Zaandam                   z.t.
 52   37 Barufke, Stefan          Tm Nordrhein-Westfalen       1:41:54     2:38
 53   91 van Ginneken, Sjoerd     RSC De Zuidwesthoek - A      1:42:04     2:48
 54  135 Vanhommerig, Dion        TWC Maaslandster - A         1:42:50     3:34
 55  136 Schoonbroodt, Bob        TWC Maaslandster - B          z.t.
 56   33 de Koning, Jack          Restore Cycling              1:43:16     4:00
 57  101 van de Schoot, Bram      TWC Pijnenburg - B            z.t.
 58   67 Kooyman, Mitchel         RWC Ahoy Rotterdam - A        z.t.
 59    4 Wals, Jorian             District Noord Nederland      z.t.
 60  156 Nielsen, Soren           Equipe SIF (Denmark) - B     1:43:57     4:41
 61  106 Wijnacker, Stijn         WV Zeeuws-Vlaanderen - B     1:44:16     5:00

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.464 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt