Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

25e Wim Hendriks Trofee - Elite

                       Uitslag Rit in lijn over 160,8 km

       Koewacht - Koewacht, KNWU clubcompetitie Regio 2 op 29 April 2007
                            bornsport.com Sportscare

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   84 Egelmeers, Roel          Wielerclub Tempo/BMV         3:53:07
  2  123 Meijer, Ronald           SWABO                        3:53:24     0:17
  3   49 Rongen, Jan              TML de Dommelstreek          3:53:26     0:19
  4   29 Schotte, Kasper          PRC Delta                    3:53:42     0:35
  5   54 Vissers, Job             TML de Dommelstreek          3:53:50     0:43
  6   96 Aerts, Ruud              WV De Jonge Renner            z.t.
  7   65 Castelijns, Jos          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  8  125 van Reek, André          SWABO                        3:53:51     0:44
  9   39 Koeman, Patrick          RTC de Hoekse Renners        3:54:02     0:55
 10   75 Stougje, Martijn         Westland Wil Vooruit          z.t.
 11  105 Kooiman, Erik Jan        Volharding/WiltonAAdrink     3:54:29     1:22
 12  132 Aandewiel, Pascal        Maaslandster/de Bataaf       3:54:46     1:39
 13   94 Rentmeester, Niek        WV De Jonge Renner            z.t.
 14   51 van Bekkum, Erik         TML de Dommelstreek           z.t.
 15   80 van Katwijk, Ferdi       Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 16   88 Israel, Pieter           WillebWilVooruit-Kumasol     3:54:52     1:45
 17   42 Farenhout, Arthur        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 18   61 Hoeks, Jan               TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 19  121 van Dijk, Peter          SWABO                         z.t.
 20   33 Luyten, Marco            JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 21   95 Wiersma, Jeffrey         WV De Jonge Renner            z.t.
 22   36 Hartogs, Ivar            JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 23   23 Reuser, Michel           JvR de Batauwers             3:54:59     1:52
 24   40 Schur, Ronald            RTC de Hoekse Renners        3:55:04     1:57
 25   20 Veen, Robin              JvR de Batauwers              z.t.
 26    5 Holleman, Randy          DRC de Mol                    z.t.
 27   52 van Grinsven, Marc       TML de Dommelstreek           z.t.
 28   57 van den Heuvel, Peter    de Kempen/Buitenlust          z.t.
 29  110 Wagenaar, Jaco           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 30  122 Berk, Robert             SWABO                         z.t.
 31  102 van den Berg, Thijs      WV Schijndel                  z.t.
 32   22 Slager, Stefan           JvR de Batauwers              z.t.
 33  103 van den Brand, Rob       Volharding/WiltonAAdrink      z.t.
 34   93 Pronk, Leander           WV De Jonge Renner            z.t.
 35   92 Kouters, Geert           WV De Jonge Renner            z.t.
 36   50 Janssen, Jeroen          TML de Dommelstreek           z.t.
 37   34 Chaigneau, Robin         JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 38   99 Schoth, Guus             WV Schijndel                  z.t.
 39  111 Wijnstra, Jacob          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 40   90 van Dijck, Dirk          WillebWilVooruit-Kumasol      z.t.
 41   63 Winkelmolen, Jan         TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 42   26 Rodenburg, René          PRC Delta                     z.t.
 43   35 Dekker, Bert             JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 44   56 van Schaijk, Martijn     de Kempen/Buitenlust          z.t.
 45   58 Fockaert, Jan            de Kempen/Buitenlust          z.t.
 46   53 de Haan, Antoine         TML de Dommelstreek           z.t.
 47   15 Dijkshoorn, Geert        HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 48   24 Dirksen, Jeffrey         JvR de Batauwers              z.t.
 49  113 Ringelberg, Jacco        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 50   11 van der Pijl, Jasper     GRTC Excelsior                z.t.
 51   82 den Engelsman, John      Wielerclub Tempo/BMV         3:55:08     2:01
 52   60 Metsemakers, Luuk        de Kempen/Buitenlust          z.t.
 53   76 van den Blink, Joost     Westland Wil Vooruit          z.t.
 54  115 Rommers, Michel          ZWHoek/ZwsVl/Maask/Breda      z.t.
 55  124 van Lakerveld, Erik      SWABO                        3:55:12     2:05
 56   78 Harrevelt, Lenn          Westland Wil Vooruit         3:55:50     2:43
 57  118 de Regt, Gerwin          ZWHoek/ZwsVl/Maask/Breda     3:55:54     2:47
 58  128 van den Heuvel, Job      Maaslandster/de Bataaf        z.t.
 59  129 Glaubitz, Daniël         Maaslandster/de Bataaf        z.t.
 60   74 Schuurhuis, Rien         Westland Wil Vooruit          z.t.
 61   64 Bogaars, Niels           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 62   98 van Heeswijk, Roy        WV Schijndel                  z.t.
 63   46 Boschker, Stijn          RWC Ahoy                     3:56:11     3:04
 64   83 Burgmans, Bo             Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 65  101 Pennings, Bob            WV Schijndel                  z.t.
 66  130 Jacobs, Marcel           Maaslandster/de Bataaf        z.t.
 67   25 Lugtenburg, Wouter       PRC Delta                    3:56:25     3:18
 68   79 Hamers, Niels            Wielerclub Tempo/BMV         3:56:50     3:43
 69   73 Kipping, Kees            Westland Wil Vooruit          z.t.
 70  116 Blok, Marc               ZWHoek/ZwsVl/Maask/Breda     3:57:12     4:05

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.387 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt