Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van de EPZ 2007

                           Uitslag Omloop over 164 km

         5e Wedstrijd in de KNWU Clubcompetitie Regio 2 op 2 Juni 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   37 Schur, Ronald            RTC de Hoekse Renners        3:51:38
  2   14 Bronkhorst, Harm         HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
  3   49 Vissers, Job             TML de Dommelstreek           z.t.
  4   27 Korteland, Leon          PRC Delta                     z.t.
  5  132 Jacobs, Marcel           Maaslandster/de Bataaf        z.t.
  6   77 Relou, Tom               Westland Wil Vooruit          z.t.
  7  109 van Dam, Dirk            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  8   21 Fictoor, David           JvR de Batauwers              z.t.
  9   80 Egelmeers, Roel          Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 10  124 Straathof, Jeroen        SWABO                         z.t.
 11   51 de Haan, Antoine         TML de Dommelstreek           z.t.
 12  111 Jonker, Wilco            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 13   53 van Bekkum, Erik         TML de Dommelstreek           z.t.
 14  121 Altewischer, Werner      SWABO                         z.t.
 15   25 Schotte, Kasper          PRC Delta                    3:51:46     0:08
 16   29 Schotte, Otto            PRC Delta                    3:51:56     0:18
 17   15 Dijkshoorn, Geert        HSK Trias-HetWitte Kruis     3:56:26     4:48
 18   91 Aalders, Bram            WV De Jonge Renner            z.t.
 19   74 van den Blink, Joost     Westland Wil Vooruit         3:56:34     4:56
 20   24 van Ede, Ramon           JvR de Batauwers             3:56:37     4:59
 21   19 Veen, Robin              JvR de Batauwers              z.t.
 22   62 Meulenbroeks, Marc       TWC Het Snelle Wiel          3:56:47     5:09
 23   88 Sijmens, Michel          WillebWilVooruit-Kumasol      z.t.
 24   52 Janssen, Jeroen          TML de Dommelstreek           z.t.
 25  129 Tijssen, Bart            Maaslandster/de Bataaf        z.t.
 26   82 van Katwijk, Ferdi       Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 27   22 Dirksen, Jeffrey         JvR de Batauwers              z.t.
 28  113 Wagenaar, Jaco           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 29  130 van den Heuvel, Job      Maaslandster/de Bataaf        z.t.
 30   79 Burgmans, Bo             Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 31  104 te Brake, Remco          Volharding/WiltonAAdrink      z.t.
 32  105 van den Brand, Rob       Volharding/WiltonAAdrink      z.t.
 33   43 Boschker, Stijn          RWC Ahoy                      z.t.
 34  118 de Regt, Gerwin          ZWHoek/ZwsVl/Maask/Breda      z.t.
 35   97 Pennings, Bob            WV Schijndel                 4:00:07     8:29
 36   34 Opie, Christopher        JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 37   73 Kipping, Kees            Westland Wil Vooruit          z.t.
 38    6 van Eerd, Michael        DRC de Mol                    z.t.
 39    9 van Duuren, JuriŽn       GRTC Excelsior                z.t.
 40    3 Holleman, Randy          DRC de Mol                    z.t.
 41  114 Kik, Christian           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 42   10 van der Pijl, Jasper     GRTC Excelsior                z.t.
 43   64 van Leeuwen, Patrick     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 44  127 Aandewiel, Pascal        Maaslandster/de Bataaf       4:00:32     8:54

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.481 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt