Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

33e BATAVUS RONDE VAN ZUID-FRIESLAND

                       Uitslag Wegwedstrijd over 166,6 km

                         Wedstrijd datum: 21 April 2007
                                    BATAVUS

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   85 Bos, Marco               CYCLINGTEAM JO PIELS         3:39:21
  2  177 Hassink, Arne            UBBINK SYNTEC CYCLING T.      z.t.
  3  163 Honig, Reinier           P3 TRANSFER FONDAS            z.t.
  4  176 de Haan, Folkert         UBBINK SYNTEC CYCLING T.      z.t.
  5   43 Bruin, Ivor              B&E KOOPMANS CYCLING TM       z.t.
  6   82 Nagelhout, Berry         ROBINSON TECHNIEK/LORINI     3:39:24     0:03
  7   88 Klootwijk, Bertil        CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
  8   16 de Vries, Roel           OWC OLDENZAAL                3:39:35     0:14
  9   83 ter Schure, Vincent      ROBINSON TECHNIEK/LORINI     3:39:44     0:23
 10   66 Schiffelers, Ward        VAN HEMERT GROEP/JONGE R     3:39:47     0:26
 11   31 Pennings, Bob            W.V. SCHIJNDEL                z.t.
 12    9 den Hertog, Reijer       W.V. HET STADION              z.t.
 13  175 Stroetinga, Wim          UBBINK SYNTEC CYCLING T.     3:40:07     0:46
 14    3 van Leeuwen, Cor         RUITER DAKKAPELLEN WT         z.t.
 15   80 Krans, Bert              ROBINSON TECHNIEK/LORINI     3:40:08     0:47
 16   86 Lenferink, Maarten       CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 17  170 van den Blink, Joost     WESTLAND WIL VOORUIT          z.t.
 18  122 Teuben, Tonny            W.V. DRACHTEN E.O.            z.t.
 19   48 Zijlstra, Sipke          B&E KOOPMANS CYCLING TM       z.t.
 20    5 Steiginga, Sierd         RUITER DAKKAPELLEN WT         z.t.
 21  166 Soepenberg, Ger          P3 TRANSFER FONDAS            z.t.
 22  114 Lust, Martijn            LINE/LOYD FOOTWEAR CYCL.      z.t.
 23   87 Helmantel, Adriaan       CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 24  101 Smits, Florian           RIETVELD/WTC WIELERTEAM       z.t.
 25   50 Binnenpoorte, Erwin      RSE CYCLING TEAM              z.t.
 26   95 Veen, Robin              J.V.R. DE BATAUWERS           z.t.
 27   28 van Dijk, Peter          SWABO                         z.t.
 28   17 Poelstra, Thijs          OWC OLDENZAAL                 z.t.
 29  118 Emmelkamp, Tom           WV DE KANNIBAAL               z.t.
 30  136 Verschoor, Martijn       W.V. DE METEOOR ASSEN R.      z.t.
 31   93 Slager, Stefan           J.V.R. DE BATAUWERS           z.t.
 32   64 Kouters, Geert           VAN HEMERT GROEP/JONGE R      z.t.
 33  140 Postma, Fokke            W.V. DE FRIESCHE LEEUW        z.t.
 34   19 Procee, Johan            DE HYPOTHEKER NWVG            z.t.
 35   55 Verschoor, Jochem        W.V. OLYMPIA HEERENVEEN       z.t.
 36  124 Beima, Bart              W.V. DRACHTEN E.O.            z.t.
 37  110 van Haaren, Bart         LINE/LOYD FOOTWEAR CYCL.      z.t.
 38   15 Peters, Steven           OWC OLDENZAAL                 z.t.
 39   46 Walgien, Jorrit          B&E KOOPMANS CYCLING TM       z.t.
 40   91 Dirksen, Jeffrey         J.V.R. DE BATAUWERS           z.t.
 41  149 van Os, Enno             WILTON/SNEL/A DRINK UWTC      z.t.
 42   72 Smit, Pieter             W.V. DE STORMVOGELS           z.t.
 43   34 Smid, Wiebe              W.V. SCHIJNDEL                z.t.
 44   36 Verburg, Koen            W.V. SCHIJNDEL                z.t.
 45   96 Korten, Alexander        J.V.R. DE BATAUWERS           z.t.
 46   10 Botter, Arne             W.V. HET STADION              z.t.
 47  165 Poels, Norbert           P3 TRANSFER FONDAS            z.t.
 48  145 van den Brand, Rob       WILTON/SNEL/A DRINK UWTC      z.t.
 49  152 van Oostende, Jorg       WV EEMLAND                    z.t.
 50  153 Benthem, Guido           WV EEMLAND                    z.t.
 51   73 Boersma, Jildert         DE PEDDELAARS/KROLSTONE       z.t.
 52   65 Peetoom, Gerrit          VAN HEMERT GROEP/JONGE R      z.t.
 53  132 de Vries, Wichard        W.V. OTTO EBBENS              z.t.
 54   35 van den Berg, Thijs      W.V. SCHIJNDEL                z.t.
 55   99 Nieuwkoop, Gijsbert      RIETVELD/WTC WIELERTEAM       z.t.
 56   40 Koch, Raymond            WSV EMMEN SANDERS             z.t.
 57  157 Knol, Martijn            WV DE IJSSELSTREEK            z.t.
 58  155 van den Hengel, John     WV EEMLAND                    z.t.
 59  179 Jonkman, Geertjan        UBBINK SYNTEC CYCLING T.      z.t.
 60   11 Kompier, Edwin           W.V. HET STADION              z.t.
 61   79 Koote, Tim               ROBINSON TECHNIEK/LORINI      z.t.
 62  102 Carton, Jasper           RIETVELD/WTC WIELERTEAM       z.t.
 63  151 Kok, Hugo                WV EEMLAND                    z.t.
 64  108 Pol, Jori                ALCMARIA VICTRIX              z.t.
 65   58 Huiting, Vincent         W.V. OLYMPIA HEERENVEEN       z.t.
 66   81 Krans, Jan-Albert        ROBINSON TECHNIEK/LORINI      z.t.
 67   18 Slot, John               OWC OLDENZAAL                 z.t.
 68  159 Jansen, Matijs           WV DE IJSSELSTREEK            z.t.
 69  142 Essers, Jan              W.V. DE FRIESCHE LEEUW        z.t.
 70  137 Everts, Hans             W.V. DE METEOOR ASSEN R.      z.t.
 71   23 Luikens, Frank           DE HYPOTHEKER NWVG            z.t.
 72  117 van Dijk, Gerard         WV DE KANNIBAAL               z.t.
 73  121 Haakma, Sieger           W.V. DRACHTEN E.O.            z.t.
 74   14 Nijmeijer, Gerben        OWC OLDENZAAL                 z.t.
 75  126 Douma, Sjoerd            W.V. DRACHTEN E.O.            z.t.
 76    2 van Wel, Ruud            RUITER DAKKAPELLEN WT         z.t.
 77   42 Mylius, Caspar           WSV EMMEN SANDERS             z.t.
 78  116 Looms, Alan              WV DE KANNIBAAL               z.t.
 79  119 Bosma, Riemer            WV DE KANNIBAAL               z.t.
 80   61 Aerts, Ruud              VAN HEMERT GROEP/JONGE R      z.t.
 81  111 van Loon, Patrick        LINE/LOYD FOOTWEAR CYCL.      z.t.
 82   94 Langenkamp, Mark         J.V.R. DE BATAUWERS           z.t.
 83  156 Mijnen, Harmen           WV EEMLAND                    z.t.
 84   75 Koopmans, Lambertus      DE PEDDELAARS/KROLSTONE       z.t.
 85  115 Boelens, Gerdin          WV DE KANNIBAAL               z.t.
 86  164 Mandemakers, Maarten     P3 TRANSFER FONDAS            z.t.
 87  161 de Weerd, Pieter-Paul    WV DE IJSSELSTREEK            z.t.
 88  167 van Agtmaal, Peter       P3 TRANSFER FONDAS            z.t.
 89  129 Westra, Jan-Hendrik      W.V. OTTO EBBENS              z.t.
 90    7 Brinkhuis, Rolf          W.V. HET STADION              z.t.
 91   33 van Uden, Dennis         W.V. SCHIJNDEL                z.t.
 92   98 Schwaner, Willem         RIETVELD/WTC WIELERTEAM       z.t.
 93   49 Asbroek, Niek            RSE CYCLING TEAM              z.t.
 94   26 de Wit, Norbert          SWABO                         z.t.
 95  131 Visser, Sjoerd           W.V. OTTO EBBENS              z.t.
 96  138 Haanstra, Alle           W.V. DE METEOOR ASSEN R.      z.t.
 97  134 Buist, Jeffrey           W.V. DE METEOOR ASSEN R.      z.t.
 98  109 Daling, Robin            LINE/LOYD FOOTWEAR CYCL.      z.t.
 99  130 de Jong, Ludger          W.V. OTTO EBBENS              z.t.
100    1 Kos, Patrick             RUITER DAKKAPELLEN WT         z.t.
101  104 De Koning, Marcel        ALCMARIA VICTRIX              z.t.
102   71 Feiken, Jos              W.V. DE STORMVOGELS           z.t.
103   44 Koot, Arnoud             B&E KOOPMANS CYCLING TM       z.t.
104  106 Eckmann, Bas             ALCMARIA VICTRIX              z.t.
105   67 van der Velde, Jeffrie   W.V. DE STORMVOGELS           z.t.
106  172 Schuurhuis, Rien         WESTLAND WIL VOORUIT          z.t.
107   24 Nijman, Thomas           DE HYPOTHEKER NWVG            z.t.
108   89 Goenga, Erwin            CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
109  113 Vendrig, Bart            LINE/LOYD FOOTWEAR CYCL.      z.t.
110  147 Delen, Matthijs          WILTON/SNEL/A DRINK UWTC      z.t.
111   69 Ekema, Jacob             W.V. DE STORMVOGELS           z.t.
112   39 Moes, Lambertus          WSV EMMEN SANDERS             z.t.
113   92 Magielse, Guus           J.V.R. DE BATAUWERS           z.t.
114   22 de Lange, Bas            DE HYPOTHEKER NWVG            z.t.
115   29 van Lakerveld, Erik      SWABO                         z.t.
116   30 Straathof, Jeroen        SWABO                         z.t.
117  168 van der Wal, Eelke       P3 TRANSFER FONDAS            z.t.
118  180 van der Pluijm, Marvin   UBBINK SYNTEC CYCLING T.      z.t.
119  173 Barzilaij, Ronald        WESTLAND WIL VOORUIT          z.t.
120    4 van der Burg, Germ       RUITER DAKKAPELLEN WT         z.t.
121   74 Zanders, Koen            DE PEDDELAARS/KROLSTONE       z.t.
122   77 van Duuren, Aloys        DE PEDDELAARS/KROLSTONE       z.t.
123  178 Slippens, Robert         UBBINK SYNTEC CYCLING T.      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.571 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

29E KOGA MIYATA RACE VOOR JUNIOREN

                       Uitslag Wegwedstrijd over 129,4 km

                         Wedstrijd datum: 21 April 2007
                                  KOGA MIYATA

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   66 Otterspeer, Coen         UWTC DE VOLHARDING           3:09:35
  2   17 de Reus, Frank           JAN VAN ARCKEL                z.t.
  3   94 de Boer, Joris           SINNIGE BOUW WIELERTEAMA      z.t.
  4   31 de Vries, Berden         DE PEDDELAARS/KROLSTONEC      z.t.
  5   47 van den Berg, Gijs       NWV GRONINGEN B               z.t.
  6   99 Griffin, Jake            SINNIGE BOUW WIELERTEAMB      z.t.
  7   70 Vries, Jaap de           OTTO EBBENS/CYCLING SP.B      z.t.
  8   86 van Dijk, Stefan         WILLIBRORD W.V. KUMASOL       z.t.
  9   12 Reimert, Toby            DISTRICT OOST                 z.t.
 10   96 Souverein, Dennis        SINNIGE BOUW WIELERTEAMA     3:10:24     0:49
 11   30 Roelofsen, Ingo          DE PEDDELAARS/KROLSTONEB      z.t.
 12   85 Hartogs, Tamor           WILLIBRORD W.V. KUMASOL       z.t.
 13   74 ten Dam, Arjen           ALCMARIA VICTRIX A            z.t.
 14   29 Eefting, Roy             DE PEDDELAARS/KROLSTONEB     3:11:03     1:28
 15  104 Germs, Jan               WSV EMMEN B                   z.t.
 16   69 de Vries, Harm           OTTO EBBENS/CYCLING SP.A      z.t.
 17   27 Klein, Emiel             DE PEDDELAARS/KROLSTONEA      z.t.
 18   22 Stenekes, Steven         DTS                           z.t.
 19   34 Rijpma, Bart             W.V. OLYMPIA                  z.t.
 20   18 van der Niet, Rob        JAN VAN ARCKEL                z.t.
 21   41 Groenestein, Patrick     W.V. EEMLAND                  z.t.
 22   44 de Haan, Paul            NWV GRONINGEN A               z.t.
 23   93 den Hartog, Stefan       W.V. DE JONGE RENNER          z.t.
 24   89 Koning, Jos              STORMVOGELS/MAR COMBI         z.t.
 25   88 Bakker, Richard          STORMVOGELS/MAR COMBI         z.t.
 26   98 Imming, Bram             SINNIGE BOUW WIELERTEAMB      z.t.
 27    1 ter Woord, Bas           ACHTERHOEK 2000 A             z.t.
 28   58 Spannemaker, Michiel     BRC KENNEMERLAND A            z.t.
 29  103 Vos, Ruben               WSV EMMEN B                   z.t.
 30   95 Sinnige, Job             SINNIGE BOUW WIELERTEAMA      z.t.
 31    8 Brand, Martijn           DISTRICT NOORD                z.t.
 32   23 Nikolakakis, Jannis      DTS                           z.t.
 33  101 Veenstra, Allan          WSV EMMEN A                   z.t.
 34   78 Konijnenberg, Jonas      ALCMARIA VICTRIX B            z.t.
 35   73 de Boer, Gijs            ALCMARIA VICTRIX A            z.t.
 36   60 Heyligers, Pieter-Pascal BRC KENNEMERLAND A            z.t.
 37   76 van der Lugt, Jaime      ALCMARIA VICTRIX B            z.t.
 38   16 van Ooijen, Jeftha       JAN VAN ARCKEL                z.t.
 39  110 Hogervorst, Maikel       RWC Ahoy                      z.t.
 40   68 van der Velde, Erwin     OTTO EBBENS/CYCLING SP.A      z.t.
 41   92 Harteveld, Maurice       W.V. DE JONGE RENNER          z.t.
 42   56 Hooghiemster, Niek       LWV DE FRIESCHE LEEUW         z.t.
 43   21 Buis, Silvan             HRTC / WEST-FRISIA            z.t.
 44   91 Oomen, Steven            W.V. DE JONGE RENNER          z.t.
 45  102 Kloeze, Rick             WSV EMMEN A                   z.t.
 46  109 Lankester, Kelian        RWC Ahoy                      z.t.
 47   20 Beemsterboer, Rick       HRTC / WEST-FRISIA            z.t.
 48   38 Neijenhuis, Wouter       TWC HET VERZETJE              z.t.
 49   97 Koning, Peter            SINNIGE BOUW WIELERTEAMB      z.t.
 50   40 de Bas, Bjorn            W.V. EEMLAND                  z.t.
 51   80 Tuinman, Dennis          ALCMARIA VICTRIX C            z.t.
 52   72 Wegter, Bram             OTTO EBBENS/CYCLING SP.B      z.t.
 53   25 Smit, Roy                DE PEDDELAARS/KROLSTONEA      z.t.
 54   28 Lindeman, Bert-Jan       DE PEDDELAARS/KROLSTONEB      z.t.
 55  100 Oost, Robbin             WSV EMMEN A                   z.t.
 56  106 van Loo, Rick            REGIO TEAM TOP 5              z.t.
 57   33 Guichelaar, Jeffrey      DE PEDDELAARS/KROLSTONEC      z.t.
 58   82 Vennink, Tom             OWC OLDENZAAL                 z.t.
 59   48 Feldbrugge, Berend       NWV GRONINGEN B               z.t.
 60   43 Cazemier, Pim            NWV GRONINGEN A               z.t.
 61   26 Limburg, Stefan          DE PEDDELAARS/KROLSTONEA      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.953 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon