Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

24e OMLOOP ALBLASSERWAARD JUNIOREN

                        Uitslag Rit in lijn over 121 km

                         Wedstrijd datum: 28 April 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    3 Mesker, Wouter           RC Jan van Arckel A          2:50:19
  2   22 van Dijk, Julian         District Oost                 z.t.
  3   28 Sinkeldam, Ramon         DTS Zaandam                   z.t.
  4   88 Lindeman, Bert-Jan       Peddelaars Krolstone B        z.t.
  5   81 de Breij, Rogier         UWTC Volharding               z.t.
  6    2 de Reus, Frank           RC Jan van Arckel A           z.t.
  7  134 Gresnigt, Alex           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  8  133 Boogaard, Ferdinand      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  9   17 Simons, Jack             District Zuid-West            z.t.
 10   93 Kloeze, Rick             WSV Emmen A                   z.t.
 11   70 Koning, Peter            Sinnige Bouw WielerteamB      z.t.
 12    1 van Ooijen, Jeftha       RC Jan van Arckel A           z.t.
 13   89 Eefting, Roy             Peddelaars Krolstone B       2:50:55     0:36
 14  119 StŲpler, Nick            Mix Het Stadion/Woerden      2:50:57     0:38
 15   92 Polling, Peter Jan       WSV Emmen A                  2:50:58     0:39
 16  128 Heeneman, Willy          WestlandWilVooruit B          z.t.
 17   24 Kuiper, Robert           District Oost                 z.t.
 18   46 Slagter, Tom             NWVG Groningen B              z.t.
 19   67 de Boer, Joris           Sinnige Bouw WielerteamA      z.t.
 20   69 Souverein, Dennis        Sinnige Bouw WielerteamA      z.t.
 21   13 Reimert, Toby            mix CRT Raalte/CC'75          z.t.
 22  104 Schless, Wesley          WV De Jonge Renner            z.t.
 23   86 Limburg, Stefan          Peddelaars Krolstone A        z.t.
 24   23 te Stroet, Rens          District Oost                 z.t.
 25   44 Strating, Gijs           NWVG Groningen A              z.t.
 26  135 Nieuwdorp, Nick          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 27  110 Rutten, Leander          Mix Waardrenner/Excels B      z.t.
 28   19 Rijpma, Bart             District Noord                z.t.
 29   72 Griffin, Jake            Sinnige Bouw WielerteamB      z.t.
 30   95 Veenstra, Allan          WSV Emmen B                   z.t.
 31  130 Kouwenhoven, Sjoerd      Westland Wil Vooruit C        z.t.
 32  100 van der Lugt, Jaime      WV Alcmaria Victrix B         z.t.
 33   27 Ockeloen, Jasper         DRC De Mol A                  z.t.
 34   80 Otterspeer, Coen         UWTC Volharding               z.t.
 35   97 de Boer, Gijs            WV Alcmaria Victrix A         z.t.
 36   56 Kremer, Aron             PRC Delta                     z.t.
 37   14 Boerrigter, Mathijs      mix CRT Raalte/CC'75          z.t.
 38  103 van Gool, Glenn          WV De Jonge Renner            z.t.
 39    5 van der Niet, Rob        RC Jan van Arckel B           z.t.
 40  118 Lotz, Tom                Mix Het Stadion/Woerden       z.t.
 41   21 Wegter, Bram             District Noord                z.t.
 42  129 Vreugdenhil, Stefan      WestlandWilVooruit B          z.t.
 43  132 Post, Frank              Westland Wil Vooruit C        z.t.
 44   31 Beuker, Jordy            Mix GWC Adelaar/Eendrach      z.t.
 45   94 Vos, Ruben               WSV Emmen B                   z.t.
 46   73 Broenink, Thijs          OWC Oldenzaal                 z.t.
 47   68 Sinnige, Job             Sinnige Bouw WielerteamA      z.t.
 48  127 Berkhout, Erik           WestlandWilVooruit B          z.t.
 49   45 Boskamp, Melvin          NWVG Groningen A              z.t.
 50   35 Buis, Silvan             MIX HRTC Hoorn/West-Fris      z.t.
 51   96 Germs, Jan               WSV Emmen B                   z.t.
 52  105 den Hartog, Stefan       WV De Jonge Renner            z.t.
 53   58 Boet, Mitchell           RC De Hoekse Renners          z.t.
 54  141 Nikolakakis, Jannis      District Noord-Holland        z.t.
 55  120 Riethof, Romario         Mix Het Stadion/Woerden       z.t.
 56   30 Bond, Mike               DTS Zaandam                   z.t.
 57   64 Lankester, Kelian        Mix Restore Cycl / Ahoy       z.t.
 58    8 de Kruijff, Melvin       ARC Ulyssus                   z.t.
 59   77 Koch, Sidney             TWC Maaslandster              z.t.
 60  109 Lommers, Niels           Mix Waardrenner/Excels B      z.t.
 61   78 Solberg, Robert          TWC Maaslandster              z.t.
 62   38 van Weers, Sean          MIX HSK Trias/Spartaan        z.t.
 63   87 Klein, Emiel             Peddelaars Krolstone A        z.t.
 64   39 Voges, Carel             MIX HSK Trias/Spartaan        z.t.
 65  131 Spierings, DamiŽn        Westland Wil Vooruit C        z.t.
 66  126 Mosterd, Peter           Westland Wil Vooruit A        z.t.
 67   34 Dekker, Carlo            MIX HRTC Hoorn/West-Fris      z.t.
 68   76 Mulder, Mark             TWC Maaslandster              z.t.
 69  122 van den Oetelaar, Thijs  WV Schijndel                  z.t.
 70  140 Spannemaker, Michiel     District Noord-Holland        z.t.
 71   83 Beukeboom, Dion          MIX UWTC/Bataaf/Amstel/O      z.t.
 72   11 Dekker, Sjors            BRC Kennemerland              z.t.
 73   99 Groen, Dex               WV Alcmaria Victrix A         z.t.
 74   37 Dorrepaal, Kars          MIX HSK Trias/Spartaan        z.t.
 75   98 ten Dam, Arjen           WV Alcmaria Victrix A         z.t.
 76  125 Gram, Max                Westland Wil Vooruit A        z.t.
 77   66 Hogervorst, Maikel       Mix Restore Cycl / Ahoy       z.t.
 78   20 Haas, Lennart            District Noord                z.t.
 79   75 Waasdorp, Sebastiaan     OWC Oldenzaal                 z.t.
 80   74 Holtkamp, Joni           OWC Oldenzaal                 z.t.
 81   48 Feldbrugge, Berend       NWVG Groningen B              z.t.
 82  116 Vleugel, Tim             WV Eemland                    z.t.
 83   91 Oost, Robbin             WSV Emmen A                   z.t.
 84  106 de Jong, Erwin           Mix Waardrenner/Excelc A      z.t.
 85  115 Bekker, Wesley           WV Eemland                   2:52:20     2:01

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.626 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp