Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

10e SRAM GROEISTADKLASSIEKER

                       Uitslag Wegwedstrijd over 120,6 km

                       Wedstrijd datum: 15 September 2007

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   81 Ophof, Edwin             Raalte                   A   2:48:36
  2   46 Hoeve, Dick              Elburg                   A    z.t.
  3  162 Post, Hans               Nootdorp                 B    z.t.
  4   64 van Leeuwen, Rob         Pijnacker                A    z.t.
  5   88 Rietveld, Lars           Oudewater                A    z.t.
  6   89 Rijkhoff, Frank          Veenendaal               A   2:49:48     1:12
  7   48 Hoogenboom, Arjen        Rijswijk ZH              A    z.t.
  8  150 Lap, Hans                Hendrik Ido Ambacht      B    z.t.
  9   26 Ceelen, Henk             Ouderkerk ad IJssel      A    z.t.
 10  104 Teunis, Gerrit           Wierden                  A    z.t.
 11   78 Niekolaas, Rob           Zwolle                   A    z.t.
 12   63 de Leeuw, Godert         Ermelo                   A    z.t.
 13   45 den Hoed, Marc           Pijnacker                A    z.t.
 14   68 Lissenberg, George       Heenvliet                A    z.t.
 15  108 de Veen, Gert            Zuidbroek                A    z.t.
 16    6 van der Bas, Floris      Rijswijk ZH              A    z.t.
 17  101 van Steijn, Paul         Leiden                   A    z.t.
 18   44 Hendriks, Matthieu       Krimpen aan de Lek       A    z.t.
 19  141 Joosten, Theo            Spaarndam                B    z.t.
 20    2 Ariesen, Dick            Rhenen                   A    z.t.
 21  119 Weeda, Hans              Zuidland                 A    z.t.
 22   61 Kuiper, Henk             Rouveen                  A    z.t.
 23  158 Pauw, Benno              Nieuwegein               B    z.t.
 24  179 Schneider, Hubert        Duitsland                B    z.t.
 25  145 de Kinkelder, Fred       Groenlo                  B    z.t.
 26   99 Sluijs, Leo              Noordwijk ZH             A    z.t.
 27   18 Bouwman, Arjen           Eerbeek                  A    z.t.
 28  140 de Jong, Peter           Hilversum                B    z.t.
 29  174 van der Werf, Ferdy      Warnsveld                B    z.t.
 30   92 van Tuijl, Gijs          Bruchem                  A    z.t.
 31   11 Beute, Hermi             Nijmegen                 A    z.t.
 32   96 Schlijper, Theo          Linschoten               A    z.t.
 33  135 Knoth, Dietmar           Duitsland                B    z.t.
 34   24 Buisman, Jan             Ouderkerk ad Amstel      A    z.t.
 35   16 Bos, Erik                Rotterdam                A    z.t.
 36   19 Braakman, Ruud           Grootebroek              A    z.t.
 37  130 Brander, Jan             Ureterp                  B    z.t.
 38   52 de Jong, Herman          Zoeterwoude              A    z.t.
 39   21 van den Brink, Jan       Veenendaal               A    z.t.
 40  107 Urbanus, Werner          Maassluis                A    z.t.
 41   30 van Dam, Peter           Eindhoven                A    z.t.
 42    5 Barendregt, Kees         Rhoon                    A    z.t.
 43  117 van Vliet, Luuk          Linschoten               A    z.t.
 44   72 Meerkerk, Erik           Zuidland                 A    z.t.
 45  161 Portegies, Joop          Heemstede                B    z.t.
 46  142 Jorritsma, Simon         Haarlem                  B    z.t.
 47   80 Oostrum, Jan van         IJsselstein              A    z.t.
 48  159 Pel, Willem              IJsselstein UT           B    z.t.
 49   33 Engelen, Dirk Jan        Nijmegen                 A    z.t.
 50  110 Veldman, Romke           Joure                    A    z.t.
 51  166 Slijpen, Marcel          Groenekan                B    z.t.
 52   69 Lobregt, Aart            Montfoort                A    z.t.
 53   71 Mastebroek, Edwin        Barneveld                A    z.t.
 54   84 Plagge, Jan              Hardenberg               A    z.t.
 55   79 Nijssen, Frank           Haarlem                  A    z.t.
 56  148 Kosters, Joop            Zaltbommel               B    z.t.
 57   34 Engels, Hans             Amersfoort               A    z.t.
 58    1 Altorf, Jan              Bergschenhoek            A    z.t.
 59  106 van Tuyl, Wim            Gameren                  A    z.t.
 60   38 Frinking, Rudie          Zutphen                  A    z.t.
 61   50 Janmaat, Roland          Amersfoort               A    z.t.
 62  160 van der Plaats, Gerrit   Rotterdam                B    z.t.
 63  163 Ribbers, Joop            Groenlo                  B    z.t.
 64   98 Signer, Ron              Moordrecht               A    z.t.
 65  144 Keynemans, Dirk          Nieuwaal                 B    z.t.
 66  165 Gevers, Eddy             Schijndel                B    z.t.
 67  181 van Beek, Maas           Barneveld                B    z.t.
 68  136 Goes, Henk               De Meern                 B    z.t.
 69  169 de Veen, Jan             Muntendam                B    z.t.
 70  167 van Soest, Jan-Willem    Houten                   B    z.t.
 71    8 van den Berg, Lambert    Gramsbergen              A    z.t.
 72   23 Buddingh, Jack           Zaandam                  A    z.t.
 73   28 Chevalking, Henk         Westendorp               A    z.t.
 74  156 Nijkamp, Herman          Rijssen                  B    z.t.
 75   54 Kat, Johnny              Hoogeveen                A    z.t.
 76  139 Becx, Willy              Rotterdam                B    z.t.
 77  102 Sturm, Edo               Hilversum                A    z.t.
 78  178 Nederlof, Jos            Lochem                   B    z.t.
 79  180 Raue, Josef              Duitsland                B    z.t.
 80   85 Proper, Wim              Epe                      A    z.t.
 81   47 Hofstede, Harrie         Zeewolde                 A    z.t.
 82   12 Bierens, peter           Eindhoven                A    z.t.
 83   56 van Klinken, Jan-Willem  Schiedam                 A    z.t.
 84   43 van der Hamsvoord, Wil   Hoogeloon                A    z.t.
 85  111 van Venrooij, Peter      Nootdorp                 A    z.t.
 86   29 van Dam, Jan             Genemuiden               A    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.918 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon