Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

27e OMLOOP HOEKSCHE WAARD - GP RABOBANK

                           Uitslag Omloop over 167 km

     4e WEDSTRIJD CLUBCOMPETITIE REGIO 2 - ELITE / BELOFTEN op 26 Mei 2007
              Org: Stichting Omloop Hoeksche Waard te Puttershoek

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   36 Vermeulen, Jeff          JvArckel-Rabo/Pliegersp      3:29:54
  2   37 Farenhout, Arthur        RTC de Hoekse Renners        3:29:57     0:03
  3   25 Schotte, Kasper          PRC Delta                     z.t.
  4   94 Pronk, Leander           WV De Jonge Renner            z.t.
  5   50 de Haan, Antoine         TML de Dommelstreek          3:30:04     0:10
  6  107 Dekker, Arjan            Volharding/WiltonAAdrink      z.t.
  7  131 Kortekaas, Michael       Maaslandster/de Bataaf        z.t.
  8   91 Aalders, Bram            WV De Jonge Renner            z.t.
  9  126 Straathof, Jeroen        SWABO                        3:30:08     0:14
 10   93 Kouters, Geert           WV De Jonge Renner           3:30:12     0:18
 11  128 Tijssen, Bart            Maaslandster/de Bataaf       3:30:17     0:23
 12   38 Schur, Ronald            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 13   58 van Schaijk, Martijn     de Kempen/Buitenlust          z.t.
 14   75 Stougje, Martijn         Westland Wil Vooruit          z.t.
 15  129 Aandewiel, Pascal        Maaslandster/de Bataaf        z.t.
 16    7 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior                z.t.
 17   51 Vissers, Job             TML de Dommelstreek           z.t.
 18  127 Gulpers, Diego           Maaslandster/de Bataaf        z.t.
 19   82 Hamers, Niels            Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 20    1 Bijnagte, Jeroen         DRC de Mol                    z.t.
 21    4 Brand, Giancarlo         DRC de Mol                    z.t.
 22   33 Hartogs, Joram           JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 23  103 Ariesen, Johim           Volharding/WiltonAAdrink      z.t.
 24  124 Berk, Robert             SWABO                         z.t.
 25   29 Rodenburg, René          PRC Delta                     z.t.
 26   10 van Duuren, Juriën       GRTC Excelsior                z.t.
 27   95 Wiersma, Jeffrey         WV De Jonge Renner            z.t.
 28  123 van Reek, André          SWABO                         z.t.
 29   41 Sint Nicolaas, Randy     RTC de Hoekse Renners         z.t.
 30  102 van den Berg, Thijs      WV Schijndel                  z.t.
 31   34 Hartog, Arno             JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 32   20 Fictoor, David           JvR de Batauwers              z.t.
 33   73 Kipping, Kees            Westland Wil Vooruit          z.t.
 34   90 Kallenfels, Jerry        WillebWilVooruit-Kumasol      z.t.
 35   83 van Katwijk, Ferdi       Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 36  121 Altewischer, Werner      SWABO                         z.t.
 37    3 Holleman, Randy          DRC de Mol                    z.t.
 38   55 van den Heuvel, Peter    de Kempen/Buitenlust          z.t.
 39   66 Adriaans, Rik            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 40   22 Dirksen, Jeffrey         JvR de Batauwers              z.t.
 41   97 Pennings, Bob            WV Schijndel                  z.t.
 42   21 Andrea, Erik             JvR de Batauwers              z.t.
 43   80 Egelmeers, Roel          Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 44   65 Winkelmolen, Jan         TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 45   74 van den Blink, Joost     Westland Wil Vooruit          z.t.
 46  109 van Dam, Dirk            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 47   19 van Aurich, Tjeerd       JvR de Batauwers              z.t.
 48   88 Hanegraaf, Junior        WillebWilVooruit-Kumasol      z.t.
 49   92 Bouwens, Ralph           WV De Jonge Renner            z.t.
 50   54 Kamsma, Marcel           TML de Dommelstreek           z.t.
 51   32 Dekker, Bert             JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 52  114 Wagenaar, Jaco           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 53  110 Wijnstra, Jacob          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 54   78 Harrevelt, Lenn          Westland Wil Vooruit          z.t.
 55    5 Losak, Eric              DRC de Mol                    z.t.
 56   28 Schotte, Otto            PRC Delta                     z.t.
 57   57 Metsemakers, Luuk        de Kempen/Buitenlust          z.t.
 58   31 Brandwijk, Addy          JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 59   77 Relou, Tom               Westland Wil Vooruit          z.t.
 60   23 Slager, Stefan           JvR de Batauwers              z.t.
 61   30 Lugtenburg, Wouter       PRC Delta                     z.t.
 62   53 Rongen, Jan              TML de Dommelstreek           z.t.
 63   12 van der Pijl, Jasper     GRTC Excelsior                z.t.
 64   13 Berk, Johan              HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 65  106 van de Weijer, Jeroen    Volharding/WiltonAAdrink      z.t.
 66   86 Israel, Pieter           WillebWilVooruit-Kumasol      z.t.
 67   62 Meulenbroeks, Marc       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 68   84 Vermeulen, Nick          Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 69  105 van den Brand, Rob       Volharding/WiltonAAdrink      z.t.
 70   43 Boschker, Stijn          RWC Ahoy                      z.t.
 71   16 Scheerens, Pieter        HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 72   14 Bronkhorst, Harm         HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 73  125 van Dijk, Peter          SWABO                         z.t.
 74   81 den Engelsman, John      Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 75    6 van Eerd, Michael        DRC de Mol                    z.t.
 76  113 Kik, Christian           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 77   64 van Leeuwen, Patrick     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 78   85 Buurstede, Wally         WillebWilVooruit-Kumasol      z.t.
 79   15 de Kok, Walter           HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 80   63 Hoeks, Jan               TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 81   40 Vuurens, Nico            RTC de Hoekse Renners        3:30:44     0:50
 82  130 Jacobs, Marcel           Maaslandster/de Bataaf       3:30:45     0:51
 83  122 van Lakerveld, Erik      SWABO                        3:30:50     0:56
 84   98 van Heeswijk, Roy        WV Schijndel                 3:31:26     1:32
 85   11 van der Wal, Martin      GRTC Excelsior               3:31:38     1:44
 86   45 Bunnik, Rene             RWC Ahoy                     3:32:15     2:21
 87  101 van Uden, Dennis         WV Schijndel                 3:32:45     2:51
 88   99 Hulsen, Dennie           WV Schijndel                  z.t.
 89   24 Veen, Robin              JvR de Batauwers             3:34:22     4:28
 90  112 Jonker, Wilco            ZRTC Theo Middelkamp         3:34:29     4:35
 91  108 Terpstra, Mike           Volharding/WiltonAAdrink     3:34:31     4:37

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 47.737 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten