Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Hel van Voerendaal - Beloften

                           Uitslag Omloop over 143 km

            Voerendaal - KNWU Beloftencompetitie 2007 op 6 Mei 2007
             Organisatie: TWC Maaslandster i.s.m. ComitÚ Voerendaal

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  164 Ligthart, Pim            KrolStone Cont. Team         3:41:20
  2   65 Schreurs, Maurice        Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
  3  151 van Blanken, Mart        Cycling Team Jo Piels         z.t.
  4  168 Poels, Wout              P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
  5   53 Kreder, Michel           Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
  6   32 Kers, Koos Jeroen        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
  7   62 Terpstra, Mike           Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
  8   84 Mollema, Bauke           vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
  9  165 van de Meent, Eric       KrolStone Cont. Team         3:41:22     0:02
 10  163 Hopman, Jan              KrolStone Cont. Team         3:41:38     0:18
 11   12 van Kessel, Egon         Van Vliet EBH advocaten      3:41:54     0:34
 12   15 Vierbergen, Lars         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 13  166 Alloo, Mike              P3 Transfer-Fondas Team      3:42:21     1:01
 14   11 Dijkxhoorn, Rikke        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 15   64 Kooiman, Erik Jan        Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 16    3 van Hage, Klaas          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 17  156 Broers, Remco            Line-Lloyd Footwear Cycl     3:42:30     1:10
 18  136 Kregel, Jeroen           Robinson Techniek-Lorini     3:43:01     1:41
 19  122 Berk, Robert             Alcmaria Victrix/SWABO       3:43:03     1:43
 20  162 Braber, Thijs            KrolStone Cont. Team          z.t.
 21  155 van der Sanden, Geert    Cycling Team Jo Piels         z.t.
 22    5 Luyt, Dennis             B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 23  128 Botman, Wim              DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 24    1 de Beer, Pim             B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 25  125 Meijer, Ronald           Alcmaria Victrix/SWABO       3:43:05     1:45
 26   24 Wiersma, Jeffrey         WV De Jonge Renner           3:43:25     2:05
 27   72 Relou, Tom               Westland Wil Vooruit         3:43:29     2:09
 28   41 Chaigneau, Robin         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi     3:44:08     2:48
 29   10 van Ooijen, Cornelius    Team L÷wik Meubelen           z.t.
 30   31 Burger, Leon             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 31    7 Dees, Tim                Team L÷wik Meubelen           z.t.
 32  145 van Aurich, Tjeerd       JvR de Batauwers             3:46:07     4:47
 33  160 van Veen, Jan            Line-Lloyd Footwear Cycl     3:46:16     4:56
 34  158 van Plateringen, Martin  Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 35  157 Kelderman, Martin        Line-Lloyd Footwear Cycl     3:46:29     5:09
 36   80 Houweling, Arjen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 37   96 Bergsma, Jorrit          Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 38  142 van Bekkum, Rob          JvR de Batauwers              z.t.
 39   76 van Roosmalen, Wouter    Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 40  101 Busser, Nieck            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 41   91 Vermeer, Tom             IJsselstreek/PRC Delta       3:46:43     5:23
 42  120 Berrevoets, Maarten      Selectie Oost Nederland      3:46:46     5:26
 43    2 Bezemer, Thijs           B&E-Koopmans Cycling Tm      3:47:44     6:24
 44   95 Schreurs, Leander        IJsselstreek/PRC Delta       3:47:52     6:32
 45  154 Schulting, Peter         Cycling Team Jo Piels        3:47:58     6:38
 46   34 Spring in t Veld, Joost  Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 47  108 Metsemakers, Luuk        de Kempen/Buitenlust         3:48:23     7:03
 48   55 Buist, Jeffrey           Meteoor/Trias-WitteKruis     3:48:35     7:15
 49   40 Bogaars, Niels           Maaslandst/Snelle Wiel       3:48:37     7:17
 50  103 Kamsma, Marcel           TML Dommelstr/Schijndel      3:49:29     8:09
 51   56 Lip, Bert                WSV Emmen-Sanders            3:51:08     9:48
 52   88 Jansman, Dave            RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 53    4 Helderman, Paul          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 54   54 van der Stoep, Marco     Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
 55  102 van Stratum, Erik        TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 56  110 Beerten, Ruud            de Kempen/Buitenlust          z.t.
 57   83 van der Ven, Maurits     vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
 58   37 Glaubitz, DaniŰl         Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
 59   66 Meijer, Mark             Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 60   47 Brand, Giancarlo         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 61   22 Kusters, Yvo             WV De Jonge Renner            z.t.
 62    6 Fransen, Rick            Team L÷wik Meubelen           z.t.
 63    8 Reef, Marc               Team L÷wik Meubelen           z.t.
 64   49 Wagenaar, Jaco           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 65   25 Rentmeester, Niek        WV De Jonge Renner            z.t.
 66   23 Dohmen, Jeroen           WV De Jonge Renner            z.t.
 67   14 van Zandbeek, Ronan      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 68   69 Keizer, Martijn          Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 69   27 Vermeltfoort, Coen       Krolstone de Peddelaars       z.t.
 70   78 Schwaner, Willem         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 71   35 Hopman, Erik             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.765 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Hel van Voerendaal - Beloften

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  KrolStone Cont. Team        33     11:04:20
  2  Wilton-Snel-AA-Volhardin    13     11:05:01        0:41
  3  Van Vliet EBH advocaten      3     11:06:09        1:49
  4  B&E-Koopmans Cycling Tm      1     11:08:27        4:07
  5  Cycling Team Jo Piels       31     11:12:21        8:01
  6  Ruiter DakkapellenWieltm     7     11:13:26        9:06
  7  Line-Lloyd Footwear Cycl    32     11:15:02       10:42
  8  Team L÷wik Meubelen          2     11:19:24       15:04
  9  Meteoor/Trias-WitteKruis    11     11:21:03       16:43
 10  Rietveld WTC Wielerteam     16     11:24:06       19:46
 11  WV De Jonge Renner           5     11:25:41       21:21
 12  TML Dommelstr/Schijndel     21     11:27:06       22:46
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt