Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

38e Omloop van de Braakman

                          Uitslag Omloop over 144,9 km

                          Philippine op 31 Maart 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   34 Hartog, Arno             JvArckel-Rabo/Pliegersp      3:26:33
  2   49 Vissers, Job             TML de Dommelstreek           z.t.
  3   37 Farenhout, Arthur        RTC de Hoekse Renners         z.t.
  4    7 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior                z.t.
  5  124 Breed, Siebe             SWABO                         z.t.
  6   51 van Grinsven, Marc       TML de Dommelstreek           z.t.
  7   87 Sijmens, Michel          WillebWilVooruit-Kumasol     3:27:17     0:44
  8   32 Chaigneau, Robin         JvArckel-Rabo/Pliegersp      3:27:19     0:46
  9   73 van den Blink, Joost     Westland Wil Vooruit          z.t.
 10  115 Blok, Marc               ZWHoek/ZwsVl/Maask/Breda     3:27:22     0:49
 11  105 van den Brand, Rob       Volharding/WiltonAAdrink     3:27:24     0:51
 12   91 Aalders, Bram            WV De Jonge Renner            z.t.
 13  126 van Dijk, Peter          SWABO                         z.t.
 14  121 Altewischer, Werner      SWABO                         z.t.
 15   81 den Engelsman, John      Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 16   75 Schuurhuis, Rien         Westland Wil Vooruit          z.t.
 17    8 van der Pijl, Jasper     GRTC Excelsior                z.t.
 18   13 Bronkhorst, Harm         HSK Trias-HetWitte Kruis     3:28:11     1:38
 19   53 Janssen, Jeroen          TML de Dommelstreek           z.t.
 20  122 van Lakerveld, Erik      SWABO                         z.t.
 21  110 Wagenaar, Jaco           ZRTC Theo Middelkamp         3:28:50     2:17
 22   94 Wiersma, Jeffrey         WV De Jonge Renner           3:28:54     2:21
 23   97 van Heeswijk, Ferry      WV Schijndel                 3:28:57     2:24
 24  107 Dekker, Arjan            Volharding/WiltonAAdrink      z.t.
 25  129 Aandewiel, Pascal        Maaslandster/de Bataaf        z.t.
 26   76 Relou, Tom               Westland Wil Vooruit          z.t.
 27   82 Hamers, Niels            Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 28  112 Ringelberg, Jacco        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 29   79 Burgmans, Bo             Wielerclub Tempo/BMV          z.t.
 30   14 Dijkshoorn, Geert        HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 31  123 Straathof, Jeroen        SWABO                         z.t.
 32   27 Lugtenburg, Wouter       PRC Delta                     z.t.
 33  106 van de Weijer, Jeroen    Volharding/WiltonAAdrink      z.t.
 34  104 Kooiman, Erik Jan        Volharding/WiltonAAdrink      z.t.
 35   93 Rentmeester, Niek        WV De Jonge Renner            z.t.
 36   21 Dirksen, Jeffrey         JvR de Batauwers              z.t.
 37   45 Scholten, Jean           RWC Ahoy                      z.t.
 38   90 Hanegraaf, Junior        WillebWilVooruit-Kumasol     3:40:05    13:32
 39   62 Castelijns, Jos          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 40   50 Dekkers, Paul            TML de Dommelstreek           z.t.
 41   74 Harrevelt, Lenn          Westland Wil Vooruit         3:40:30    13:57
 42   29 Schotte, Kasper          PRC Delta                    3:40:55    14:22
 43   86 Israel, Pieter           WillebWilVooruit-Kumasol     3:41:16    14:43
 44   11 Visser, Frank            GRTC Excelsior                z.t.
 45  100 van Heeswijk, Roy        WV Schijndel                  z.t.
 46   63 Wesseling, Marco         TWC Het Snelle Wiel           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.092 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt