Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

24e OMLOOP VAN BORSELE VROUWEN

                        Uitslag Rit in lijn over 120 km

                          Wedstrijd datum: 12 Mei 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   69 Vos, Marianne            Team DSB-Bank                3:10:43
  2   83 Bruins, Regina           Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
  3   38 van Dijk, Ellen          Vrienden vh Platteland       3:12:01     1:18
  4   90 Knetemann, Roxane        AA-Drink Cycling Team         z.t.
  5  137 Armitstead, Elisabeth    Global Racing Team           3:12:59     2:16
  6  116 Schmidt, Trine           Team Flexpoint                z.t.
  7  107 De Vocht, Liesbeth       Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
  8   89 Wild, Kirsten            AA-Drink Cycling Team        3:13:02     2:19
  9   81 van Alebeek, Sissy       Ton van Bemmelen/Odysis      3:13:17     2:34
 10   82 Grimberg, Arenda         Ton van Bemmelen/Odysis      3:14:31     3:48
 11   92 Steurs, Karen            AA-Drink Cycling Team         z.t.
 12   68 Koedooder, Vera          Team DSB-Bank                3:14:33     3:50
 13   40 Wallaard, Jaccolien      Vrienden vh Platteland       3:15:55     5:12
 14  105 Bras, Martine            Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 15  102 Meijer, Rixt             Therme Skin Care              z.t.
 16   37 van de Ree, Monique      Vrienden vh Platteland        z.t.
 17  134 van Hage, Elise          Nederland junioren-sel.       z.t.
 18  130 Huisman, Marit           Nederland junioren-sel.       z.t.
 19   93 Sterckx, Kathleen        AA-Drink Cycling Team         z.t.
 20   97 Spijkerman, Bertine      Therme Skin Care              z.t.
 21  132 Blaak, Chantal           Nederland junioren-sel.       z.t.
 22   21 Rovers, Gabrielle        RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 23  156 Hare, Catherine          Team Rapha - Condor           z.t.
 24  138 Harris, Nikki            Global Racing Team            z.t.
 25   67 Mos, Christine           Team DSB-Bank                 z.t.
 26   91 Groenveld, Josephine     AA-Drink Cycling Team         z.t.
 27   71 van Paassen, Sanne       Team DSB-Bank                 z.t.
 28   65 Bekkering, DaniŽlle      Team DSB-Bank                3:16:51     6:08
 29   88 Kessler, Nina            Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 30   35 Mackie, Emma             Vrienden vh Platteland       3:16:54     6:11
 31  142 Torp, Linn               Global Racing Team            z.t.
 32    5 Janse, Dorien            TWC Het Snelle Wiel          3:16:57     6:14
 33  161 Buyl, Kimberly           BelgiŽ nat. selectie          z.t.
 34  129 Eversdijk, Anne          Nederland junioren-sel.       z.t.
 35   33 Bakker, Liesbeth         Vrienden vh Platteland        z.t.
 36  111 Hierckens, Corine        Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 37  131 Jochems, Britt           Nederland junioren-sel.       z.t.
 38  144 Ringlever, Linda         Global Racing Team            z.t.
 39  118 van Veen, Suzanne        Team Flexpoint                z.t.
 40   12 Koster, Olivia           HWV De Tubanters              z.t.
 41    4 Duivelshof, Veronique    TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 42  122 Witteveen, Claudia       Merida Ladies-WV Eemland      z.t.
 43   87 van Beers, Denise        Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 44   26 Klep, Inge               Restore Cycling Team          z.t.
 45  167 Verhaeghe, Hannah        BelgiŽ nat. selectie          z.t.
 46   85 van den Brand, Daphny    Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 47   39 Verstraten, Monique      Vrienden vh Platteland        z.t.
 48   32 Dijkman, Petra           Restore Cycling Team          z.t.
 49   30 Schepers, Linda          Restore Cycling Team          z.t.
 50  123 Hulshorst, Ellis         Merida Ladies-WV Eemland      z.t.
 51   49 van Dijk, Kim            Hypotheker NWV Groningen      z.t.
 52    9 Olthuis, Esther          HWV De Tubanters              z.t.
 53   19 Leenaerts, Dominique     RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 54  141 Silversides, Emma        Global Racing Team            z.t.
 55  162 van den Steen, Goedele   BelgiŽ nat. selectie          z.t.
 56  153 Mosen, Amy               Team Rapha - Condor           z.t.
 57   98 Miggels, Kristy          Therme Skin Care             3:17:04     6:21
 58   66 Bekkering, Eyelien       Team DSB-Bank                 z.t.
 59  113 Lacota, Mie              Team Flexpoint                z.t.
 60   15 Lenferink, Elke          HWV De Tubanters             3:17:59     7:16
 61   86 Nauta, Njisk             Ton van Bemmelen/Odysis      3:18:00     7:17
 62   59 Cullen, Kate             Barrhopoort MovingLadies     3:18:30     7:47

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.752 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp