Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

INTERN.VELDRIT VEGHEL-EERDE ELITE/BELOF

                                Uitslag Veldrit

                       Wedstrijd datum: 24 December 2006
            J.v.Heeswijk Holding; JUMBO-superm; AVB-asbestverwijder

Categorie: A  Elite

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1    2 WELLENS, Bart            BelgiŽ                      1 uur 3 min 53
  2   12 Al, Thijs                ARNHEM                      op 11 sec
  3    5 DLASK, Peter             TchechiŽ                    op 16 sec
  4   10 AERNOUTS, Bart           BelgiŽ
  5   11 VANTHOURENHOUT, Sven     BelgiŽ                      op 18 swec
  6    1 VERVECKEN, Erwin         BelgiŽ
  7    8 de Knegt, Gerben         GOIRLE                      op 22 sec
  8    4 PAUWELS, Kevin           BelgiŽ
  9    3 VANTORNOUT, Klaas        BelgiŽ
 10   13 van Gils, Wilant         SCHIJNDEL
 11    9 Groenendaal, Richard     SINT MICHIELSGESTEL         op 28 sec
 12   22 PAGE, Jonathan           Amerika                     op 1 min 1
 13   21 JACOBS, Wim              BelgiŽ                      op 1 min 2
 14   20 VERSTRAETEN, Jan         BelgiŽ                      op 2 min. 6
 15   32 Bianco, Marco            ItaliŽ                      op 2 min 9
 16   26 van den Bergh, Camiel    BEESD                       op 2 min 18
 17   39 Dirkx, Bart              REUSEL                      op 2 min 41
 18    6 VAN SANTVLIET, Peter     BelgiŽ                      op 2 min 53
 19   37 Leijten, Jean-Pierre     BLADEL                       3 min 14
 20   15 van de Ven, Johan        ZEELAND
 21   82 Wagenaar, Mathijs        EPE
 22   31 Suarez, Isaac            Spanje                      3 min 48
 23   14 Mutsaers, Ronald         Overpelt (Bel)
 24   46 Magielse, Guus           EST                         3 min 55
 25   35 Kort, Tom de             BelgiŽ
 26   41 van Heeswijk, Roy        SINT OEDENRODE
 27   49 Tsujiura, Keichi         Japan                       4 min 10
 28   30 Gil, Mariusz             Polen                       4 min 35
 29   42 Hoeben, Bjorn            ELL                         4 min 37
 30   36 Raeymakers, Sten         BelgiŽ                      4 min. 44
 31   47 ROODHOOFT, Christophe    BelgiŽ
 32   33 Bischof, Christof        Zwitserland
 33   40 Hartogs, Joram           AMERSFOORT
 34   24 Cameron, Molly           Amerika
 35   45 Louws, Nard              GILZE
 36   83 Suarez, Antonio          Spanje
 37   43 Ikemoto, Shinya          Japan                       op 3 ronden
 38   48 Schoth, Guus             Den Bosch

INTERN.VELDRIT VEGHEL-EERDE ELITE/BELOF

                                Uitslag Veldrit

Categorie: B  Belofte

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1   52 Boom, Lars               VLIJMEN
  2   54 Poppel, Boy van          Moergestel                  4 min 1
  3   61 Ariesen, Johim           RHENEN
  4   57 van IJzendoorn, Rik      TIEL                        4 min 3
  5   70 de Jonge, Daan           OLDENZAAL
  6   66 van Grootel, Koen        BAKEL
  7   74 van Leeuwen, Patrick     HILVARENBEEK
  8   67 Hartogs, Ivar            AMERSFOORT
  9   75 Liebe, Enrico            Helmond
 10   59 Verhoeven, Dennis        Weelde (Bel)                op 1 ronde
 11   58 Cant, Kevin              BelgiŽ
 12   73 Kouwenhoven, Joeri       BLEISWIJK
 13   62 Arts, Edwin              OVERLOON                    op 2 ronden
 14   64 Dekkers, Jeroen          LIEROP
 15   68 van Horik, Saviť         LIEROP
 16   80 van Veen, Jorn           LOSSER
 17   72 van Kessel, Egon         KERKDRIEL
 18   76 Marcelis, Tom            EINDHOVEN

INTERN. VELDRIT VEGHEL-EERDE DAMES

                        Uitslag Veldrit over 40 MINUTEN

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1    2 van den Brand, Daphny    ZEELAND                     38 min. 50
  2    1 Vos, Marianne            BABYLONIENBROEK             op 18 sec.
  3   44 Wyman, Helen             Engeland                    op 54 sec.
  4   35 van Rijen, Linda         VEGHEL                      op 55 sec
  5   18 Hormes, Reza             WIJCHEN                     op 1.28
  6   20 Ingels, Veerle           BelgiŽ                      op 1.42
  7   48 In, Katgelshy            BelgiŽ                      op 2.28
  8   12 Gunnewijk, Loes          REKKEN                      op 2.30
  9   32 van Paassen, Sanne       VLIERDEN
 10   10 Day, Gabriella           Engeland                    op 3.26
 11   41 Vardaros, Christine      Amerika                     op 3.44
 12   46 Henrion, Ludivine        BelgiŽ                      op 3.51
 13   23 Kesseleer, Anouk         HEESWIJK DINTHER
 14   36 Ross, Tara               Canada
 15   30 Ogishima, Mika           Japan                       op 3.59
 16   13 Hartogs, Imke            AMERSFOORT                  op 4.23
 17   31 Ottevanger, Eefje        EINDHOVEN                   op 4.37
 18   40 Staes, Veronique         BelgiŽ                      op 4.40
 19   50 Peteghem, Caroline van   BelgiŽ                      op 4.43
 20    4 Aerts, Katrien           Merksplas (Bel)
 21    5 Arnouts, Anne            BelgiŽ
 22   47 Jones, Kelly             Canada                      op 4.49
 23   45 Polspoel, Maaike         BelgiŽ                      op 4.56
 24   21 Keizer, Francis          DOETINCHEM                  op 5.05
 25    6 Ter Beek, Linda          HENGELO OV
 26   11 Dirkx, Linda             REUSEL                      op 5.17
 27    3 Aa, Daisy van der        Losser                      op 5.28
 28   39 Spooren, Iris            DUIZEL                      op 5.54
 29   27 Meerkerk, Marion         's-Gravendeel               op 6.30
 30    9 Clevers, Cindy           LANDGRAAF                   op 6.47
 31   29 Nieuwpoort, Tessa van    Nieuwerkerk a/d IJss        op 7.08
 32    7 van de Beurcht, Anne     VOLKEL
 33   33 van Pinxten, Danielle    SINT MICHIELSGESTEL         op 7.14
 34   16 Hoek, Maaike             ALMELO                      op 1 ronde
 35   43 Verkooijen, Kristel      CHAAM
 36   28 Meurs, Laura             DORDRECHT
 37   14 de Heer, Jorinda         HOOGERHEIDE
 38   22 Kerstens, Anouk          ROOSENDAAL
 39   49 Roelofs, Nina            BERGHEM

INTERN. VELDRIT VEGHEL-EERDE JUNIOREN

                        Uitslag Veldrit over 40 MINUTEN

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1   37 Sinkeldam, Ramon         WORMER                      38 min 11
  2   13 van Dijk, Julian         ZWARTSLUIS                  op 19 sec.
  3   30 Ockeloen, Jasper         DORDRECHT                   op 1 min. 3
  4   22 van der Horst, Geert     WOERDEN                     op 1 min. 8
  5   44 van der Velde, Rob       WERNHOUT                    op 1 min. 15
  6    6 Beuker, Jordy            HUIZEN                      op 1 min. 18
  7   20 van der Heijden, Rob     DEN DUNGEN                  op 1 min. 37
  8   38 Slenter, Kaj             Reijmerstok                 op 1 min. 42
  9   34 van der Sanden, Harm     NULAND
 10    1 Bakker, Joel             SCHUINESLOOT
 11    8 Bol, Jetse               AVENHORN                    op 1 min. 53
 12   45 Wientjes, Rico           DIDAM
 13    2 Barkhuis, Bart           NORG
 14   28 Motkť, Ritchie           BEEK LB                     op 2 min. 11
 15   26 Maas, Bart               HANSWEERT
 16    3 van Beem, Tommy          TIEL                        op 2 min. 16
 17   27 Minnaard, Marco          WEMELDINGE                  op 2 min. 23
 18   23 van Leijen, Steven       WAGENINGEN                  op 2 min. 35
 19   21 Hereijgers, Kobus        HEDEL                       op 2 min. 42
 20   17 Gerritse, Ferdi          TIEL                        op 3 min. 6
 21    4 de Bekker, Maurice       ROSMALEN
 22   16 van Geffen, Niek         VEGHEL
 23   42 Sterk, Michael           VELDDRIEL
 24   46 Wildeman, Henk           RAALTE
 25   11 van Deursen, Rick        BUDEL DORPLEIN
 26   36 van der Schoot, Chipo    SINT OEDENRODE
 27   33 Robben, Ricardo          VUGHT
 28   18 Groenestein, Patrick     HOOGLAND
 29   41 Steenbakkers, Sonny      SCHIJNDEL
 30   14 Dijkhuizen, Ronald       NIEUWEGEIN
 31   12 van Dijk, Erwin          RENSWOUDE
 32   32 de Ridder, Cees          NOORDWIJK ZH
 33    7 Boelens, Danny           MAARHEEZE
 34   31 van den Oetelaar, Thijs  SCHIJNDEL
 35   49 Pluijmaekers, Mitch      VALKENBURG LB
 36   48 Bekkema, Maurits         WAALWIJK
 37    5 Bel, Barry               DE GOORN
 38   29 Nugter, Adri             EMMELOORD                   op 1 ronde

INTERNATIONALE VELDRIT VEGHEL-EERDE

                        Uitslag Veldrit over 30 minuten

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1    6 Bie, Sean de             BelgiŽ                         31:41
  2   19 van der Heijden, Michiel DRUNEN                         31:54     0:13
  3   16 van der Haar, Lars       WOUDENBERG                     31:58     0:17
  4   48 van Kessel, Cornť        VELDHOVEN                      32:17     0:36
  5   13 van den Ende, Milan      BERKEL EN RODENRIJS            32:23     0:42
  6   27 Meijers, Daan            TILBURG                        32:24     0:43
  7   22 Krauwel, Bas             NOORDWIJK ZH                  z.t.
  8   34 Reinders, Elmar          EMMEN                         z.t.
  9   25 Lugten, Jelle            GOUDA                          32:28     0:47
 10   10 Brusselman, Brian        HELMOND                        32:57     1:16
 11   40 Stultiens, Dennis        MEIJEL                        z.t.
 12   47 van Trijp, Jurgen        ZEGGE                          33:33     1:52
 13   41 Teunissen, Mike          YSSELSTEYN LB                  33:35     1:54
 14   44 Welten, Kay              MOERGESTEL                     33:43     2:02
 15    4 van den Bergh, Stefan    SCHIJNDEL                      33:50     2:09
 16   45 Wennekes, Robin          DODEWAARD                      33:51     2:10
 17    5 van Beusekom, Wilco      GELDERMALSEN                  z.t.
 18   26 Martens, Triston         BERGHEM                        33:57     2:16
 19    9 Broers, Erwin            MAARTENSDIJK                   34:45     3:04
 20    8 Braam, Chiel             'S-HEERENBERG                  35:12     3:31
 21    3 de Bekker, Dirk          ROSMALEN                      z.t.
 22   18 van der Heijden, Mark    DEN DUNGEN                    z.t.
 23   36 Roosen, Sjors            GOIRLE                        z.t.
 24   21 Klement, Kevin           DIPHOORN                      z.t.
 25   38 Smits, Djago             TILBURG                       z.t.
 26   42 Vanhommerig, Dion        BOCHOLTZ                      z.t.
 27   14 de Haan, Binne-Pier      OUDEGA GEM SMALLINGE          z.t.
 28    1 Aalst, Dennis van        Hilversum                     z.t.
 29   39 Steekers, Wesley         NOORDWIJKERHOUT               z.t.
 30   32 van Poppel, Teun         HILVARENBEEK                  z.t.
 31   17 de Heer, Jorick          HOOGERHEIDE                   z.t.
 32   43 Verweij, Geoffrey        MONTFOORT                     z.t.
 33   15 Haan, Wouter             BEDUM                         z.t.
 34    7 Boom, Niek               NIEUW HEETEN                  z.t.
 35   28 van den Oetelaar, Bram   SCHIJNDEL                     z.t.
 36   30 Pastoors, Martijn        EDE GLD                       z.t.
 37   23 Kuit, Geert              HARSKAMP                      z.t.
 38   37 van de Schoot, Bram      OIRSCHOT                      z.t.
 39   35 van Rhee, Joey           NIJVERDAL                     z.t.
 40   24 Lepoudre, Niek           BelgiŽ                        z.t.
 41   20 van den Heuvel, Martijn  VUGHT                           Op 1 Ronde
 42   12 van Dongen, Bart         TERHEIJDEN
 43   31 Pennings, Wout           UDEN
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon