Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

26E MEEUS RACE

                        Uitslag Wegwedstrijd over 173 km

                       Wedstrijd datum: 18 Augustus 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  166 Alloo, Mike              P3 Transfer-Fondas Team      3:55:27
  2  155 Brus, Marco              Cycling Team Jo Piels         z.t.
  3  106 van Schaijk, Martijn     de Kempen/Buitenlust          z.t.
  4  153 Fransen, Ruud            Cycling Team Jo Piels         z.t.
  5   25 de Jonge, Maarten        WV De Jonge Renner            z.t.
  6   10 Pieters, Niels           Team L÷wik Meubelen           z.t.
  7   54 Verschoor, Martijn       Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
  8  161 Ligthart, Pim            KrolStone Cont. Team          z.t.
  9  139 Kregel, Jeroen           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 10   34 Spring in t Veld, Joost  Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 11  169 van Oosterhout, Bram     P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 12   62 Terpstra, Mike           Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 13   42 Chaigneau, Robin         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 14    2 Bezemer, Thijs           B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 15  105 Dekkers, Paul            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 16  165 Horst, Menno             KrolStone Cont. Team          z.t.
 17   30 Vermeltfoort, Coen       Krolstone de Peddelaars       z.t.
 18    6 Reef, Marc               Team L÷wik Meubelen           z.t.
 19    1 de Beer, Pim             B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 20   57 Lip, Bert                WSV Emmen-Sanders             z.t.
 21   53 Kreder, Dennis           Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
 22  108 Solberg, Mark            de Kempen/Buitenlust          z.t.
 23   55 Dijkshoorn, Geert        Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
 24   89 Marissink, Steven        RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 25  140 Timmer, Mathijs          Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 26   11 van Ruitenbeek, Manman   Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 27   97 Bos, Jan                 Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 28  137 Bults, Michiel           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 29   78 Houweling, Arjen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 30  114 du Prie, Mick            WV Eemland                    z.t.
 31   38 Adriaans, Rik            Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
 32   32 Kers, Koos Jeroen        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 33  136 Beenes, Bj÷rn            Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 34   24 Pronk, Leander           WV De Jonge Renner            z.t.
 35   15 Vrijmoed, Maurice        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 36  160 Nederlof, Tim            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 37  113 Voskuilen, Dennis        WV Eemland                    z.t.
 38  158 Kelderman, Martin        Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 39    7 Hooghiemster, RenÚ       Team L÷wik Meubelen           z.t.
 40   23 Rentmeester, Niek        WV De Jonge Renner            z.t.
 41  111 Kerkhof, Niels           WV Eemland                    z.t.
 42  102 Busser, Nieck            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 43    3 Helderman, Paul          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 44   21 Kouters, Geert           WV De Jonge Renner            z.t.
 45  131 Buermans, Stijn          HoekseRenner/Waardrenner      z.t.
 46    8 Fransen, Rick            Team L÷wik Meubelen           z.t.
 47  117 Fransen, Timo            Selectie Oost Nederland       z.t.
 48  128 Asjes, Jelmer            DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 49  107 van den Heuvel, Peter    de Kempen/Buitenlust          z.t.
 50  154 van der Sanden, Geert    Cycling Team Jo Piels         z.t.
 51   79 van Roosmalen, Wouter    Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 52  144 van Bekkum, Rob          JvR de Batauwers              z.t.
 53   69 Koelen, Joost            Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 54   94 van Duijn, Kees          IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 55  151 van Blanken, Mart        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 56   66 Lammerink, Ties          Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 57   80 Schwaner, Willem         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 58   35 Kos, Patrick             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 59   48 Wijnstra, Jacob          De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 60   29 Atzori, Umberto          Krolstone de Peddelaars       z.t.
 61   33 van der Zwet, Arno       Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 62   77 Deckers, Aaron           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 63  170 Vangheel, Timothy        P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 64   12 van Amerongen, Thijs     Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 65   84 Spijkerman, Herman       vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
 66   27 Bovenhuis, Robert        Krolstone de Peddelaars       z.t.
 67   70 Feiken, Jos              Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 68  159 van Veen, Jan            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 69   14 Vierbergen, Lars         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 70  110 Droogmans, Thijs         de Kempen/Buitenlust         3:55:50     0:23
 71  101 Kamsma, Marcel           TML Dommelstr/Schijndel      3:55:54     0:27
 72   26 Bisschop, Jelle          Krolstone de Peddelaars       z.t.
 73  112 Kerkhof, Olaf            WV Eemland                    z.t.
 74   83 van der Ven, Maurits     vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
 75  167 Hagenaars, Luc           P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 76   50 van Dam, Dirk            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 77  157 van Plateringen, Martin  Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 78  168 Mandemakers, Maarten     P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 79  143 Reuser, Michel           JvR de Batauwers              z.t.
 80  123 van Vliet, Luuk          Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 81  163 Kavsek, Rik              KrolStone Cont. Team          z.t.
 82   96 de Vegt, Engbert         Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 83  125 Meijer, Ronald           Alcmaria Victrix/SWABO       3:56:12     0:45
 84  162 Wierstra, Frank          KrolStone Cont. Team         3:56:17     0:50
 85   28 Boersma, Jildert         Krolstone de Peddelaars      3:56:20     0:53
 86  152 Brouwer, Gijs            Cycling Team Jo Piels        3:56:34     1:07
 87   63 van Emden, Jos           Wilton-Snel-AA-Volhardin     3:56:43     1:16
 88   13 van Zandbeek, Ronan      Van Vliet EBH advocaten      3:57:28     2:01
 89   67 Posthuma, Tim            Oldenzaal/Stormvogels        3:57:54     2:27
 90   92 Knol, Martijn            IJsselstreek/PRC Delta       3:58:06     2:39
 91   52 Haanstra, Alle           Meteoor/Trias-WitteKruis     3:59:14     3:47
 92   75 Relou, Tom               Westland Wil Vooruit         3:59:46     4:19
 93  141 van Aurich, Tjeerd       JvR de Batauwers             3:59:50     4:23

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.086 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

26E MEEUS RACE

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Meteoor/Trias-WitteKruis    11     11:46:21
  2  Cycling Team Jo Piels       31     11:46:21
  3  Robinson Techniek-Lorini    28     11:46:21
  4  Team L÷wik Meubelen          2     11:46:21
  5  de Kempen/Buitenlust        22     11:46:21
  6  P3 Transfer-Fondas Team     34     11:46:21
  7  B&E-Koopmans Cycling Tm      1     11:46:21
  8  WV De Jonge Renner           5     11:46:21
  9  Ruiter DakkapellenWieltm     7     11:46:21
 10  WV Eemland                  23     11:46:21
 11  Van Vliet EBH advocaten      3     11:46:21
 12  Rietveld WTC Wielerteam     16     11:46:21
 13  Line-Lloyd Footwear Cycl    32     11:46:21
 14  Krolstone de Peddelaars      6     11:46:21
 15  Oldenzaal/Stormvogels       14     11:46:21
 16  KrolStone Cont. Team        33     11:46:48        0:27
 17  TML Dommelstr/Schijndel     21     11:46:48        0:27
 18  JvR de Batauwers            29     11:51:11        4:50
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon