Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GULPEN HILLS CLASSIC 2007

                       Uitslag Rit in lijn over 127,5 km

               Finale De Rijke Topcompetitie op 12 Augustus 2007
                   organisatie: Stichting Holland Ladies Tour

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   71 Vos, Marianne            Team DSB-Bank                3:27:24
  2  115 Ljunskog, Susanne        Team Flexpoint                z.t.
  3  146 Graus, Andrea            Team Nurnberg                3:27:29     0:05
  4  138 Beltman, Chantal         T-Mobile Team Women           z.t.
  5   91 v.d. Broek, Irene        AA-Drink Cycling Team         z.t.
  6  153 Goor, Sofie              Vlaanderen/Caprisonne         z.t.
  7   94 Steurs, Karen            AA-Drink Cycling Team        3:27:49     0:25
  8  161 Graham, Lorian           Australie                     z.t.
  9  139 de Goede, Suzanne        T-Mobile Team Women          3:27:54     0:30
 10   65 Bosman, Andrea           Team DSB-Bank                 z.t.
 11  105 Bras, Martine            Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 12  159 Johansson, Emma          Vlaanderen/Caprisonne         z.t.
 13   36 Valen, Anita             Vrienden vh Platteland        z.t.
 14  108 Delcroix, Leselot        Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 15   83 Bruins, Regina           Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 16  144 Wood, Oenone             T-Mobile Team Women           z.t.
 17  107 de Vocht, Liesbeth       Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 18  158 Werner, Laure            Vlaanderen/Caprisonne         z.t.
 19  129 Wyman, Helen             Global Racing Team            z.t.
 20   66 van Essen, Sharon        Team DSB-Bank                 z.t.
 21  148 Lutz, Eva                Team Nurnberg                 z.t.
 22   93 Guderzo, Tatiana         AA-Drink Cycling Team         z.t.
 23  113 Gunnewijk, Loes          Team Flexpoint                z.t.
 24  118 Melchers, Mirjam         Team Flexpoint                z.t.
 25  137 Anderson, Kim            T-Mobile Team Women           z.t.
 26   95 Van Rie, An              AA-Drink Cycling Team         z.t.
 27   96 Van den Broeck, Inge     AA-Drink Cycling Team         z.t.
 28  164 Ryan, Carla              Australie                     z.t.
 29   10 Eije, Hege Linn          HWV De Tubanters              z.t.
 30   79 van Vleuten, Annemiek    Team Regio Oost              3:28:27     1:03
 31   72 van Wanroij, Marieke     Team DSB-Bank                 z.t.
 32    9 Olthuis, Esther          HWV De Tubanters              z.t.
 33   90 Binnendijk, Marlijn      AA-Drink Cycling Team         z.t.
 34  172 Zamolska, Magdalena      Pol - Aqua                    z.t.
 35   24 Cox, Leda                RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 36  170 Jasinska, Malgorzata     Pol - Aqua                    z.t.
 37  143 Wichmann, Anke           T-Mobile Team Women          3:28:56     1:32
 38   40 Wallaard, Jaccolien      Vrienden vh Platteland        z.t.
 39  120 van Veen, Suzanne        Team Flexpoint                z.t.
 40   70 Visser, Adrie            Team DSB-Bank                 z.t.
 41   89 Wild, Kirsten            AA-Drink Cycling Team         z.t.
 42   68 van Paassen, Sanne       Team DSB-Bank                 z.t.
 43  141 Rhodes, Alexis           T-Mobile Team Women           z.t.
 44  149 Stumpf, Claudia          Team Nurnberg                 z.t.
 45  178 Danesi, Serena           Top Girls Fassa Bortolo      3:29:12     1:48
 46   82 Grimberg, Arenda         Ton van Bemmelen/Odysis      3:29:47     2:23
 47  117 Schmidt, Trine           Team Flexpoint               3:31:58     4:34
 48   64 Hormes, Reza             Barrhopoort MovingLadies     3:37:19     9:55
 49  130 Ringlever, Linda         Global Racing Team            z.t.
 50    1 Pijnenborg, Mascha       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 51  151 Thumm, Corrina           Team Nurnberg                 z.t.
 52   34 Brok, Janne              Vrienden vh Platteland        z.t.
 53   33 Bakker, Liesbeth         Vrienden vh Platteland        z.t.
 54  179 Farina, Anna             Top Girls Fassa Bortolo       z.t.
 55  140 Fahlin, Emilia           T-Mobile Team Women           z.t.
 56  147 Lindberg, Marie          Team Nurnberg                 z.t.
 57   99 Braam, Elisabeth         Therme Skin Care              z.t.
 58   67 Tabak, Noortje           Team DSB-Bank                 z.t.
 59  162 Kelly, Helen             Australie                     z.t.
 60   81 van Alebeek, Sissy       Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 61  152 Zuckermandel, Denise     Team Nurnberg                3:41:29    14:05
 62   30 van der Vaart, Nicoline  Restore Cycling Team         3:41:36    14:12
 63  101 Profijt, Marije          Therme Skin Care              z.t.
 64   26 Klep, Inge               Restore Cycling Team          z.t.
 65   59 Cullen, Kate             Barrhopoort MovingLadies      z.t.
 66  111 Torsius, Arien           Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 67  171 Wysocka, Malgorzata      Pol - Aqua                    z.t.
 68  135 Silversides, Emma        Global Racing Team            z.t.
 69  180 Pisaneschi, Laura        Top Girls Fassa Bortolo       z.t.
 70  109 de Poorter, Elise        Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 71  100 Helmink, Judith          Therme Skin Care              z.t.
 72  122 Hulshorst, Ellis         Merida Ladies-WV Eemland     3:41:44    14:20
 73  181 Tognali, Francesca       Top Girls Fassa Bortolo      3:41:46    14:22
 74  124 Glasbergen, Jessica      Merida Ladies-WV Eemland     3:41:52    14:28

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 36.885 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders