Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop Ronostrand

                        Uitslag Rit in lijn over 173 km

                          Wedstrijd datum: 3 Juni 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   80 Verschoor, Martijn       WV Meteoor Assen Roden       4:10:02
  2   39 Peters, Steven           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
  3   20 Postma, Fokke            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
  4   32 den Hertog, Reijer       WV 't Stadion                 z.t.
  5   51 van Nuil, Hidde          WSV Emmen - Sanders           z.t.
  6   89 Bos, Jan                 WV Olympia                    z.t.
  7  116 Haakman, Tino            West Frisia / UWTC            z.t.
  8   16 Procee, Johan            NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
  9    6 Pol, Jori                Alcmaria Victrix              z.t.
 10   81 Sipkema, Willem-Sytse    WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 11   41 Poelstra, Thijs          RTV Oldenzaalse OWC          4:10:21     0:19
 12   49 Lip, Bert                WSV Emmen - Sanders           z.t.
 13   91 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens                z.t.
 14  121 Windhouwer, Gerard       ZWC DTS/Team Amsterdam        z.t.
 15   78 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                    z.t.
 16   65 Emmelkamp, Tom           WV de Kannibaal               z.t.
 17   37 Krol, Bastiaan           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 18   40 de Vries, Roel           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 19   24 Bergsma, Jorrit          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 20   79 Kampman, Jeroen          WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 21   27 Houweling, Arjen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 22   30 Smits, Florian           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 23   42 Oude Ophuis, Dirk        RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 24    8 de Vries, Huub           BRC Kennemerland              z.t.
 25  112 Jansman, Dave            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 26   73 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 27   54 Moes, Lambertus          WSV Emmen - Sanders           z.t.
 28   43 Koopmans, Lambertus      WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
 29   61 van Dijk, Gerard         WV de Kannibaal               z.t.
 30   47 Bisschop, Jelle          WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
 31   26 Boeijen, Daan            Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 32   31 Schenk, Niels            WV 't Stadion                 z.t.
 33   44 van Duuren, Aloys        WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
 34   82 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 35    7 Dekker, Nan-Simon        BRC Kennemerland              z.t.
 36   67 Haakma, Sieger           WV Drachten e.o.              z.t.
 37   85 Verschoor, Jochem        WV Olympia                    z.t.
 38   10 Blom, Niels              BRC Kennemerland              z.t.
 39  118 Coers, Rudy              West Frisia / UWTC            z.t.
 40   19 Lootsma, Nathan          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 41  104 Fransen, Timo            Adelaar - Achterhoek2000      z.t.
 42  124 Aardenburg, Sander       ZWC DTS/Team Amsterdam        z.t.
 43    1 Homan, Pieter            Alcmaria Victrix              z.t.
 44  113 Sleumer, Richard         RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 45   50 Lindeman, Adrie          WSV Emmen - Sanders           z.t.
 46   48 Faber, Rutmer            WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
 47   84 Buist, Jeffrey           WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 48  114 Marissink, Steven        RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 49  105 Berrevoets, Michiel      Adelaar - Achterhoek2000      z.t.
 50   15 Nijman, Thomas           NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
 51   38 Lammerink, Ties          RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 52   94 Postma, Theo             WV Otto Ebbens                z.t.
 53  126 Breemes, Stefan          ZWC DTS/Team Amsterdam        z.t.
 54  120 Steltenpol, Sander       West Frisia / UWTC            z.t.
 55  102 Feiken, Jos              WV Stormvogels                z.t.
 56   92 de Vries, Wichard        WV Otto Ebbens               4:10:24     0:22
 57  122 de Koning, Guido         ZWC DTS/Team Amsterdam        z.t.
 58   77 van den Hengel, John     WV Eemland                    z.t.
 59  109 de Jonge, Richard        RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 60   86 Huiting, Vincent         WV Olympia                    z.t.
 61   33 Kompier, Edwin           WV 't Stadion                 z.t.
 62   90 Postma, Pieter           WV Olympia                    z.t.
 63   36 van Rooij, Jop           WV 't Stadion                 z.t.
 64   57 Schreurs, Leander        WV de IJsselstreek            z.t.
 65   63 Looms, Alan              WV de Kannibaal               z.t.
 66    5 Eckmann, Bas             Alcmaria Victrix              z.t.
 67  110 Binnenpoorte, Erwin      RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 68   28 Nieuwkoop, Gijsbert      Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 69   64 van der Veen, Johan      WV de Kannibaal               z.t.
 70   72 de Vegt, Engbert         WV Drachten e.o.              z.t.
 71   58 de Weerd, Pieter-Paul    WV de IJsselstreek            z.t.
 72   62 Boelens, Gerdin          WV de Kannibaal               z.t.
 73  125 Conijn, Bram             ZWC DTS/Team Amsterdam        z.t.
 74   60 Mud, Rob                 WV de IJsselstreek            z.t.
 75   22 Essers, Jan              LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 76   70 Douma, Sjoerd            WV Drachten e.o.              z.t.
 77  103 Berrevoets, Maarten      Adelaar - Achterhoek2000      z.t.
 78   83 Haanstra, Alle           WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 79   52 Mylius, Caspar           WSV Emmen - Sanders          4:10:32     0:30
 80   97 van der Velde, Jeffrie   WV Stormvogels                z.t.
 81   93 Visser, Sjoerd           WV Otto Ebbens                z.t.
 82   14 Spijkerman, Herman       NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
 83   55 de Boer, Warner          WV de IJsselstreek            z.t.
 84   29 van Roosmalen, Wouter    Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 85   99 Smit, Pieter             WV Stormvogels               4:10:56     0:54
 86  123 Asjes, Jelmer            ZWC DTS/Team Amsterdam       4:11:00     0:58
 87   66 Wilken, Wouter           WV de Kannibaal               z.t.
 88  111 Krukkert, Jan Willem     RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 89   11 Koopmans, Ivor           BRC Kennemerland              z.t.
 90   17 Groeneveld, Mathijs      NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
 91   87 Kramer, Sven             WV Olympia                    z.t.
 92   56 van Duijn, Kees          WV de IJsselstreek            z.t.
 93   76 Benthem, Guido           WV Eemland                    z.t.
 94   18 van den Berg, Pim        NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
 95   25 Ruckert, Patrick         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.514 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens