Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde van Groningen

                        Uitslag Rit in lijn over 159 km

                      Ronde van Groningen op 9 Maart 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   49 Lip, Bert                WSV Emmen - Sanders          3:55:38
  2   42 Peters, Steven           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
  3   29 Smits, Florian           Rietveld WTC Wielerteam      3:55:39     0:01
  4   17 Groeneveld, Mathijs      NWV Groning-DeHypotheker     3:55:48     0:10
  5   28 van Roosmalen, Wouter    Rietveld WTC Wielerteam      3:56:51     1:13
  6   41 de Vries, Roel           RTV Oldenzaalse OWC          3:56:53     1:15
  7   71 Teuben, Tonny            WV Drachten e.o.              z.t.
  8   18 van den Berg, Pim        NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
  9   84 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden       3:56:54     1:16
 10   16 Spijkerman, Herman       NWV Groning-DeHypotheker     3:57:08     1:30
 11    3 van Vliet, Luuk          Alcmaria Victrix             3:58:24     2:46
 12  110 Binnenpoorte, Erwin      RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 13   92 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens                z.t.
 14   79 Verschoor, Martijn       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 15   39 Nijmeijer, Gerben        RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 16    1 Pronk, Ruud              Alcmaria Victrix             3:58:47     3:09
 17   74 Kok, Hugo                WV Eemland                   3:58:49     3:11
 18   47 van Duuren, Aloys        WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
 19  114 Jansman, Dave            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 20   51 van Nuil, Hidde          WSV Emmen - Sanders           z.t.
 21   97 van der Velde, Jeffrie   WV Stormvogels                z.t.
 22  121 Windhouwer, Gerard       ZWC DTS/Team Amsterdam        z.t.
 23   27 Houweling, Arjen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 24   73 van Oostende, Jorg       WV Eemland                    z.t.
 25  116 Haakman, Tino            West Frisia / UWTC            z.t.
 26   56 de Rooij, Paul           WV de IJsselstreek            z.t.
 27   58 van Brummelen, Antoine   WV de IJsselstreek           3:58:51     3:13
 28   75 Voskuilen, Dennis        WV Eemland                    z.t.
 29   19 Lootsma, Nathan          LWV De Friesche Leeuw        3:58:55     3:17
 30   37 Posthuma, Tim            RTV Oldenzaalse OWC          3:58:59     3:21
 31   57 de Weerd, Pieter-Paul    WV de IJsselstreek           3:59:00     3:22
 32  126 Aardenburg, Sander       ZWC DTS/Team Amsterdam       3:59:03     3:25
 33  122 de Koning, Guido         ZWC DTS/Team Amsterdam        z.t.
 34   60 Wielink, Edwin           WV de IJsselstreek           3:59:04     3:26
 35   45 Faber, Rutmer            WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
 36   61 Emmelkamp, Tom           WV de Kannibaal               z.t.
 37   15 Luikens, Frank           NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
 38  101 Feiken, Jos              WV Stormvogels                z.t.
 39   65 van der Veen, Johan      WV de Kannibaal              3:59:07     3:29
 40   44 Boersma, Jildert         WRVdPeddelaars-Krolstone     3:59:09     3:31
 41   12 Scheffer, Jeroen         BRC Kennemerland              z.t.
 42    7 Blom, Niels              BRC Kennemerland              z.t.
 43   64 Bosma, Riemer            WV de Kannibaal               z.t.
 44   83 Sipkema, Willem-Sytse    WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 45   70 Haakma, Sieger           WV Drachten e.o.             3:59:13     3:35
 46   48 Zanders, Koen            WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
 47   62 Looms, Alan              WV de Kannibaal              4:02:29     6:51
 48   30 Stegink, Jelmer          Rietveld WTC Wielerteam       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.487 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens