Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

42e RONDE VAN GELDERLAND - JUNIOREN

                        Uitslag Rit in lijn over 140 km

                         te Apeldoorn op 21 April 2007
                            Org: AR en TV de Adelar

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   40 Motké, Ritchie           WC Bergklimmers A            3:29:16
  2  109 van Dijk, Julian         Regioteam Top Vijf            z.t.
  3    9 Polling, Peter Jan       District Noord Holland        z.t.
  4  151 Zuidewind, Bas           RC Jan van Arckel             z.t.
  5  143 Tijssen, Ronnie          DGR Cycling Team              z.t.
  6  103 Houwers, Bor             Achterhoek 2000 B             z.t.
  7  140 Imhof, Claudio           Schumacher-Aeroflex-Slow      z.t.
  8   38 Vingerling, Michael      PRC Delta                     z.t.
  9   61 de Bekker, Maurice       WV Schijndel                  z.t.
 10  112 Solberg, Robert          TWC Maaslandster              z.t.
 11  145 van Diermen, Johnny      WV Eemland                    z.t.
 12   85 van Wiefferen, Ruben     UW&TC De Volharding           z.t.
 13   63 van Erp, Jordy           WV Schijndel                  z.t.
 14   90 Nieuwdorp, Nick          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 15    5 Stöpler, Nick            Talentengroep Baanselec       z.t.
 16  134 van der Horst, Geert     WV Stadion-WTC Woerden        z.t.
 17   86 Gmelich, Jarno           UW&TC De Volharding           z.t.
 18   97 Janssen, Yannick         WC Midden Limburg             z.t.
 19  139 Krol, Jan Martin         Schumacher-Aeroflex-Slow      z.t.
 20  113 Koch, Sidney             TWC Maaslandster              z.t.
 21   73 Groffen, Tommy           TWC Pijnenburg B              z.t.
 22   72 van Iersel, Sander       TWC Pijnenburg A              z.t.
 23  144 Asselman, Jesper         DGR Cycling Team              z.t.
 24    6 Kuiper, Bouke            Talentengroep Baanselec       z.t.
 25    4 Eijssens, Jonathan       Talentengroep Baanselec       z.t.
 26   34 van Hage, Wim            RTV Bollenstreek              z.t.
 27   52 Verzaal, Mitch           Uithoorn-Amstel-Bataaf        z.t.
 28   58 Heeneman, Willy          Westland Wil Vooruit B        z.t.
 29   92 Wildeman, Henk           CRT Raalte - CC'75            z.t.
 30   13 de Breij, Rogier         Distr Midden Nederland        z.t.
 31  110 Nugter, Adri             Regioteam Top Vijf            z.t.
 32    2 Blankestijn, Joel        AR & TV de Adelaar            z.t.
 33  120 Quaadgras, Soren         HSK Trias-Spartaan            z.t.
 34    8 Strating, Gijs           District Noord Holland        z.t.
 35   35 Zuidewind, Pim           RTV Bollenstreek              z.t.
 36   41 Harings, Sandro          WC Bergklimmers A             z.t.
 37   14 Smit, Kevin              Distr Midden Nederland        z.t.
 38   57 Vreugdenhil, Stefan      Westland Wil Vooruit A        z.t.
 39  121 Breda, Stephan           TML Dommelstreek              z.t.
 40   55 Berkhout, Erik           Westland Wil Vooruit A        z.t.
 41  117 Ockeloen, Jasper         DRC De Mol                    z.t.
 42  133 Lotz, Tom                WV Stadion-WTC Woerden        z.t.
 43  125 Ponten, Andreas          Tempo BMV Veldhoven           z.t.
 44   87 Timmerman, Wouter        UW&TC De Volharding           z.t.
 45   39 Vermeulen, Jack          PRC Delta                     z.t.
 46   68 van Eerd, David          ZWH - Breda knooppunt         z.t.
 47  146 van Diermen, Jaron       WV Eemland                    z.t.
 48   24 Oppenneer, Casper        District Zuid West Ned        z.t.
 49   25 Broenink, Thijs          OWC Oldenzaal                 z.t.
 50   60 Spierings, Damiën        Westland Wil Vooruit B        z.t.
 51  107 Stamsnijder, Bas         AWV De Zwaluwen               z.t.
 52  102 Houwers, Xaf             Achterhoek 2000 A             z.t.
 53  132 Goos, Marc               WV De Jonge Renner            z.t.
 54   27 Waasdorp, Sebastiaan     OWC Oldenzaal                 z.t.
 55  115 Oosthoek, Arian          DRC De Mol                    z.t.
 56   26 Posthuma, Jelle          OWC Oldenzaal                 z.t.
 57  105 te Stroet, Rens          Achterhoek 2000 B             z.t.
 58   29 van Kooij, Nils          Excelsior-Waardrenner A       z.t.
 59   88 Boogaard, Ferdinand      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 60   48 Windt, Ramon             Willebrord - Kumasol          z.t.
 61   42 Lardenoije, Sonny        WC Bergklimmers A             z.t.
 62   56 Kouwenhoven, Sjoerd      Westland Wil Vooruit A        z.t.
 63  126 Spierings, Gilles        Tempo BMV Veldhoven           z.t.
 64   46 Kos, Christian           Willebrord - Kumasol          z.t.
 65  106 Lammertink, Maurits      AWV De Zwaluwen               z.t.
 66   49 de Best, Dave            WV 't Luchtschip              z.t.
 67   19 van Geffen, Niek         Dist Zuid Oost Nederland      z.t.
 68   74 Rombouts, Jeroen         TWC Pijnenburg B              z.t.
 69   47 Simons, Jack             Willebrord - Kumasol          z.t.
 70  135 Stöpler, Bob             WV Stadion-WTC Woerden        z.t.
 71   15 Schellevis, Rutger       Distr Midden Nederland        z.t.
 72    7 Slagter, Tom             District Noord Holland        z.t.
 73  104 Lovink, Roelof           Achterhoek 2000 B             z.t.
 74  142 Kreder, Wesley           DGR Cycling Team              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.140 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten