Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

42e RONDE VAN GELDERLAND - VROUWEN

                        Uitslag Rit in lijn over 140 km

            1e WEDSTRIJD TOPCOMPETITIE VROUWEN 2007 op 21 April 2007
                     Org: AR en TV de Adelaar te Apeldoorn

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   70 Vos, Marianne            Team DSB-Bank                3:33:21
  2  173 Teutenberg, Ina-Yoko     T-Mobile Team                 z.t.
  3  115 Markerink, Loes          Team Flexpoint                z.t.
  4  105 Bras, Martine            Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
  5   89 Wild, Kirsten            AA-Drink Cycling Team         z.t.
  6  158 Miller, Brooke           USA Cycl National Team        z.t.
  7  107 De Vocht, Liesbeth       Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
  8  197 Janeliunaite, Editha     Lithuanian National Team      z.t.
  9   68 Mos, Christine           Team DSB-Bank                 z.t.
 10  113 Gunnewijk, Loes          Team Flexpoint                z.t.
 11  190 Johansson, Emma          Vlaanderen Caprisonne         z.t.
 12  123 Witteveen, Claudia       Merida Ladies-WV Eemland      z.t.
 13   83 Bruins, Regina           Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 14   65 Bosman, Andrea           Team DSB-Bank                 z.t.
 15   98 Miggels, Kristy          Therme Skin Care              z.t.
 16   37 Rotmensen, Moniek        Vrienden vh Platteland        z.t.
 17   39 van Dijk, Ellen          Vrienden vh Platteland        z.t.
 18  189 Werner, Laure            Vlaanderen Caprisonne         z.t.
 19  132 Armitstead, Elisabeth    Global Racing Team            z.t.
 20   60 Hennes, Tanja            MovingLadies Mix Team         z.t.
 21   95 Sterckx, Kathleen        AA-Drink Cycling Team         z.t.
 22   67 Henrion, Ludivine        Team DSB-Bank                 z.t.
 23  140 Hare, Catherine          Team Rapha - Condor           z.t.
 24  166 Lyons, Brenda            Team Lipton                   z.t.
 25  112 Verbeke, Grace           Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 26  133 Mashimo, Masami          Global Racing Team            z.t.
 27   94 Steurs, Karen            AA-Drink Cycling Team         z.t.
 28   81 van Alebeek, Sissy       Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 29   85 van den Brand, Daphny    Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 30  101 Profijt, Marije          Therme Skin Care              z.t.
 31  135 Wyman, Helen             Global Racing Team            z.t.
 32  176 Fahlin, Emillia          T-Mobile Team                 z.t.
 33  108 Decroix, Lieselot        Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 34  165 Lasasso, Kristen         Team Lipton                   z.t.
 35  119 Slappendel, Iris         Team Flexpoint                z.t.
 36   90 v.d. Broek, Irene        AA-Drink Cycling Team         z.t.
 37   71 Tabak, Noortje           Team DSB-Bank                 z.t.
 38  175 Wood, Oenone             T-Mobile Team                 z.t.
 39  171 de Goede, Suzanne        T-Mobile Team                 z.t.
 40  120 van Veen, Suzanne        Team Flexpoint                z.t.
 41  116 Melchers, Mirjam         Team Flexpoint                z.t.
 42  167 Miller, Meredith         Team Lipton                   z.t.
 43   69 van Paassen, Sanne       Team DSB-Bank                 z.t.
 44   10 Eie, Hege Linn           HWV De Tubanters              z.t.
 45  161 Armstrong, Kristin       Team Lipton                   z.t.
 46   93 Guderzo, Tatiana         AA-Drink Cycling Team         z.t.
 47  172 Rhodes, Alex             T-Mobile Team                3:33:30     0:09
 48  155 Powers, Alison           USA Cycl National Team        z.t.
 49  157 Larson, Rebecca          USA Cycl National Team       3:33:33     0:12
 50   40 Wallaard, Jaccolien      Vrienden vh Platteland        z.t.
 51  142 O'Hagan, Julie           Team Rapha - Condor          3:33:48     0:27
 52  109 Delfosse, Catherine      Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 53  195 Unguryte, Edita          Lithuanian National Team      z.t.
 54  179 Huisman, Marit           Natinal Team Netherlands      z.t.
 55  194 Juodvalkyte, Urte        Lithuanian National Team      z.t.
 56   82 Grimberg, Arenda         Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 57  121 van Veghel, Sandra       Merida Ladies-WV Eemland      z.t.
 58  104 Stenerhag, Jennie        Therme Skin Care              z.t.
 59   92 Binnendijk, Marlijn      AA-Drink Cycling Team         z.t.
 60  181 Blaak, Chantal           Natinal Team Netherlands      z.t.
 61   34 Brown, Katie             Vrienden vh Platteland        z.t.
 62  177 Kanis, Jacobien          Natinal Team Netherlands      z.t.
 63   36 Mackie, Emma             Vrienden vh Platteland        z.t.
 64   38 Bakker, Liesbeth         Vrienden vh Platteland        z.t.
 65  185 Van Damme, Evy           Vlaanderen Caprisonne         z.t.
 66   66 van Essen, Sharon        Team DSB-Bank                 z.t.
 67   28 Moonen, DaniŽlla         Restore Cycling Team          z.t.
 68  154 Curi, Katheryn           USA Cycl National Team        z.t.
 69   96 Van Den Broek, Inge      AA-Drink Cycling Team         z.t.
 70  117 Neben, Amber             Team Flexpoint                z.t.
 71   97 Spijkerman, Bertine      Therme Skin Care              z.t.
 72  118 Schmidt, Trine           Team Flexpoint                z.t.
 73  186 Goor, Sofie              Vlaanderen Caprisonne         z.t.
 74  191 Sels, Loes               Vlaanderen Caprisonne         z.t.
 75    5 Janse, Dorien            TWC Het Snelle Wiel          3:34:13     0:52
 76   17 Koelemeijer, Alma        RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 77    8 Pijnenborg, Mascha       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 78  138 Fay, Jenny               Team Rapha - Condor           z.t.
 79  102 Meijer, Rixt             Therme Skin Care              z.t.
 80   15 Paus, Berdienke          HWV De Tubanters              z.t.
 81  150 Papko, Aksana            Team Belarusian               z.t.
 82  122 Hulshorst, Ellis         Merida Ladies-WV Eemland      z.t.
 83  198 Miliskeviciute, Agne     Lithuanian National Team      z.t.
 84  196 Skujaite, Lina           Lithuanian National Team      z.t.
 85  127 Glasbergen, Jessica      Merida Ladies-WV Eemland      z.t.
 86  183 Hormes, Reza             Natinal Team Netherlands      z.t.
 87  151 Amialyusik, Alena        Team Belarusian               z.t.
 88   57 van Vliet, Linda         MovingLadies Mix Team         z.t.
 89    4 Duivelshof, Veronique    TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 90   20 Verkerk, Christy         RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 91   33 Verstraten, Monique      Vrienden vh Platteland        z.t.
 92   42 Hatteland, Tone          Carpet InnovationCtr-NWH      z.t.
 93  106 Carrigan, Sara           Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 94  136 Ringlever, Linda         Global Racing Team            z.t.
 95  129 Siversides, Emma         Global Racing Team            z.t.
 96   91 Knetemann, Roxane        AA-Drink Cycling Team         z.t.
 97  187 Mansveld, Debby          Vlaanderen Caprisonne         z.t.
 98   72 Visser, Adrie            Team DSB-Bank                 z.t.
 99  178 Eversdijk, Anne          Natinal Team Netherlands      z.t.
100  131 van den Berg, Debby      Global Racing Team            z.t.
101    9 Olthuis, Esther          HWV De Tubanters             3:34:47     1:26
102  169 Bates, Kate              T-Mobile Team                3:36:21     3:00
103   99 van Slochteren, Hilde    Therme Skin Care             3:36:40     3:19
104  128 Hartogs, Imke            Merida Ladies-WV Eemland     3:36:52     3:31

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.372 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

42e RONDE VAN GELDERLAND - VROUWEN

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Team DSB-Bank                9     10:40:03
  2  Lotto-Belisol Ladiesteam    14     10:40:03
  3  Team Flexpoint              15     10:40:03
  4  AA-Drink Cycling Team       12     10:40:03
  5  Ton van Bemmelen/Odysis     11     10:40:03
  6  T-Mobile Team               22     10:40:03
  7  Global Racing Team          17     10:40:03
  8  Team Lipton                 21     10:40:03
  9  Vrienden vh Platteland       5     10:40:15        0:12
 10  USA Cycl National Team      20     10:40:24        0:21
 11  Vlaanderen Caprisonne       24     10:40:30        0:27
 12  Therme Skin Care            13     10:40:30        0:27
 13  Lithuanian National Team    25     10:40:57        0:54
 14  Merida Ladies-WV Eemland    16     10:41:22        1:19
 15  Team Rapha - Condor         18     10:41:22        1:19
 16  Natinal Team Netherlands    23     10:41:24        1:21
 17  HWV De Tubanters             2     10:42:21        2:18
 18  TWC Het Snelle Wiel          1     10:42:39        2:36
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten