Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

51e FORTEN RONDE VAN MIDDEN-NEDERLAND

                        Uitslag Rit in lijn over 189 km

             voor Eliten en Beloften te Utrecht op 26 Augustus 2007
             Organisatie: Stichting Wielerpromotie Midden-Nederland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   38 Bos, Marco               Cyclingteam Jo Piels         4:32:33
  2   19 Honig, Reinier           Team P3 Transfer-Fondas       z.t.
  3   25 Jun, Lars                Team l÷wik Meubelen           z.t.
  4    7 Pronk, Jos               Time - van Hemert             z.t.
  5   15 Schmitz, Bram            van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
  6   48 Westra, Lieuwe           Krolstone Continental Tm      z.t.
  7  102 Smits, Florian           Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
  8   29 Pieters, Niels           Team l÷wik Meubelen           z.t.
  9   52 Nederlof, Tim            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 10   79 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                    z.t.
 11   49 Lust, Martijn            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 12    5 van der Pluijm, Marvin   Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 13  109 Chaigneau, Robin         Rabobank-Plieger-vArckel      z.t.
 14  175 van Schelven, Jeroen     Predictor-Lotto-Ardennes      z.t.
 15  121 de Kok, Walter           HSK Trias-Witte Kruis         z.t.
 16   23 van Oosterhout, Bram     Team P3 Transfer-Fondas       z.t.
 17   32 de Groot, Wouter         B&E Koopmans Cycl Team        z.t.
 18  164 Schur, Ronald            RTC De Hoekse Renners         z.t.
 19   80 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 20   11 Botter, Sjoerd           Time - van Hemert             z.t.
 21   66 Timmer, Mathijs          Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 22   57 van der Zwet, Arno       Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 23   43 van Gulik, Fulco         Krolstone Continental Tm      z.t.
 24   65 Kregel, Jeroen           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 25   53 Kelderman, Martin        Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 26  171 van Schaijk, Martijn     Buitenlust-de Kempen          z.t.
 27  130 Aardenburg, Sander       DTS ZAANDAM                   z.t.
 28  113 Hartogs, Joram           Rabobank-Plieger-vArckel      z.t.
 29   33 Helderman, Paul          B&E Koopmans Cycl Team        z.t.
 30  106 van Reek, AndrÚ          Swabo/Swift-Avanti-Bolst      z.t.
 31   76 den Hertog, Reijer       WV Stadion                    z.t.
 32   98 Boeijen, Daan            Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 33  107 Meijer, Ronald           Swabo/Swift-Avanti-Bolst      z.t.
 34  129 Asjes, Jelmer            DTS ZAANDAM                   z.t.
 35   26 Hooghiemster, RenÚ       Team l÷wik Meubelen           z.t.
 36   88 Fictoor, David           JvR De Batauwers              z.t.
 37  100 Houweling, Arjen         Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 38   16 de Blaauw, Niels         van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 39  180 Bille, GaŰtan            Predictor-Lotto-Ardennes      z.t.
 40   45 Kavsek, Rik              Krolstone Continental Tm      z.t.
 41   70 Dekker, Arjan            Wilton-Snel-AA Drink-Vol      z.t.
 42  155 Zut, Koos                Alcmaria Victrix              z.t.
 43   77 van der Ven, Maurits     WV Stadion                    z.t.
 44  179 Muscat, Rodrrick         Predictor-Lotto-Ardennes      z.t.
 45   92 Kamphuis, Milan          De Hypotheker - NWVG          z.t.
 46  176 de Jonge, Daan           Predictor-Lotto-Ardennes      z.t.
 47  167 Buermans, Stijn          RTC De Hoekse Renners         z.t.
 48   83 du Prie, Kaj             WV Eemland                    z.t.
 49   61 Beenes, Bj÷rn            Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 50   41 Schulting, Peter         Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 51  146 van der Wal, Martin      BIK Sloopwerken-Exelsior      z.t.
 52   55 Lormans, Sander          Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 53   30 Lenferink, Jasper        Team l÷wik Meubelen           z.t.
 54   64 Koote, Tim               Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 55   72 van den Brand, Rob       Wilton-Snel-AA Drink-Vol      z.t.
 56   18 van Leijen, Joost        van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 57   85 Reuser, Michel           JvR De Batauwers              z.t.
 58  108 Borst, Nick              Swabo/Swift-Avanti-Bolst      z.t.
 59   54 van Plateringen, Martin  Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 60   58 Kos, Patrick             Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 61   27 Huenders, Mitchell       Team l÷wik Meubelen           z.t.
 62   46 Ligthart, Pim            Krolstone Continental Tm      z.t.
 63   86 van Aurich, Tjeerd       JvR De Batauwers              z.t.
 64   60 Nijland, Maarten         Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 65    1 Schep, Peter             Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 66   28 Kamphuis, Sebastiaan     Team l÷wik Meubelen           z.t.
 67   82 Kerkhof, Olaf            WV Eemland                    z.t.
 68  111 Hartogs, Ivar            Rabobank-Plieger-vArckel      z.t.
 69  122 Bronkhorst, Harm         HSK Trias-Witte Kruis         z.t.
 70  104 Straathof, Jeroen        Swabo/Swift-Avanti-Bolst      z.t.
 71   31 Breed, Siebe             B&E Koopmans Cycl Team        z.t.
 72   97 Akkerman, Jeroen         Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 73   35 Steijn, Harm             B&E Koopmans Cycl Team        z.t.
 74   36 van Hage, Klaas          B&E Koopmans Cycl Team        z.t.
 75   69 van Dijk, Nico           Wilton-Snel-AA Drink-Vol      z.t.
 76  158 Boersma, Jildert         WRV De Peddelaars             z.t.
 77    3 Stam, Danny              Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 78   71 Terpstra, Mike           Wilton-Snel-AA Drink-Vol      z.t.
 79    2 Lindhoud, Jurgen         Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 80   40 van Groen, Arnoud        Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 81    4 Hassink, Arne            Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 82  152 van Vliet, Luuk          Alcmaria Victrix              z.t.
 83   94 Spijkerman, Herman       De Hypotheker - NWVG          z.t.
 84   87 van Bekkum, Rob          JvR De Batauwers              z.t.
 85  169 van den Heuvel, Peter    Buitenlust-de Kempen          z.t.
 86   37 Lenferink, Maarten       Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 87   14 van Ruitenbeek, Manman   van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 88  140 Postma, Fokke            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 89   10 Curvers, Roy             Time - van Hemert             z.t.
 90  105 van Lakerveld, Erik      Swabo/Swift-Avanti-Bolst      z.t.
 91   44 Schouten, John           Krolstone Continental Tm      z.t.
 92   17 van der Lijn, Robin      van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 93   59 Kers, Koos Jeroen        Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 94   47 van de Meent, Eric       Krolstone Continental Tm      z.t.
 95    6 Slippens, Robert         Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 96   42 Helmantel, Adriaan       Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 97   63 de Haan, Bas             Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 98  174 Knijpinga, Andy          Buitenlust-de Kempen          z.t.
 99  135 Bunnik, Rene             RWC AHOY                      z.t.
100  124 Scheerens, Pieter        HSK Trias-Witte Kruis         z.t.
101   22 Mandemakers, Maarten     Team P3 Transfer-Fondas       z.t.
102   13 Basten, Niek             van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
103  128 Conijn, Bram             DTS ZAANDAM                   z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.607 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten