Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK EN IJSSEL 2007 BELOFTEN

                       Uitslag Rit in lijn over 168,7 km

                  St. WielercomitÚ Lekkerkerk op 14 April 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   23 Kusters, Yvo             WV De Jonge Renner           3:48:21
  2   41 Chaigneau, Robin         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi     3:48:22     0:01
  3  153 Brus, Marco              Cycling Team Jo Piels         z.t.
  4    7 Hester, Marc             Team L÷wik Meubelen           z.t.
  5   13 van Zandbeek, Ronan      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
  6   58 van Nuil, Hidde          WSV Emmen-Sanders             z.t.
  7  166 Alloo, Mike              P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
  8   32 Kers, Koos Jeroen        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
  9   61 Ariessen, Johim          Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 10  170 Poels, Wout              P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 11   12 van der Lijn, Robin      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 12   47 Brand, Giancarlo         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 13  163 Horst, Menno             KrolStone Cont. Team          z.t.
 14  106 van Schaijk, Martijn     de Kempen/Buitenlust          z.t.
 15   36 Gulpers, Diego           Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
 16  164 Ligthart, Pim            KrolStone Cont. Team          z.t.
 17    2 van Hage, Klaas          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 18  157 Kelderman, Martin        Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 19  125 Vroome, Nicky            Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 20   68 Posthuma, Tim            Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 21  137 Groenewold, Roderik      Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 22   24 Pronk, Leander           WV De Jonge Renner            z.t.
 23  115 Voskuilen, Dennis        WV Eemland                    z.t.
 24  138 Kregel, Jeroen           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 25    3 Helderman, Paul          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 26  167 Hagenaars, Luc           P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 27  152 Brouwer, Gijs            Cycling Team Jo Piels         z.t.
 28  160 Aalders, Tim             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 29  123 Breed, Siebe             Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 30  114 du Prie, Mick            WV Eemland                    z.t.
 31  159 van Veen, Jan            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 32   69 Lammerink, Ties          Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 33    6 Reef, Marc               Team L÷wik Meubelen           z.t.
 34  161 Kavsek, Rik              KrolStone Cont. Team          z.t.
 35   93 Konijnenburg, Paul       IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 36  144 Reuser, Michel           JvR de Batauwers              z.t.
 37   11 van Ruitenbeek, Manman   Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 38   28 Bovenhuis, Robert        Krolstone de Peddelaars       z.t.
 39   87 Jansman, Dave            RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 40   97 Bergsma, Jorrit          Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 41    5 Zijlstra, Sipke          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 42  165 Kip, Ismael              KrolStone Cont. Team          z.t.
 43  119 Smalbrugge, Rene         Selectie Oost Nederland       z.t.
 44  141 Andrea, Erik             JvR de Batauwers              z.t.
 45    8 Huenders, Mitchell       Team L÷wik Meubelen           z.t.
 46  113 Kerkhof, Niels           WV Eemland                    z.t.
 47   82 van der Wielen,Jacob-Jan vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
 48  136 Beenes, Bj÷rn            Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 49   25 Wiersma, Jeffrey         WV De Jonge Renner            z.t.
 50  154 Kelderman, Stefan        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 51   42 Vermeulen, Jeff          Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 52   15 Vrijmoed, Maurice        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 53  102 Kamsma, Marcel           TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 54  122 van Vliet, Luuk          Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 55   16 Hanegraaf, Junior        WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 56  156 Broers, Remco            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 57   31 Burger, Leon             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 58   95 Knol, Martijn            IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 59  124 van Dijk, Peter          Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 60   79 van Roosmalen, Wouter    Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 61   76 Houweling, Arjen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 62  139 Slim, Martin             Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 63   21 Alaluusua, Juha, Matti   WV De Jonge Renner            z.t.
 64  155 Schulting, Peter         Cycling Team Jo Piels         z.t.
 65   92 Sluimer, Kevin           IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 66   49 van Dam, Dirk            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 67   51 Dijkshoorn, Geert        Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
 68  107 van den Heuvel, Peter    de Kempen/Buitenlust          z.t.
 69   45 van der Pijl, Jasper     Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 70  169 van Oosterhout, Bram     P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 71   94 Schreurs, Leander        IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 72   14 Vierbergen, Lars         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 73   10 van Ooijen, Cornelius    Team L÷wik Meubelen           z.t.
 74   33 van Wel, Ruud            Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 75   66 van der Velde, Jeffrie   Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 76   89 Marissink, Steven        RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 77  100 Postma, Fokke            Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 78  132 Graafland, Josja         HoekseRenner/Waardrenner      z.t.
 79   19 Kessens, Nicky           WillebrordWlVoor Kumasol     3:48:41     0:20
 80  149 Scholten, Jean           RWC Ahoy                      z.t.
 81   83 Clermonts, Glenn         vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
 82  121 Pol, Jori                Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 83   91 Lugtenburg, Wouter       IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 84   71 Relou, Tom               Westland Wil Vooruit          z.t.
 85  112 van IJzendoorn, Rik      WV Eemland                    z.t.
 86   40 van Leeuwen, Patrick     Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
 87  151 van Blanken, Mart        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 88   22 Rijntjes, Daan           WV De Jonge Renner            z.t.
 89   34 Hopman, Erik             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 90  118 Weerts, Lennart          Selectie Oost Nederland      3:49:06     0:45
 91   35 Van der Zwet, Arno       Ruiter DakkapellenWieltm     3:49:49     1:28
 92   29 Boersma, Jildert         Krolstone de Peddelaars       z.t.
 93   77 Boeijen, Daan            Rietveld WTC Wielerteam      3:50:26     2:05
 94  142 van Aurich, Tjeerd       JvR de Batauwers             3:50:51     2:30
 95  127 van de Vall, Lars        DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 96   78 Werst, Raymond           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 97  148 de Graaf, Rob            RWC Ahoy                      z.t.
 98  140 Timmer, Mathijs          Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 99  168 Mandemakers, Maarten     P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
100  129 Frijters, Ferdi          DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
101   38 van den Heuvel, Job      Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
102   63 Te Brake, Remco          Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
103   55 van der Stoep, Marco     Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
104   90 Sleumer, Richard         RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
105   30 Faber, Rutmer            Krolstone de Peddelaars       z.t.
106  120 Berrevoets, Maarten      Selectie Oost Nederland       z.t.
107   56 Lip, Bert                WSV Emmen-Sanders             z.t.
108   62 Sikking, Frank           Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
109   99 de Vries, Wichard        Dracht/WFrisia/Olympia/O     3:52:46     4:25
110  162 Hopman, Jan              KrolStone Cont. Team          z.t.
111  108 Solberg, Mark            de Kempen/Buitenlust          z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.327 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK EN IJSSEL 2007 NIEUWELINGEN

                        Uitslag Rit in lijn over 80,5 km

                  St. WielercomitÚ Lekkerkerk op 14 April 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  148 Markus, Barry            DGR Cycling Team             1:54:27
  2   16 Havik, Yoeri             Distr. Noord-Holland          z.t.
  3    8 Reinders, Elmar          Distr. Noord-Nederland        z.t.
  4   77 Eising, Tijmen           HWV Hardenberg                z.t.
  5   75 Vanderlijke, Nick        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  6   76 Bovenhuis, Jasper        HWV Hardenberg                z.t.
  7   48 van de Klundert, Ricardo RSC De Zuidwesthoek A         z.t.
  8    9 Haan, Wouter             Distr. Noord-Nederland        z.t.
  9   40 Berkhout, Bram           Restore Cycling A             z.t.
 10   13 Bloemers, Quintero       Distr. Midden-Nederland       z.t.
 11   31 van Roosmalen, Koen      WV Schijndel A                z.t.
 12  140 Olsthoorn, Marijn        MIX Pedaalridders-SwiftB      z.t.
 13   46 Jansen, Davey            RSC De Zuidwesthoek A         z.t.
 14  149 Bosters, JurriŰn         DGR Cycling Team              z.t.
 15   25 Sinnige, Thom            BRC Kennemerland              z.t.
 16   49 Hofland, Moreno          RSC De Zuidwesthoek B         z.t.
 17   58 Brusselman, Brian        WV De Jonge Renner            z.t.
 18  109 Braam, Chiel             Wielertm Achterhoek 2000      z.t.
 19   62 Martens, Arjen           WV Zeeuws Vlaanderen          z.t.
 20   53 van Poppel, Teun         TWC Pijnenburg A              z.t.
 21  130 Welle, Mark              MIX Stadion - Woerden         z.t.
 22  137 Krauwel, Bas             MIX Pedaalridders-SwiftA      z.t.
 23  131 van Plateringen, Andre   MIX Stadion - Woerden         z.t.
 24   45 van Buijtene, Bjorn      Restore Cycling B             z.t.
 25  103 Kooyman, Mitchel         RWC Ahoy                      z.t.
 26   19 Groote Punt, Maarten     OWC Oldenzaal                 z.t.
 27   97 Lugten, Jelle            GRTC Excelsior A              z.t.
 28  133 Chaigneau, Stefan        RC Jan van Arckel             z.t.
 29   42 van Baarle, Dylan        Restore Cycling A             z.t.
 30  134 Haak, Hugo               RC Jan van Arckel             z.t.
 31  123 Wester, Steven           MIX Raalte - Zwaluwen         z.t.
 32   78 Ritterfeld, Thom         HWV Hardenberg                z.t.
 33  121 Boom, Niek               MIX Raalte - Zwaluwen         z.t.
 34   64 Poldervaart, Erwin       PRC Delta A                   z.t.
 35   68 Bouma, Robbert           PRC Delta B                   z.t.
 36   80 van 't Geloof, Cees      MX Hoekse Renners-De Mol      z.t.
 37  127 van Beusekom, Wilco      JVR De Batauwers              z.t.
 38  116 van Ginneken, Michael    WV Breda Knooppunt            z.t.
 39    3 Verweij, Jeffreij        WV De Waardrenner A           z.t.
 40   69 Bal, Tom                 PRC Delta B                   z.t.
 41   59 Nijenhuis, Nick          WV De Jonge Renner            z.t.
 42  150 Elsten, Maikel           DGR Cycling Team              z.t.
 43   72 van Dongen, Bart         WC Pedaalridders Made         z.t.
 44  145 van der Pijl, Robert     GRTC Excelsior B              z.t.
 45   95 Coolen, Luuk             MIX Buitenlust-De Kempen      z.t.
 46  119 Janssen, Ferdinand       MIX HSK Trias-Spartaan        z.t.
 47   15 Oussoren, Olaf           Distr. Midden-Nederland       z.t.
 48   82 G÷dde, Eddy              MX Hoekse Renners-De Mol      z.t.
 49   83 Blommers, Steven         MX Hoekse Renners-De Mol      z.t.
 50   94 Opdam, Tim               MIX Buitenlust-De Kempen      z.t.
 51   33 de Beer, Orry            WV Schijndel A                z.t.
 52  102 Mosterd, Mark            WV Westland Wil Vooruit       z.t.
 53   89 Pinckaers, Philippe      TWC Maaslandster A            z.t.
 54    6 Veenis, Jesse            WV De Waardrenner B           z.t.
 55  139 Lamens, Richard          MIX Pedaalridders-SwiftB     1:54:47     0:20
 56    2 Jongeneel, Sven          WV De Waardrenner A          1:55:00     0:33
 57  105 Roscam Abbing, Friso     RWC Ahoy                      z.t.
 58   98 Buijs, Django            GRTC Excelsior A              z.t.
 59   12 de Groot, Daan           Distr. Oost-Nederland         z.t.
 60   99 Deelen, Diederik         GRTC Excelsior A              z.t.
 61   29 Harmsen, Bart            MIX UWTC-Amstel-Bataaf        z.t.
 62  128 van Wachtendonk, Arjan   JVR De Batauwers              z.t.
 63   17 van der Aar, Dilan       Distr. Noord-Holland          z.t.
 64    7 Dijkstra, Roan           Distr. Noord-Nederland        z.t.
 65   20 Kip, Martijn             OWC Oldenzaal                 z.t.
 66   74 Jumelet, Michiel         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 67   66 Romijn, Martin           PRC Delta A                   z.t.
 68   52 Welten, Kay              TWC Pijnenburg A              z.t.
 69  113 ten Have, Jaap           Regioteam Top Vijf           1:55:11     0:44
 70   96 Coolen, Pim              MIX Buitenlust-De Kempen     1:55:22     0:55
 71  101 van den Enden, Sjors     WV Westland Wil Vooruit       z.t.
 72   73 Gijzel, Roy              ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 73   61 Wijnacker, Stijn         WV Zeeuws Vlaanderen         1:55:31     1:04
 74   71 Verschuren, Jeffrey      WC Pedaalridders Made         z.t.
 75   44 van der Sman, Danny      Restore Cycling B             z.t.
 76   14 Kistemaker, Nick         Distr. Midden-Nederland       z.t.
 77   47 Groenendijk, Tom         RSC De Zuidwesthoek A        1:55:45     1:18
 78   34 van den Oetelaar, Bram   WV Schijndel B                z.t.
 79   57 van de Schoot, Bram      TWC Pijnenburg B              z.t.
 80  114 Schreurs, Eric           Regioteam Top Vijf            z.t.
 81   35 Gevers, Robbie           WV Schijndel B                z.t.
 82  110 Ikink, Jeroen            Wielertm Achterhoek 2000      z.t.
 83  147 Oude Elferink, Bas       GRTC Excelsior B              z.t.
 84  124 Verhagen, Ewout          MIX Uden-Maaskant-TB-MW       z.t.
 85   39 Vink, Jeffrey            AXA Valleirenners             z.t.
 86   38 Ariesen, Danny           AXA Valleirenners            1:55:59     1:32
 87   60 van der Borst, Tomas     WV De Jonge Renner           1:56:22     1:55
 88   43 van den Nouweland, Roy   Restore Cycling B             z.t.
 89  112 Klein Tijssink, Willem   Regioteam Top Vijf            z.t.
 90   90 Ummels, Devin            TWC Maaslandster A            z.t.
 91   37 Berg, Jaap               AXA Valleirenners             z.t.
 92  118 Neve, Jeroen             MIX HSK Trias-Spartaan        z.t.
 93  104 Olie, Kevin              RWC Ahoy                      z.t.
 94   88 Schoonbroodt, Bob        TWC Maaslandster A            z.t.
 95   91 Rijninks, Pierre         TWC Maaslandster B            z.t.
 96   24 Steekers, Wesley         RTV De Bollenstreek           z.t.
 97  138 Koot, Christian          MIX Pedaalridders-SwiftA      z.t.
 98   92 Jeeninga, Sandor         TWC Maaslandster B            z.t.
 99    1 Tol, Erick               WV De Waardrenner A           z.t.
100   56 Roosen, Sjors            TWC Pijnenburg B              z.t.
101   79 Boender, Thiemo          MX Hoekse Renners-De Mol      z.t.
102   30 Breewel, Jeroen          MIX UWTC-Amstel-Bataaf        z.t.
103   41 Smit, Ricky              Restore Cycling A             z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.202 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp