Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4de Lippe Lap A7 Classic

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

                          Wedstrijd datum: 19 Mei 2007

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   88 Bos, Jan                 WV Olympia                   3:50:24
  2   97 van der Velde, Jeffrie   WV Stormvogels                z.t.
  3   39 Peters, Steven           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
  4   16 Procee, Johan            NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
  5   80 Verschoor, Martijn       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
  6   32 den Hertog, Reijer       WV 't Stadion                3:51:03     0:39
  7  121 Windhouwer, Gerard       ZWC DTS/Team Amsterdam        z.t.
  8   40 de Vries, Roel           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
  9    5 Pol, Jori                Alcmaria Victrix              z.t.
 10    8 Tesselaar, Jody          BRC Kennemerland              z.t.
 11  113 Marissink, Steven        RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 12  116 Haakman, Tino            West Frisia / UWTC            z.t.
 13  104 Berrevoets, Maarten      Adelaar - Achterhoek2000      z.t.
 14   30 Smits, Florian           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 15  120 Steltenpol, Sander       West Frisia / UWTC            z.t.
 16   59 Knol, Martijn            WV de IJsselstreek            z.t.
 17   25 Deckers, Aaron           Rietveld WTC Wielerteam      3:51:07     0:43
 18   67 Teuben, Tonny            WV Drachten e.o.             3:51:30     1:06
 19   74 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 20   96 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens                z.t.
 21   19 Lootsma, Nathan          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 22   45 Bovenhuis, Robert        WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
 23   42 Oude Ophuis, Dirk        RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 24   77 Kerkhof, Niels           WV Eemland                    z.t.
 25   81 Sipkema, Willem-Sytse    WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 26   48 Bisschop, Jelle          WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
 27   79 Kampman, Jeroen          WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 28   12 Koot, John               BRC Kennemerland              z.t.
 29   76 Voskuilen, Dennis        WV Eemland                    z.t.
 30   11 de Vries, Huub           BRC Kennemerland              z.t.
 31   27 Houweling, Arjen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 32  111 Jansman, Dave            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 33  100 Feiken, Jos              WV Stormvogels                z.t.
 34   63 van der Veen, Johan      WV de Kannibaal               z.t.
 35   55 de Boer, Warner          WV de IJsselstreek            z.t.
 36   73 van Oostende, Jorg       WV Eemland                    z.t.
 37    4 Eckmann, Bas             Alcmaria Victrix              z.t.
 38    7 Blom, Niels              BRC Kennemerland              z.t.
 39   85 Verschoor, Jochem        WV Olympia                    z.t.
 40   15 Spijkerman, Herman       NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
 41   84 Buist, Jeffrey           WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 42   38 Lammerink, Ties          RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 43  125 Aardenburg, Sander       ZWC DTS/Team Amsterdam        z.t.
 44   17 Groeneveld, Mathijs      NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
 45  110 de Jonge, Richard        RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 46   31 Schenk, Niels            WV 't Stadion                 z.t.
 47   52 Mylius, Caspar           WSV Emmen - Sanders           z.t.
 48   41 Poelstra, Thijs          RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 49   24 Bergsma, Jorrit          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 50   18 van den Berg, Pim        NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
 51   29 van Roosmalen, Wouter    Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 52   82 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 53   49 Lip, Bert                WSV Emmen - Sanders          3:51:59     1:35
 54   51 van Nuil, Hidde          WSV Emmen - Sanders           z.t.
 55   44 van Duuren, Aloys        WRVdPeddelaars-Krolstone     3:55:20     4:56
 56   64 Emmelkamp, Tom           WV de Kannibaal               z.t.
 57   13 de Lange, Bas            NWV Groning-DeHypotheker      z.t.
 58   60 Schreurs, Leander        WV de IJsselstreek           3:55:28     5:04
 59   47 Atzori, Umberto          WRVdPeddelaars-Krolstone      z.t.
 60   46 Boersma, Jildert         WRVdPeddelaars-Krolstone     3:57:23     6:59
 61   23 Nauta, Rienk             LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 62   69 Douma, Sjoerd            WV Drachten e.o.              z.t.
 63   68 Beima, Bart              WV Drachten e.o.              z.t.
 64   78 van den Hengel, John     WV Eemland                    z.t.
 65   99 Boonstra, Johan          WV Stormvogels                z.t.
 66  106 van Otterloo, Niels      Adelaar - Achterhoek2000      z.t.
 67  103 Weerts, Lennart          Adelaar - Achterhoek2000      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.969 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens