Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

24e OMLOOP VAN BORSELE NIEUWELINGEN

                         Uitslag Rit in lijn over 72 km

                          Wedstrijd datum: 12 Mei 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  112 Demonie, Jens            Bodysol Lotto CT Menen B     1:53:05
  2   55 Vanderlijke, Nick        ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
  3  136 Haan, Wouter             NWVG De Hypotheker            z.t.
  4  123 van Plateringen, Andre   Het Stadion/Woerden A        1:54:22     1:17
  5   40 Martens, Arjen           WV Zeeuws Vlaanderen A       1:54:27     1:22
  6  110 Van Hoecke, Gijs         Bodysol Lotto CT Menen A     1:56:38     3:33
  7   61 Ritterfeld, Thom         HWV Lorini Hardenberg         z.t.
  8   29 Welten, Kay              TWC Pijnenburg A             1:58:58     5:53
  9   89 Schless, Justin          RWC Ahoy Rotterdam            z.t.
 10  137 Poutsma, Stefan          NWVG De Hypotheker            z.t.
 11  113 Vanhoorne, Valentijn     Bodysol Lotto CT Menen B      z.t.
 12   88 Olie, Kevin              RWC Ahoy Rotterdam            z.t.
 13   18 van den Nouweland, Roy   Restore Cycling               z.t.
 14   27 de Heer, Jorick          RSC De Zuidwesthoek B         z.t.
 15   16 van Baarle, Dylan        Restore Cycling               z.t.
 16  118 Volders, Sonny           Balen BC B                    z.t.
 17   97 Windmeijer, Gido         Pedaalridders/Swift A         z.t.
 18  111 Lammertyn, Foeke         Bodysol Lotto CT Menen A      z.t.
 19  104 Theuns, Edward           Rijsch. AH/Gentse VSp A       z.t.
 20   73 van den Hoek, Yordi      GRTC Excelsior A              z.t.
 21   35 Brusselman, Brian        WV De Jonge Renner A          z.t.
 22  117 Stevens, Niels           Balen BC A                    z.t.
 23  121 Welle, Mark              Het Stadion/Woerden A         z.t.
 24   74 Kortlever, Cees-Jan      GRTC Excelsior A              z.t.
 25  114 Vandenbulcke, Elie       Bodysol Lotto CT Menen B      z.t.
 26  119 Marien, Stijn            Balen BC B                    z.t.
 27   68 van 't Geloof, Cees      Hoekse Renners/De Mol B       z.t.
 28    1 Rijpma, Coen             District Noord-Nederland      z.t.
 29   75 van der Pijl, Robert     GRTC Excelsior A              z.t.
 30   31 Meijers, Daan            TWC Pijnenburg B              z.t.
 31  109 De Pauw, Moreno          Bodysol Lotto CT Menen A      z.t.
 32  106 Buyle, Pieter            Rijsch. AH-Gentse VSp B       z.t.
 33  115 Janssens, Senne          Balen BC A                    z.t.
 34   32 Roosen, Sjors            TWC Pijnenburg B              z.t.
 35   80 van Noorden, Youri       ZRTC Theo Middelkamp C        z.t.
 36   94 Klement, Kevin           WSV Emmen                     z.t.
 37   95 Dijkstra, Roan           WSV Emmen                     z.t.
 38   15 van Zuydam, Richard      WV Schijndel                  z.t.
 39   36 Nijenhuis, Nick          WV De Jonge Renner A          z.t.
 40  128 Bijnen, Melvin           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 41   52 Verregghen, Mitchel      WC Pedaalridders Made         z.t.
 42  138 Wals, Jorian             NWVG De Hypotheker            z.t.
 43   38 de Kort, Bram            WV De Jonge Renner B          z.t.
 44  127 van Aaken, Rik           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 45   37 van der Linden, Max      WV De Jonge Renner B         2:01:58     8:53
 46   65 Blommers, Steven         Hoekse Renners/De Mol A       z.t.
 47   70 Heesters, Mike           Buitenlust/De Kempen          z.t.
 48   58 Blom, Marc               ZRTC Theo Middelkamp B       2:02:58     9:53
 49   86 Tapperwijn, Nick         ZWC DTS                       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.202 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp