Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

36e DORPENOMLOOP DOOR DRENTE

                           Uitslag Omloop over 163 km

              1e WEDSTRIJD BELOFTENCOMPETITIE 2007 op 7 April 2007
             Org: WV Meteoor-Assen-Roden ism St. Wielersport Assen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   10 Kamphuis, Sebastiaan     Team L÷wik Meubelen          3:51:39
  2  166 Alloo, Mike              P3 Transfer-Fondas Team      3:51:41     0:02
  3   14 van Zandbeek, Ronan      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
  4  155 Schulting, Peter         Cycling Team Jo Piels         z.t.
  5  121 Breed, Siebe             Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
  6  154 Fransen, Ruud            Cycling Team Jo Piels         z.t.
  7   35 Burger, Leon             Ruiter DakkapellenWieltm     3:51:45     0:06
  8   91 Sluimer, Kevin           IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
  9   58 van Nuil, Hidde          WSV Emmen-Sanders             z.t.
 10   13 van der Lijn, Robin      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 11    7 Reef, Marc               Team L÷wik Meubelen           z.t.
 12   41 Chaigneau, Robin         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 13    3 Helderman, Paul          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 14   11 van Ruitenbeek, Manman   Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 15   21 Wiersma, Jeffrey         WV De Jonge Renner            z.t.
 16   25 Pronk, Leander           WV De Jonge Renner           3:51:53     0:14
 17   43 Vermeulen, Jeff          Rab/JvArckel/Bik-Excelsi     3:51:57     0:18
 18  153 Brus, Marco              Cycling Team Jo Piels        3:52:14     0:35
 19  164 Ligthart, Pim            KrolStone Cont. Team          z.t.
 20   32 Kers, Koos Jeroen        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 21   56 Lip, Bert                WSV Emmen-Sanders             z.t.
 22    9 Hester, Marc             Team L÷wik Meubelen           z.t.
 23  108 Solberg, Mark            de Kempen/Buitenlust          z.t.
 24  137 Groenewold, Roderik      Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 25  162 Horst, Menno             KrolStone Cont. Team          z.t.
 26   61 Ariesen, Johim           Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 27   36 Gulpers, Diego           Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
 28  159 van Plateringen, Martin  Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 29   69 Lammerink, Ties          Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 30   65 te Brake, Remco          Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 31  124 Berk, Robert             Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 32  103 Kamsma, Marcel           TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 33   89 Jansman, Dave            RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 34  117 Fransen, Timo            Selectie Oost Nederland       z.t.
 35   22 Rijntjes, Daan           WV De Jonge Renner            z.t.
 36  138 Kregel, Jeroen           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 37   15 Vrijmoed, Maurice        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 38  105 Dekkers, Paul            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 39   86 Marissink, Steven        RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 40   27 Bovenhuis, Robert        Krolstone de Peddelaars       z.t.
 41  114 du Prie, Mick            WV Eemland                    z.t.
 42  133 Koeman, Bjorn            HoekseRenner/Waardrenner      z.t.
 43  101 van Stratum, Erik        TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 44   31 van Wel, Ruud            Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 45   54 Verschoor, Martijn       Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
 46  170 van Oosterhout, Bram     P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 47  100 Postma, Fokke            Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 48  107 van den Heuvel, Peter    de Kempen/Buitenlust          z.t.
 49   95 Knol, Martijn            IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 50   20 Hanegraaf, Junior        WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 51  142 Andrea, Erik             JvR de Batauwers              z.t.
 52   23 Rentmeester, Niek        WV De Jonge Renner            z.t.
 53  151 van Blanken, Mart        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 54  163 Hopman, Jan              KrolStone Cont. Team          z.t.
 55   99 de Vries, Wichard        Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 56    8 Hooghiemster, RenÚ       Team L÷wik Meubelen           z.t.
 57   74 Harrevelt, Lenn          Westland Wil Vooruit          z.t.
 58   24 Aalders, Bram            WV De Jonge Renner            z.t.
 59  123 van Vliet, Luuk          Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 60   97 Bos, Jan                 Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 61    5 Zijlstra, Sipke          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 62   68 Posthuma, Tim            Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 63    6 Dees, Tim                Team L÷wik Meubelen           z.t.
 64  139 Krommendijk, Maarten     Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 65   16 Israel, Pieter           WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 66   12 van Amerongen, Thijs     Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 67  152 Brouwer, Gijs            Cycling Team Jo Piels         z.t.
 68   57 Lindeman, Adrie          WSV Emmen-Sanders             z.t.
 69  156 Aalders, Tim             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 70   96 Verschoor, Jochem        Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 71   49 Wagenaar, Jaco           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 72  125 Meijer, Ronald           Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 73  165 van de Meent, Eric       KrolStone Cont. Team          z.t.
 74   45 van der Pijl, Jasper     Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 75   80 van Roosmalen, Wouter    Rietveld WTC Wielerteam      3:54:18     2:39
 76   87 van de Vondervoort,Jordi RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 77   93 Schreurs, Leander        IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 78   94 Bouwens, Sander          IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 79  111 Kerkhof, Niels           WV Eemland                    z.t.
 80  112 Voskuilen, Dennis        WV Eemland                    z.t.
 81  132 van 't Geloof, Arie      HoekseRenner/Waardrenner      z.t.
 82  136 Beenes, Bj÷rn            Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 83  158 de Winter, Lauran        Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 84  167 Hagenaars, Luc           P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 85    4 Wallink, Marien          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 86   83 van der Wielen,Jacob-Jan vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
 87  157 van Veen, Jan            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 88  122 Pol, Jori                Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 89    1 Bezemer, Thijs           B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 90  143 Reuser, Michel           JvR de Batauwers              z.t.
 91  126 Asjes, Jelmer            DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 92   29 Faber, Rutmer            Krolstone de Peddelaars       z.t.
 93   48 Brand, Giancarlo         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 94   78 Ruckert, Patrick         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 95   66 van der Velde, Jeffrie   Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 96  102 Zwekars, Rob             TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 97  113 du Prie, Kaj             WV Eemland                    z.t.
 98   28 Boersma, Jildert         Krolstone de Peddelaars       z.t.
 99   30 Atzori, Umberto          Krolstone de Peddelaars       z.t.
100    2 de Groot, Wouter         B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
101   37 Gaublitz, DaniŰl         Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
102  161 Kip, Ismael              KrolStone Cont. Team          z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.219 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten