Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

RABOBANK WESTFRIESE DORPENOMLOOP 2007

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

                  om de Theo Koomen Plaquette op 17 Juni 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  153 Brus, Marco              Cycling Team Jo Piels        3:34:18
  2  154 Fransen, Ruud            Cycling Team Jo Piels         z.t.
  3   54 Verschoor, Martijn       Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
  4  166 Alloo, Mike              P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
  5   34 Spring in t Veld, Joost  Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
  6   13 van Zandbeek, Ronan      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
  7    6 Jun, Lars                Team L÷wik Meubelen           z.t.
  8  139 Kregel, Jeroen           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
  9    2 van Hage, Klaas          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 10   61 Ariesen, Johim           Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 11    7 Hooghiemster, RenÚ       Team L÷wik Meubelen          3:34:26     0:08
 12   15 Vierbergen, Lars         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 13  152 Brouwer, Gijs            Cycling Team Jo Piels        3:34:46     0:28
 14   37 Tijssen, Bart            Maaslandst/Snelle Wiel       3:35:40     1:22
 15   10 Pieters, Niels           Team L÷wik Meubelen           z.t.
 16   32 Kers, Koos Jeroen        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 17  161 Braber, Thijs            KrolStone Cont. Team          z.t.
 18   56 Lip, Bert                WSV Emmen-Sanders             z.t.
 19   58 van Nuil, Hidde          WSV Emmen-Sanders             z.t.
 20  137 Bults, Michiel           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 21  170 van Oosterhout, Bram     P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 22  136 Beenes, Bj÷rn            Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 23  157 van Veen, Jan            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 24   24 Rentmeester, Niek        WV De Jonge Renner            z.t.
 25  155 Schulting, Peter         Cycling Team Jo Piels         z.t.
 26   12 van der Lijn, Robin      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 27   31 van Wel, Ruud            Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 28    8 Huenders, Mitchell       Team L÷wik Meubelen           z.t.
 29  106 van Schaijk, Martijn     de Kempen/Buitenlust          z.t.
 30   96 Verschoor, Jochem        Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 31  164 Wierstra, Frank          KrolStone Cont. Team          z.t.
 32  140 Timmer, Mathijs          Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 33  165 van de Meent, Eric       KrolStone Cont. Team          z.t.
 34    9 Kamphuis, Sebastiaan     Team L÷wik Meubelen           z.t.
 35  167 Vangheel, Timothy        P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 36    3 Helderman, Paul          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 37   77 Houweling, Arjen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 38   63 te Brake, Remco          Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 39    1 de Beer, Pim             B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 40   89 Marissink, Steven        RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 41  117 Fransen, Timo            Selectie Oost Nederland       z.t.
 42   23 Pronk, Leander           WV De Jonge Renner            z.t.
 43   64 Dekker, Arjan            Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 44   14 Vrijmoed, Maurice        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 45  160 van Plateringen, Martin  Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 46   43 Vermeulen, Jeff          Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 47  141 Andrea, Erik             JvR de Batauwers              z.t.
 48   70 Horsthuis, Pieter        Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 49  151 van Blanken, Mart        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 50  169 Poels, Wout              P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 51  103 Kamsma, Marcel           TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 52   86 Jansman, Dave            RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 53   33 Spaargaren, Sjors        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 54   41 Chaigneau, Robin         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 55  113 Voskuilen, Dennis        WV Eemland                    z.t.
 56   79 van Roosmalen, Wouter    Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 57   84 Spijkerman, Herman       vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
 58  126 Botman, Wim              DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 59  159 Nederlof, Tim            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 60  108 Solberg, Mark            de Kempen/Buitenlust          z.t.
 61  102 van Stratum, Erik        TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 62   25 Aalders, Bram            WV De Jonge Renner           3:35:58     1:40
 63  163 Hopman, Jan              KrolStone Cont. Team         3:36:19     2:01
 64   67 Feiken, Jos              Oldenzaal/Stormvogels        3:36:40     2:22
 65   42 Opie, Chris              Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 66  125 Meijer, Ronald           Alcmaria Victrix/SWABO       3:37:01     2:43
 67  114 du Prie, Mick            WV Eemland                    z.t.
 68  138 Koote, Tim               Robinson Techniek-Lorini     3:38:01     3:43
 69   26 Boersma, Jildert         Krolstone de Peddelaars      3:38:37     4:19
 70    4 Bezemer, Thijs           B&E-Koopmans Cycling Tm      3:38:58     4:40
 71  168 van der Kooi, Ben        P3 Transfer-Fondas Team      3:39:45     5:27
 72   40 Glaubitz, DaniŰl         Maaslandst/Snelle Wiel       3:39:51     5:33
 73   87 van de Vondervoort,Jordi RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 74   16 Hanegraaf, Junior        WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 75  127 Asjes, Jelmer            DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 76   74 Harrevelt, Lenn          Westland Wil Vooruit          z.t.
 77   18 Israel, Pieter           WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 78   68 Posthuma, Tim            Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 79   65 Sikking, Frank           Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 80   45 van der Pijl, Jasper     Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 81  111 van den Hengel, John     WV Eemland                    z.t.
 82  101 van den Berg, Thijs      TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 83   28 Faber, Rutmer            Krolstone de Peddelaars       z.t.
 84  144 Limpens, Tim             JvR de Batauwers              z.t.
 85   88 Sleumer, Richard         RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 86   29 Bovenhuis, Robert        Krolstone de Peddelaars       z.t.
 87  142 van Aurich, Tjeerd       JvR de Batauwers              z.t.
 88   78 Ruckert, Patrick         Rietveld WTC Wielerteam      3:40:09     5:51
 89   62 Terpstra, Mike           Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 90  156 Aalders, Tim             Line-Lloyd Footwear Cycl     3:42:29     8:11

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.797 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

RABOBANK WESTFRIESE DORPENOMLOOP 2007

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cycling Team Jo Piels       31     10:43:22
  2  Team L÷wik Meubelen          2     10:44:24        1:02
  3  Van Vliet EBH advocaten      3     10:44:24        1:02
  4  Ruiter DakkapellenWieltm     7     10:45:38        2:16
  5  Robinson Techniek-Lorini    28     10:45:38        2:16
  6  P3 Transfer-Fondas Team     34     10:45:38        2:16
  7  B&E-Koopmans Cycling Tm      1     10:45:38        2:16
  8  Wilton-Snel-AA-Volhardin    13     10:45:38        2:16
  9  KrolStone Cont. Team        33     10:47:00        3:38
 10  Line-Lloyd Footwear Cycl    32     10:47:00        3:38
 11  WV De Jonge Renner           5     10:47:18        3:56
 12  Rab/JvArckel/Bik-Excelsi     9     10:48:00        4:38
 13  RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte    18     10:51:11        7:49
 14  TML Dommelstr/Schijndel     21     10:51:11        7:49
 15  Rietveld WTC Wielerteam     16     10:51:29        8:07
 16  Oldenzaal/Stormvogels       14     10:52:11        8:49
 17  WV Eemland                  23     10:52:32        9:10
 18  JvR de Batauwers            29     10:55:22       12:00
 19  Krolstone de Peddelaars      6     10:58:19       14:57
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp