Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

14de Ronde van de Kerspelen

                        Uitslag Rit in lijn over 162 km

                         Wedstrijd datum: 16 Juni 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   12 Hoogzaad, Seppe          BRC Kennemerland             3:48:44
  2  123 Aardenburg, Sander       ZWC DTS/Team Amsterdam       3:48:48     0:04
  3   15 Procee, Johan            NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
  4   21 Bergsma, Jorrit          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
  5   89 Bos, Jan                 WV Olympia                    z.t.
  6   26 Houweling, Arjen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
  7   44 van Duuren, Aloys        WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
  8  112 Binnenpoorte, Erwin      RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
  9   95 Postma, Theo             WV Otto Ebbens                z.t.
 10   77 Voskuilen, Dennis        WV Eemland                    z.t.
 11   29 Schwaner, Willem         Rietveld WTC Wielerteam      3:49:00     0:16
 12   73 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                   3:49:43     0:59
 13  114 Jansman, Dave            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 14   67 Teuben, Tonny            WV Drachten e.o.              z.t.
 15   79 Kampman, Jeroen          WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 16  121 Windhouwer, Gerard       ZWC DTS/Team Amsterdam        z.t.
 17    3 van Vliet, Luuk          Alcmaria Victrix              z.t.
 18   92 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens                z.t.
 19   20 Postma, Fokke            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 20    8 de Vries, Huub           BRC Kennemerland              z.t.
 21   75 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 22   46 Atzori, Umberto          WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
 23  113 Marissink, Steven        RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 24   64 Emmelkamp, Tom           WV de Kannibaal               z.t.
 25    7 Dekker, Nan-Simon        BRC Kennemerland              z.t.
 26   40 de Vries, Roel           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 27   34 Schenk, Niels            WV 't Stadion                 z.t.
 28   80 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 29   11 Tesselaar, Jody          BRC Kennemerland              z.t.
 30  109 de Jonge, Richard        RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 31   68 Haakma, Sieger           WV Drachten e.o.              z.t.
 32  122 de Koning, Guido         ZWC DTS/Team Amsterdam        z.t.
 33   19 Lootsma, Nathan          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 34    1 Pol, Jori                Alcmaria Victrix              z.t.
 35    2 Hartkamp, Tom            Alcmaria Victrix              z.t.
 36   58 Vos, Niels               WV de IJsselstreek            z.t.
 37   51 van Nuil, Hidde          WSV Emmen - Sanders           z.t.
 38   76 van Oostende, Jorg       WV Eemland                   3:49:48     1:04
 39   14 van den Berg, Pim        NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
 40   82 Witterholt, Geurt        WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 41  103 Berrevoets, Michiel      Adelaar - Achterhoek2000      z.t.
 42   49 Moes, Lambertus          WSV Emmen - Sanders           z.t.
 43  119 Coers, Rudy              West Frisia / UWTC            z.t.
 44   71 Weening, Andries         WV Drachten e.o.              z.t.
 45   85 Verschoor, Jochem        WV Olympia                    z.t.
 46  107 Smalbrugge, Rene         Adelaar - Achterhoek2000      z.t.
 47  126 Breemes, Stefan          ZWC DTS/Team Amsterdam        z.t.
 48   60 Knol, Martijn            WV de IJsselstreek            z.t.
 49   33 den Hertog, Reijer       WV 't Stadion                 z.t.
 50    4 Oostendorp, Marc         Alcmaria Victrix              z.t.
 51   42 Meijer, Mark             RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 52   30 Nieuwkoop, Gijsbert      Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 53   23 Nauta, Rienk             LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 54  100 Feiken, Jos              WV Stormvogels                z.t.
 55   97 van der Velde, Jeffrie   WV Stormvogels                z.t.
 56   65 Bosloper, Mark           WV de Kannibaal               z.t.
 57   41 Olde Heuvel, Wouter      RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 58   28 de Jager, Gijs           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 59   56 Bosch, Coen              WV de IJsselstreek            z.t.
 60   90 Postma, Pieter           WV Olympia                    z.t.
 61   35 van der Ven, Maurits     WV 't Stadion                 z.t.
 62   83 Haanstra, Alle           WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 63   25 Akkerman, Jeroen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 64   87 Kramer, Sven             WV Olympia                    z.t.
 65   32 Sanden van der, Maarten  WV 't Stadion                 z.t.
 66   36 Botter, Arne             WV 't Stadion                 z.t.
 67   70 van der Schaaf, Tjeerd   WV Drachten e.o.              z.t.
 68  102 Smit, Pieter             WV Stormvogels                z.t.
 69   45 de Neef, Laurens         WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
 70   93 de Jong, Ludger          WV Otto Ebbens                z.t.
 71   96 Visser, Sjoerd           WV Otto Ebbens                z.t.
 72   13 de Lange, Bas            NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
 73   55 de Boer, Warner          WV de IJsselstreek            z.t.
 74   62 Osinga, Jinne            WV de Kannibaal               z.t.
 75   48 Faber, Rutmer            WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
 76   37 Krol, Bastiaan           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 77   16 Luikens, Frank           NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
 78  104 Fransen, Timo            Adelaar - Achterhoek2000      z.t.
 79   22 Essers, Jan              LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 80   72 de Vegt, Engbert         WV Drachten e.o.              z.t.
 81   27 Liebe, Enrico            Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 82   61 van der Veen, Johan      WV de Kannibaal               z.t.
 83   18 Niezink, DaniŽl          NWV Groning-DeHypotheker     3:50:00     1:16
 84   94 Lei, Sjoerd              WV Otto Ebbens                z.t.
 85   59 Wielink, Edwin           WV de IJsselstreek            z.t.
 86   50 Lindeman, Adrie          WSV Emmen - Sanders           z.t.
 87   52 Mylius, Caspar           WSV Emmen - Sanders           z.t.
 88    9 Koot, John               BRC Kennemerland              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.495 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens