Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop Humsterland

                        Uitslag Rit in lijn over 126 km

                          Wedstrijd datum: 9 Juni 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  135 de Goede, Suzanne        Nederland                    3:10:33
  2   72 Vos, Marianne            Team DSB-Bank                 z.t.
  3  116 Markerink, Loes          Team Flexpoint                z.t.
  4  105 Bras, Martine            Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
  5   89 Wild, Kirsten            AA-Drink Cycling Team         z.t.
  6   61 Hennes, Tanja            Barrhopoort MovingLadies      z.t.
  7   83 Bruins, Regina           Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
  8   37 van de Ree, Monique      Vrienden vh Platteland        z.t.
  9  156 Armistsead, Elisabeth    Global Racing Team            z.t.
 10   69 Ludivine, Henrion        Team DSB-Bank                 z.t.
 11  157 Jochems, Sigrid          Global Racing Team            z.t.
 12   82 Grimberg, Arenda         Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 13   98 Miggels, Kristy          Therme Skin Care              z.t.
 14  107 de Vocht,Liesbeth        Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 15  129 Huisman, Marit           Nederland                     z.t.
 16   35 Valen, Anita             Vrienden vh Platteland        z.t.
 17  139 Hare, Catherine          Mixed Team                    z.t.
 18   70 Mos, Christine           Team DSB-Bank                 z.t.
 19   26 Klep, Inge               Restore Cycling Team          z.t.
 20   90 v.d. Broek, Irene        AA-Drink Cycling Team         z.t.
 21   28 Wagtho, Lianne           Restore Cycling Team          z.t.
 22  148 Zamolska, Magdalena      Pol - Aqua                    z.t.
 23   81 van Alebeek, Sissy       Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 24   36 Verstraten, Monique      Vrienden vh Platteland        z.t.
 25   74 Hofs, Petra              Team Regio Oost               z.t.
 26   34 Mackie, Emma             Vrienden vh Platteland        z.t.
 27   11 Wigbold, Juliette        HWV De Tubanters              z.t.
 28  143 Torsius, Arien           Mixed Team                    z.t.
 29  109 Dervan, Siobhan          Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 30  130 Eversdijk, Anne          Nederland                     z.t.
 31  146 Jasinska, Malgorzta      Pol - Aqua                    z.t.
 32  161 Beyer, Anna              Team Stuttgart                z.t.
 33   85 Rotmensen, Moniek        Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 34   88 van Horik, Sofie         Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 35   91 Knetemann, Roxane        AA-Drink Cycling Team         z.t.
 36  133 Kanis, Jacobien          Nederland                     z.t.
 37  121 Witteveen, Claudia       Merida Ladies-WV Eemland      z.t.
 38   49 van Dijk, Kim            Hypotheker NWV Groningen      z.t.
 39   99 Braam, Elisabeth         Therme Skin Care              z.t.
 40   43 van der Meulen, Karin    Carpet InnovationCtr-NWH      z.t.
 41   93 Brzezna, Pauline         AA-Drink Cycling Team         z.t.
 42  158 Torp, Linn               Global Racing Team            z.t.
 43  119 van Veen, Suzanne        Team Flexpoint                z.t.
 44   92 Groenveld, Josephine     AA-Drink Cycling Team         z.t.
 45   42 Hatteland, Tone          Carpet InnovationCtr-NWH      z.t.
 46  123 Groeneveld, Carola       Merida Ladies-WV Eemland      z.t.
 47    4 Duivelshof, Veronique    TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 48  103 van Slochteren, Hilde    Therme Skin Care              z.t.
 49  131 Jochems, Britt           Nederland                     z.t.
 50  110 Du Toit, Yolandi         Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 51  108 Delfosse, Catherine      Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 52   94 Binnendijk, Marlijn      AA-Drink Cycling Team         z.t.
 53   76 Braam, Joukje            Team Regio Oost               z.t.
 54  113 Gunnewijk, Loes          Team Flexpoint                z.t.
 55   50 de Jong, Helma           Hypotheker NWV Groningen      z.t.
 56   97 Spijkerman, Bertine      Therme Skin Care              z.t.
 57  132 Blaak, Chantal           Nederland                     z.t.
 58  117 Melchers, Mirjam         Team Flexpoint                z.t.
 59  114 Keller, Louise           Team Flexpoint                z.t.
 60   52 Klok, Danica             Hypotheker NWV Groningen      z.t.
 61  100 Helmink, Judith          Therme Skin Care              z.t.
 62   21 Rovers, Gabrielle        RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 63   31 Ammerlaan, Patricia      Restore Cycling Team          z.t.
 64  111 Hierckens, Corine        Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 65  147 Wysocka, Molgorzta       Pol - Aqua                    z.t.
 66  134 van Hage, Elise          Nederland                     z.t.
 67  145 Ignasiak, Joanna         Pol - Aqua                    z.t.
 68   67 Bosman, Andrea           Team DSB-Bank                 z.t.
 69  140 O'Hagan, Julie           Mixed Team                    z.t.
 70  118 Schmidt, Trine           Team Flexpoint                z.t.
 71  160 Moriaty, Louise          Global Racing Team            z.t.
 72  159 Silversides, Emma        Global Racing Team            z.t.
 73   33 Brok, Janne              Vrienden vh Platteland        z.t.
 74   68 van Essen, Sharon        Team DSB-Bank                 z.t.
 75   66 Bekkering, DaniŽlle      Team DSB-Bank                 z.t.
 76   71 Visser, Adrie            Team DSB-Bank                 z.t.
 77   20 Koelemeijer, Alma        RSC De Zuidwesthoek          3:10:56     0:23
 78   25 van der Burg, Mieke      Restore Cycling Team          z.t.
 79  125 Kerste, Marielle         Merida Ladies-WV Eemland      z.t.
 80  112 Verbeke, Grace           Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 81  128 Hartogs, Imke            Merida Ladies-WV Eemland      z.t.
 82   75 Jelsma, Judith           Team Regio Oost               z.t.
 83   79 Kogelman, Silke          Team Regio Oost               z.t.
 84   60 van Schelven, Femke      Barrhopoort MovingLadies      z.t.
 85   29 Bongaards, Amanda        Restore Cycling Team         3:11:04     0:31
 86    6 van As, Susanne          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 87    3 Tabak, Eefje             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 88    7 Ottevanger, Eefje        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 89   44 Mulder, Brigit           Carpet InnovationCtr-NWH      z.t.
 90   47 Kanis, Janneke           Carpet InnovationCtr-NWH      z.t.
 91    9 Olthuis, Esther          HWV De Tubanters              z.t.
 92   22 Simons, Suzan            RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 93  106 Boyd, Tamara             Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 94  165 Martin, Britta           Team Stuttgart                z.t.
 95   10 Lenferink, Elke          HWV De Tubanters              z.t.
 96  162 Borchers, Stephanie      Team Stuttgart                z.t.
 97   73 Nijhof, Femke            Team Regio Oost               z.t.
 98   57 van Vliet, Linda         Barrhopoort MovingLadies      z.t.
 99  155 Ringlever, Linda         Global Racing Team            z.t.
100   23 van Loon, Patricia       RSC De Zuidwesthoek           z.t.
101   65 Bekkering, Eyelien       Team DSB-Bank                 z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.675 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens