Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

10e SRAM GROEISTADKLASSIEKER

                       Uitslag Wegwedstrijd over 163,9 km

                       Wedstrijd datum: 15 September 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   35 Kos, Patrick             Ruiter DakkapellenWieltm     3:40:14
  2    8 Hester, Marc             Team Lwik Meubelen           z.t.
  3  158 Nederlof, Tim            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
  4   32 Kers, Koos Jeroen        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
  5  166 Alloo, Mike              P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
  6   58 van Nuil, Hidde          WSV Emmen-Sanders             z.t.
  7    2 de Groot, Wouter         B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
  8   56 Lip, Bert                WSV Emmen-Sanders             z.t.
  9  157 Aalders, Tim             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 10   61 Ariesen, Johim           Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 11   41 Chaigneau, Robin         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 12  154 Fransen, Ruud            Cycling Team Jo Piels         z.t.
 13   22 Kouters, Geert           WV De Jonge Renner            z.t.
 14  161 Braber, Thijs            KrolStone Cont. Team          z.t.
 15    7 Jun, Lars                Team Lwik Meubelen           z.t.
 16  112 du Prie, Mick            WV Eemland                    z.t.
 17  167 Hagenaars, Luc           P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 18  144 Reuser, Michel           JvR de Batauwers              z.t.
 19   27 Bovenhuis, Robert        Krolstone de Peddelaars       z.t.
 20   79 Houweling, Arjen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 21   11 van Kessel, Egon         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 22   89 Marissink, Steven        RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 23    6 Hooghiemster, Ren       Team Lwik Meubelen           z.t.
 24  113 Kerkhof, Niels           WV Eemland                    z.t.
 25  115 Voskuilen, Dennis        WV Eemland                    z.t.
 26  138 Timmer, Mathijs          Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 27   12 van der Lijn, Robin      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 28   78 Kuster, Teun             Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 29   51 Dijkshoorn, Geert        Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
 30  160 Kelderman, Martin        Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 31  106 van Schaijk, Martijn     de Kempen/Buitenlust          z.t.
 32   54 Verschoor, Martijn       Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
 33  140 Kregel, Jeroen           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 34   94 Knol, Martijn            IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 35   96 Verschoor, Jochem        Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 36  162 Horst, Menno             KrolStone Cont. Team          z.t.
 37  124 Meijer, Ronald           Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 38  142 van Aurich, Tjeerd       JvR de Batauwers              z.t.
 39  136 Beenes, Bjrn            Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 40   25 Rentmeester, Niek        WV De Jonge Renner            z.t.
 41   26 Bisschop, Jelle          Krolstone de Peddelaars       z.t.
 42   76 Boeijen, Daan            Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 43  141 Andrea, Erik             JvR de Batauwers              z.t.
 44  135 Buermans, Stijn          HoekseRenner/Waardrenner      z.t.
 45   50 van Eerd, Michael        De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 46  103 Busser, Nieck            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 47  152 van der Sanden, Geert    Cycling Team Jo Piels         z.t.
 48  101 Kamsma, Marcel           TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 49  153 Brus, Marco              Cycling Team Jo Piels         z.t.
 50   80 van Roosmalen, Wouter    Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 51  111 du Prie, Kaj             WV Eemland                    z.t.
 52   40 Adriaans, Rik            Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
 53   99 Bos, Jan                 Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 54  100 Postma, Fokke            Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 55   68 Koelen, Joost            Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 56   52 Kreder, Dennis           Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
 57   86 Jansman, Dave            RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 58   95 van Duijn, Kees          IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 59  170 Vangheel, Timothy        P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 60    3 van Hage, Klaas          B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 61  102 Dekkers, Paul            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 62  108 Droogmans, Thijs         de Kempen/Buitenlust          z.t.
 63  109 van Grootel, Koen        de Kempen/Buitenlust          z.t.
 64   48 Tol, Peter               De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 65   63 van Os, Enno             Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 66  168 Reile, Mihkel            P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
 67   30 Faber, Rutmer            Krolstone de Peddelaars       z.t.
 68   65 Dekker, Arjan            Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 69   23 Bouwens, Ralph           WV De Jonge Renner            z.t.
 70  117 Fransen, Timo            Selectie Oost Nederland       z.t.
 71   67 Feiken, Jos              Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 72   37 van Riel, Herman         Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
 73    1 de Beer, Pim             B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 74   38 van den Heuvel, Job      Maaslandst/Snelle Wiel        z.t.
 75   33 van Wel, Ruud            Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 76  118 Bekker, Michiel          Selectie Oost Nederland       z.t.
 77   64 Kooiman, Erik Jan        Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 78  143 van Bekkum, Rob          JvR de Batauwers              z.t.
 79  120 van de Velde, Ramn      Selectie Oost Nederland       z.t.
 80   10 Pieters, Niels           Team Lwik Meubelen           z.t.
 81   91 Lugtenburg, Rik          IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 82   34 Spring in t Veld, Joost  Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 83   53 van der Stoep, Marco     Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
 84   47 Kik, Christian           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 85  150 Scholten, Jean           RWC Ahoy                      z.t.
 86  151 van Blanken, Mart        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 87   15 Vrijmoed, Maurice        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 88   66 van der Velde, Jeffrie   Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 89   43 van der Pijl, Jasper     Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 90  122 van Berkel, Bart         Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 91   45 Bodegom, Robbert         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 92   16 Israel, Pieter           WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 93   21 Aalders, Bram            WV De Jonge Renner            z.t.
 94  105 van Stratum, Erik        TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 95   83 van der Ven, Maurits     vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
 96    5 Steijn, Harm             B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 97  163 Kip, Ismael              KrolStone Cont. Team          z.t.
 98   75 Relou, Tom               Westland Wil Vooruit          z.t.
 99  169 Mandemakers, Maarten     P3 Transfer-Fondas Team       z.t.
100  164 Wierstra, Frank          KrolStone Cont. Team          z.t.
101  127 Botman, Wim              DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
102  107 van den Heuvel, Peter    de Kempen/Buitenlust          z.t.
103   24 Wiersma, Jeffrey         WV De Jonge Renner            z.t.
104  165 van de Meent, Eric       KrolStone Cont. Team          z.t.
105    4 Breed, Siebe             B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
106   14 Vierbergen, Lars         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
107   98 van der Schaaf, Tjeerd   Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
108  159 Gdde, Leo               Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
109   13 van Zandbeek, Ronan      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
110   73 Bom, Henk                Westland Wil Vooruit          z.t.
111   20 van Loon, Richard        WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
112   69 Meijer, Mark             Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
113   77 Deckers, Aaron           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
114  114 Kerkhof, Olaf            WV Eemland                    z.t.
115   55 Haanstra, Alle           Meteoor/Trias-WitteKruis      z.t.
116   46 Jeremiasse, Paul         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
117  131 van 't Geloof, Arie      HoekseRenner/Waardrenner      z.t.
118  116 Berrevoets, Maarten      Selectie Oost Nederland       z.t.
119   97 Busse, Maurits           Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
120   82 Brinkhuis, Rolf          vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
121  110 Fockaert, Jan            de Kempen/Buitenlust          z.t.
122   93 Schreurs, Leander        IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
123  156 Broers, Remco            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
124  155 Schulting, Peter         Cycling Team Jo Piels         z.t.
125  126 Asjes, Jelmer            DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
126   84 Spijkerman, Herman       vAlfenStadion/HypGroning      z.t.
127  104 Smit, Mark               TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
128  137 Bults, Michiel           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
129  139 de Haan, Bas             Robinson Techniek-Lorini      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.653 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

10e SRAM GROEISTADKLASSIEKER

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Team Lwik Meubelen          2     11:00:42
  2  Line-Lloyd Footwear Cycl    32     11:00:42
  3  WV Eemland                  23     11:00:42
  4  Ruiter DakkapellenWieltm     7     11:00:42
  5  P3 Transfer-Fondas Team     34     11:00:42
  6  Rietveld WTC Wielerteam     16     11:00:42
  7  Robinson Techniek-Lorini    28     11:00:42
  8  JvR de Batauwers            29     11:00:42
  9  Cycling Team Jo Piels       31     11:00:42
 10  Meteoor/Trias-WitteKruis    11     11:00:42
 11  WV De Jonge Renner           5     11:00:42
 12  Krolstone de Peddelaars      6     11:00:42
 13  Van Vliet EBH advocaten      3     11:00:42
 14  B&E-Koopmans Cycling Tm      1     11:00:42
 15  Dracht/WFrisia/Olympia/O    20     11:00:42
 16  Wilton-Snel-AA-Volhardin    13     11:00:42
 17  KrolStone Cont. Team        33     11:00:42
 18  TML Dommelstr/Schijndel     21     11:00:42
 19  de Kempen/Buitenlust        22     11:00:42
 20  IJsselstreek/PRC Delta      19     11:00:42
 21  Rab/JvArckel/Bik-Excelsi     9     11:00:42
 22  De Mol/Theo Middelkamp      10     11:00:42
 23  Maaslandst/Snelle Wiel       8     11:00:42
 24  Oldenzaal/Stormvogels       14     11:00:42
 25  Selectie Oost Nederland     24     11:00:42
 26  vAlfenStadion/HypGroning    17     11:00:42
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon