Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ster van Moerdijk voor beloften

                       Uitslag Rit in lijn over 171,2 km

     Wedstrijd in het kader van de KNWU-beloftencompetitie op 10 Juni 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  154 Fransen, Ruud            Cycling Team Jo Piels        3:46:30
  2   56 Lip, Bert                WSV Emmen-Sanders             z.t.
  3   98 Bergsma, Jorrit          Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
  4    5 Bezemer, Thijs           B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
  5   55 Verschoor, Martijn       Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
  6    8 Hansen, Marc Hester      Team L÷wik Meubelen           z.t.
  7  153 Brus, Marco              Cycling Team Jo Piels         z.t.
  8  106 van Schaijk, Martijn     de Kempen/Buitenlust          z.t.
  9  162 Horst, Menno             KrolStone Cont. Team          z.t.
 10   46 van Eerd, Michael        De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 11   91 Korteland, Leon          IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 12    7 Jun, Lars                Team L÷wik Meubelen           z.t.
 13  166 Alloo, Mike              P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 14   41 Chaigneau, Robin         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 15   32 Kers, Koos Jeroen        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 16  161 Ligthart, Pim            KrolStone Cont. Team          z.t.
 17   58 van Nuil, Hidde          WSV Emmen-Sanders             z.t.
 18  115 Voskuilen, Dennis        WV Eemland                    z.t.
 19  116 Bekker, Michiel          Selectie Oost Nederland       z.t.
 20  170 Vangheel, Timothy        P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 21  136 Beenes, Bj÷rn            Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 22  120 Smalbrugge, Rene         Selectie Oost Nederland       z.t.
 23  158 van Veen, Jan            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 24   70 Oude Ophuis, Dirk        Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 25   67 Lammerink, Ties          Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 26   86 van de Vondervoort,Jordi RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 27   92 Konijnenburg, Paul       IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 28   53 Schouten, Douwe          Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
 29  117 Fransen, Timo            Selectie Oost Nederland       z.t.
 30  144 van Aurich, Tjeerd       JvR de Batauwers              z.t.
 31  147 Bunnik, Rene             RWC Ahoy                      z.t.
 32  163 Kip, Ismael              KrolStone Cont. Team          z.t.
 33   27 Atzori, Umberto          Krolstone de Peddelaars       z.t.
 34   79 Werst, Raymond           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 35   42 Opie, Christopher        Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 36   62 Sikking, Frank           Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 37  137 Bults, Michiel           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 38  104 Zwekars, Rob             TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 39  160 van Plateringen, Martin  Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 40  164 Wierstra, Frank          KrolStone Cont. Team          z.t.
 41   10 Kamphuis, Sebastiaan     Team L÷wik Meubelen           z.t.
 42  127 Asjes, Jelmer            DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 43   93 Vermeer, Tom             IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 44   59 Mylius, Caspar           WSV Emmen-Sanders             z.t.
 45   87 Sleumer, Richard         RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 46  155 van der Sanden, Geert    Cycling Team Jo Piels         z.t.
 47  139 Koote, Tim               Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 48  119 van Otterloo, Niels      Selectie Oost Nederland       z.t.
 49  122 Eckmann, Bas             Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 50  165 van de Meent, Eric       KrolStone Cont. Team          z.t.
 51  111 van den Hengel, John     WV Eemland                    z.t.
 52   18 Israel, Pieter           WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 53   80 Schwaner, Willem         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 54  128 Breemes, Stefan          DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 55   16 Hanegraaf, Junior        WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 56    3 van Hage, Klaas          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 57   97 Postma, Pieter           Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 58   39 Hoeks, Jan               Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
 59  151 van Blanken, Mart        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 60   28 Faber, Rutmer            Krolstone de Peddelaars       z.t.
 61   49 Tol, Peter               De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 62   31 Burger, Leon             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 63  138 de Haan, Bas             Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 64   68 Koelen, Joost            Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 65   82 Osinga, Wierd            vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
 66   78 Houweling, Arjen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 67   60 Tapper, Jarno            WSV Emmen-Sanders             z.t.
 68   77 Deckers, Aaron           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 69   89 van Veen, Jorn           RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 70   17 Van Dijck, Dirk          WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 71   52 Buist, Jeffrey           Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
 72   69 Meijer, Mark             Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 73  168 van der Kooi, Ben        P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 74  121 Pol, Jori                Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 75   12 van der Lijn, Robin      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 76   88 Marissink, Steven        RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 77   90 Jansman, Dave            RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 78   84 van der Ven, Maurits     vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
 79  100 Bos, Jan                 Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 80   15 Vierbergen, Lars         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 81   20 Verdaasdonk, Nicky       WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 82   45 van der Pijl, Jasper     Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 83  143 Limpens, Tim             JvR de Batauwers              z.t.
 84   13 Vrijmoed, Maurice        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 85   73 Bom, Henk                Westland Wil Vooruit          z.t.
 86  101 van Stratum, Erik        TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 87  142 Andrea, Erik             JvR de Batauwers              z.t.
 88   66 van der Velde, Jeffrie   Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 89  145 van Ede, Ramon           JvR de Batauwers              z.t.
 90    6 Dees, Tim                Team L÷wik Meubelen           z.t.
 91  105 van den Berg, Thijs      TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 92   57 Lindeman, Adrie          WSV Emmen-Sanders             z.t.
 93   51 Dijkshoorn, Geert        Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
 94  152 Schulting, Peter         Cycling Team Jo Piels         z.t.
 95  135 Koeman, Bjorn            HoekseRenner/Waardrenner      z.t.
 96  108 Beerten, Ruud            de Kempen/Buitenlust          z.t.
 97  156 Broers, Remco            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 98   33 Sijm, Hugo               Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 99   63 van Os, Enno             Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
100  109 Metsemakers, Luuk        de Kempen/Buitenlust          z.t.
101   75 Relou, Tom               Westland Wil Vooruit          z.t.
102   72 Post, Dick Junior        Westland Wil Vooruit          z.t.
103  149 Scholten, Jean           RWC Ahoy                      z.t.
104   36 Tijssen, Bart            Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
105   14 van Ruitenbeek, Manman   Van Vliet EBH advocaten       z.t.
106   43 Hartogs, Ivar            Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
107  124 van Berkel, Bart         Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
108   99 Weening, Andries         Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
109   34 van der Zwet, Arno       Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
110  167 Mandemakers, Maarten     P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
111   40 van Leeuwen, Patrick     Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
112   11 van Amerongen, Thijs     Van Vliet EBH advocaten       z.t.
113   74 Harrevelt, Lenn          Westland Wil Vooruit          z.t.
114   38 Castelijns, Jos          Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
115  110 Solberg, Mark            de Kempen/Buitenlust          z.t.
116  141 van Bekkum, Rob          JvR de Batauwers              z.t.
117   21 Pronk, Leander           WV De Jonge Renner            z.t.
118   85 Veen, Michael            vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
119  102 Dekkers, Paul            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
120  148 Hoogduijn, Nick          RWC Ahoy                      z.t.
121   65 Timmerman, Sjoerd        Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
122   95 de Boer, Erik            IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
123   64 Gaasbeek, Raymond        Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
124   50 Jeremiasse, Paul         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
125  134 van Zoest, Jan           HoekseRenner/Waardrenner      z.t.
126   94 van Strien, Paul         IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
127  169 Poels, Wout              P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
128  129 Kunst, Joost             DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
129    2 de Groot, Wouter         B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
130    4 Helderman, Paul          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
131  140 Slim, Martin             Robinson Techniek-Lorini      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.351 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ster van Moerdijk voor beloften

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cycling Team Jo Piels       31     11:19:30
  2  KrolStone Cont. Team        33     11:19:30
  3  Team L÷wik Meubelen          2     11:19:30
  4  WSV Emmen-Sanders           12     11:19:30
  5  Selectie Oost Nederland     24     11:19:30
  6  IJsselstreek/PRC Delta      19     11:19:30
  7  Meteoor/Trias-WitteKruis    11     11:19:30
  8  Robinson Techniek-Lorini    28     11:19:30
  9  P3 Transfer-Fondas Team     34     11:19:30
 10  Oldenzaal/Stormvogels       14     11:19:30
 11  Rab/JvArckel/Bik-Excelsi     9     11:19:30
 12  Dracht/WFrisia/Olympia/O    20     11:19:30
 13  RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte    18     11:19:30
 14  Rietveld WTC Wielerteam     16     11:19:30
 15  Line-Lloyd Footwear Cycl    32     11:19:30
 16  Ruiter DakkapellenWieltm     7     11:19:30
 17  WillebrordWlVoor Kumasol     4     11:19:30
 18  B&E-Koopmans Cycling Tm      1     11:19:30
 19  De Mol/Theo Middelkamp      10     11:19:30
 20  JvR de Batauwers            29     11:19:30
 21  de Kempen/Buitenlust        22     11:19:30
 22  TML Dommelstr/Schijndel     21     11:19:30
 23  DTS/TmAmsterdam/Bataaf      26     11:19:30
 24  Alcmaria Victrix/SWABO      25     11:19:30
 25  Van Vliet EBH advocaten      3     11:19:30
 26  RWC Ahoy                    30     11:19:30
 27  Wilton-Snel-AA-Volhardin    13     11:19:30
 28  vAlfenStadion/HypGroning    17     11:19:30
 29  Maaslandst/Snelle Wiel       8     11:19:30
 30  Westland Wil Vooruit        15     11:19:30
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders