Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GP GERRIE KNETEMANN 2007 - MEN ELITE

                          Uitslag Omloop over 145,2 km

           UCI CLASS 1.1 - OOSTERBEEK THE NETHERLANDS op 4 Juli 2007
                       Org: Stichting GP Gerrie Knetemann

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   14 Kaisen, Olivier          Predictor - Lotto            3:32:03
  2   67 Van Hummel, Kenny        Skil - Shimano               3:32:27     0:24
  3   48 Veuchelen, Frederik      Choc Jacques-Vlaanderen      3:32:29     0:26
  4   43 Dehaes, Kenny            Choc Jacques-Vlaanderen      3:32:33     0:30
  5   18 Van Avermaet, Greg       Predictor - Lotto             z.t.
  6   66 Tjallingii, Maarten      Skil - Shimano                z.t.
  7    1 Moerenhout, Koos         Rabobank                      z.t.
  8   54 Lebeau, Jean-Claude      Landbouwkr-Tönissteiner       z.t.
  9  198 Van Ruitenbeek, Malaya   Team Regio Strom-Senges      3:32:36     0:33
 10  181 Renders, Jens            Palmans - Collstrop           z.t.
 11  144 Van Schalen, Paul        Ubbink - Syntec              3:32:47     0:44
 12   12 Dockx, Bart              Predictor - Lotto            3:32:54     0:51
 13  126 Oostlander, Sander       Team Löwik                   3:33:03     1:00
 14   83 Bruin, Ivor              B&E Koopmans Cyc Team        3:34:49     2:46
 15   17 Steurs, Geert            Predictor - Lotto            3:36:00     3:57
 16  155 Van Kessel, Egon         van Vliet-EBH Advocaten      3:37:28     5:25
 17  136 De Jonge, Maarten        Time - van Hemert             z.t.
 18   52 Cappelle, Andy           Landbouwkr-Tönissteiner      3:37:38     5:35
 19  172 Broers, Remco            Line Lloyd Footwear Cyc      3:37:41     5:38
 20  105 van de Meent, Erik       KrolStone Cont Team          3:38:19     6:16
 21    5 Reus, Kai                Rabobank                      z.t.
 22  151 Bellemakers, Dirk        van Vliet-EBH Advocaten      3:38:34     6:31
 23   75 Nabben, pol              Disc Chan Marco Polo CT      3:38:40     6:37
 24  107 Ligthart, Pim            KrolStone Cont Team           z.t.
 25   93 Brus, Marco              Cycling Team Jo Piels         z.t.
 26   53 De Wilde, Sjef           Landbouwkr-Tönissteiner       z.t.
 27   24 Pronk, Matthé            Unibet.com                   3:38:46     6:43
 28   84 Helderman, Paul          B&E Koopmans Cyc Team         z.t.
 29   33 Duyn, Huub               Nat Selectie Nederland        z.t.
 30  128 Reef, Marc               Team Löwik                    z.t.
 31    3 Langeveld, Sebastiaan    Rabobank                      z.t.
 32   65 Rooyakkers, Piet         Skil - Shimano               3:38:53     6:50
 33  118 van Oosterhout, Bram     P3 Tranfer - Fondas          3:39:00     6:57
 34  188 Wuyts, Peter             Palmans - Collstrop          3:39:26     7:23

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.085 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GP GERRIE KNETEMANN 2007 - WOMEN

                          Uitslag Omloop over 96,8 km

           UCI CLASS 1.1 - OOSTERBEEK THE NETHERLANDS op 4 Juli 2007
                       Org: Stichting GP Gerrie Knetemann

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   11 Melchers, Mirjam         Team Flexpoint               2:42:09
  2   14 Markerink, Loes          Team Flexpoint               2:44:00     1:51
  3   25 Binnendijk, Marlijn      AA-Drink Cycling Tean        2:44:01     1:52
  4    2 de Goede, Suzanne        Nationale Secelectie Ned     2:44:22     2:13
  5   12 Gunnewijk, Loes          Team Flexpoint                z.t.
  6  145 Visser, Adrie            Team DSB                      z.t.
  7   22 Wild, Kirsten            AA-Drink Cycling Tean         z.t.
  8  102 Grimberg, Arenda         RT v Bemmelen-Odysis          z.t.
  9   44 Profijt, Marije          Therme Skincare               z.t.
 10  142 Bekkering, Daniëlle      Team DSB                      z.t.
 11   34 Wallaard, Jaccolien      Vrienden vh Platteland        z.t.
 12   18 van Veen, Suzanne        Team Flexpoint                z.t.
 13   96 Janse, Dorien            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 14   23 v.d. Broek, Irene        AA-Drink Cycling Tean         z.t.
 15  101 van Alebeek, Sissy       RT v Bemmelen-Odysis          z.t.
 16  166 Hormes, Reza             Rapha Condor                  z.t.
 17  144 van Wanroij, Marieke     Team DSB                      z.t.
 18   33 Verstraten, Monique      Vrienden vh Platteland        z.t.
 19   21 Knetemann, Roxane        AA-Drink Cycling Tean         z.t.
 20    7 Francke, Agnieta         Nationale Secelectie Ned      z.t.
 21   28 Sterckx, Kathleen        AA-Drink Cycling Tean         z.t.
 22   32 Brok, Janne              Vrienden vh Platteland        z.t.
 23   91 Pijnenborg, Mascha       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 24   27 Van Den Broek, Inge      AA-Drink Cycling Tean         z.t.
 25    8 van der Aa, Daisy        Nationale Secelectie Ned      z.t.
 26   83 Dijkman, Petra           Restore Cycling               z.t.
 27  146 Welter, Hannah           Team DSB                      z.t.
 28   31 Bakker, Liesbeth         Vrienden vh Platteland        z.t.
 29    5 Kanis, Jacobien          Nationale Secelectie Ned      z.t.
 30   38 van Dijk, Ellen          Vrienden vh Platteland        z.t.
 31   26 Brulee, Latoya           AA-Drink Cycling Tean         z.t.
 32   43 Helmink, Judith          Therme Skincare               z.t.
 33    3 van der Breggen, Anna    Nationale Secelectie Ned      z.t.
 34  162 Mosen, Amy               Rapha Condor                  z.t.
 35   52 Ringlever, Linda         Movingladies Mix Team         z.t.
 36  106 Nauta, Njisk             RT v Bemmelen-Odysis          z.t.
 37  151 Olthuis, Esther          Team Tubanters                z.t.
 38  136 van Vleuten, Annemiek    Team Löwik                    z.t.
 39   71 Koelemeijer, Alma        RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 40    1 van Hage, Elise          Nationale Secelectie Ned      z.t.
 41    6 Huisman, Marit           Nationale Secelectie Ned      z.t.
 42   16 Schmidt, Trine           Team Flexpoint                z.t.
 43   55 van Schelven, Femke      Movingladies Mix Team         z.t.
 44   17 Slappendel, Iris         Team Flexpoint                z.t.
 45    4 Blaak, Chantal           Nationale Secelectie Ned      z.t.
 46   37 van de Ree, Monique      Vrienden vh Platteland       2:44:57     2:48
 47  103 Bruins, Regina           RT v Bemmelen-Odysis         2:45:00     2:51
 48   84 van der Vaart, Nicoline  Restore Cycling               z.t.
 49  141 Bekkering, Eyelien       Team DSB                      z.t.
 50  165 Kortekaas, Esther        Rapha Condor                 2:45:23     3:14

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 35.819 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten