Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

54e WIELERRONDE HAARL.LIEDE/SPAARNWOUDE

                       Uitslag Rit in lijn over 157,5 km

                         Wedstrijd datum: 17 Maart 2007
                                    RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   59 Lenferink, Jasper        Team Löwik Meubelen          3:55:26
  2   53 Soepenberg, Ger          P3 Transfer - Fondas Tm      3:56:35     1:09
  3   14 Westra, Lieuwe           Krolstone Continental Tm      z.t.
  4   43 Bos, Marco               Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  5    8 Smit, Dennis             Ubbink-Syntec Cycling Tm     3:57:32     2:06
  6   38 Boelen, Jeroen           Time - Van Hemert             z.t.
  7   50 Honig, Reinier           P3 Transfer - Fondas Tm       z.t.
  8   52 Mol, Wouter              P3 Transfer - Fondas Tm       z.t.
  9    9 Botman, Wim              Ubbink-Syntec Cycling Tm      z.t.
 10   46 Helmantel, Adriaan       Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 11   18 Schouten, John           Krolstone Continental Tm      z.t.
 12   17 Reuling, Dirk            Krolstone Continental Tm     3:57:57     2:31
 13   37 Beima, Marcel            Time - Van Hemert            3:58:04     2:38
 14   78 Lust, Martijn            Wilton-Snel-AADrink Volh      z.t.
 15   31 Lormans, Sander          Ruiter Dakkapellen            z.t.
 16   49 Alloo, Mike              P3 Transfer - Fondas Tm      4:01:16     5:50
 17   36 Leliveld, Dennis         Ruiter Dakkapellen           4:01:23     5:57
 18   62 Vissers, Job             TML Dommelstreek             4:01:26     6:00
 19   16 Ligthart, Pim            Krolstone Continental Tm     4:01:34     6:08
 20  140 Beenes, Björn            Robinson Techniek-Lorini     4:01:40     6:14
 21  121 Ruckert, Patrick         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 22   30 Vierbergen, Lars         Van Vliet EBH Advocaten       z.t.
 23   45 Harms, Jos               Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 24   13 Waaijer, Bas             Krolstone Continental Tm      z.t.
 25  143 Nagelhout, Berry         Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 26    2 Bruin, Ivor              B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 27   57 Kamphuis, Sebastiaan     Team Löwik Meubelen           z.t.
 28   51 van der Kooi, Ben        P3 Transfer - Fondas Tm       z.t.
 29   63 Busser, Nieck            TML Dommelstreek              z.t.
 30  109 de Jonge, Richard        RSE Cycling Team              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.139 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp