Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

INT. KARCHER SUPERPRESTIGE ELITE

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 29 Oktober 2006
                              BABY-DUMP   RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   24 NYS, Sven                BelgiŽ                       1:04:31
  2   26 Pauwels, Kevin           BelgiŽ                       1:04:57     0:26
  3   15 Groenendaal, Richard     SINT MICHIELSGESTEL          1:05:12     0:41
  4   38 WELLENS, Bart            BelgiŽ                       1:05:29     0:58
  5   20 de Knegt, Gerben         GOIRLE                       1:05:43     1:12
  6    1 VERVECKEN, Erwin         BelgiŽ                       1:06:02     1:31
  7   34 VANTHOURENHOUT, Sven     BelgiŽ                        z.t.
  8    3 Al, Thijs                ARNHEM                       1:06:38     2:07
  9   14 van Gils, Wilant         SCHIJNDEL                    1:07:03     2:32
 10   36 VERSTRAETEN, Jan         BelgiŽ                       1:07:15     2:44
 11   23 Nijland, Maarten         ROSSUM OV                     z.t.
 12   29 SIMUNEK, Radomir         TchechiŽ                      z.t.
 13   19 JACOBS, Wim              BelgiŽ                        z.t.
 14   10 DLASK, Peter             TchechiŽ                      z.t.
 15   31 VANTORNOUT, Klaas        BelgiŽ                        z.t.
 16   47 Mutsaers, Ronald         Overpelt (Bel)                z.t.
 17    7 Daelmans, Arne           BelgiŽ                        z.t.
 18   44 van de Ven, Johan        ZEELAND                       z.t.
 19   39 Bianco, Marco            ItaliŽ                        z.t.
 20   32 VANNOPPEN, Tom           BelgiŽ                        z.t.
 21    4 van den Bergh, Camiel    BEESD                         z.t.
 22   37 Wagenaar, Mathijs        EPE                           z.t.
 23   11 Evers, Rick              ZELHEM                        z.t.
 24   41 Vandenbossche, Gregory   BelgiŽ                        z.t.
 25   18 van Houtum, Roel         NETERSEL                      z.t.
 26   17 van Heeswijk, Roy        SINT OEDENRODE                z.t.
 27   22 Magielse, Guus           EST                           z.t.
 28   42 Bongers, Daan            Baarlo                        z.t.
 29   16 Hartogs, Joram           AMERSFOORT                    z.t.
 30   43 de Laat, Patrick         BERLICUM NB                   z.t.
 31    8 Davison, Andrew          Nijmegen                      z.t.
 32   46 Schoth, Guus             Den Bosch                     z.t.
 33   45 van Leest, Arnaud        OUDENBOSCH                    z.t.

INT. KARCHER SUPERPRESTIGE BELOFTEN

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 29 Oktober 2006
                             BABY-DUMP     RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1    3 ALBERT, Niels            BelgiŽ                         51:32
  2    1 STYBAR, Zdenek           TchechiŽ                       52:07     0:35
  3   58 Vanthourenhout, Dieter   BelgiŽ                         52:10     0:38
  4   23 DR‹CKER, Jempi           Luxemburg                      52:29     0:57
  5   42 Meeuwsen, Tom            BelgiŽ                         52:40     1:08
  6   31 van IJzendoorn, Eddy     TIEL                           53:00     1:28
  7   39 Leemans, Wim             BelgiŽ                         53:24     1:52
  8   16 Debusschere, Maxim       Dadizele (Bel)                 53:29     1:57
  9   57 Vandenbosch, Tom         BelgiŽ                        z.t.
 10   29 Huenders, Mitchell       ALMERE                         53:50     2:18
 11   30 Huys, Stijn              Pollare (Bel)                 z.t.
 12   44 Peeters, Rob             BelgiŽ                        z.t.
 13   60 van der Velde, Ricardo   BREDA                         z.t.
 14   14 Compernolle, Kenneth van Beernem (Bel)                 z.t.
 15   13 Cant, Kevin              BelgiŽ                        z.t.
 16   47 Quentin, Bertholet       BelgiŽ                        z.t.
 17   40 van Leeuwen, Patrick     HILVARENBEEK                  z.t.
 18   64 VERSCHUEREN, Bart        BelgiŽ                        z.t.
 19   34 de Jonge, Daan           OLDENZAAL                     z.t.
 20   51 Senders, Bart            HAPERT                        z.t.
 21   69 Heitmann, Finn           Duitsland                     z.t.
 22   35 Kallenfels, Jerry        BREDA                         z.t.
 23   46 Poppel, Boy van          Moergestel                    z.t.
 24   12 Broers, Remco            MAARTENSDIJK                  z.t.
 25   20 Denolf, Gianni           Wingene (Bel)                 z.t.
 26   26 van Grootel, Koen        BAKEL                         z.t.
 27   63 Verhoeven, Dennis        Weelde (Bel)                  z.t.
 28    7 Arts, Edwin              OVERLOON                      z.t.
 29   37 Kouwenhoven, Joeri       BLEISWIJK                     z.t.
 30    2 Adriaans, Rik            OOST WEST EN MIDDELB          z.t.
 31   10 Boeckx, Thomas           BelgiŽ                        z.t.
 32   45 Pauwels, Dries           BelgiŽ                        z.t.
 33   70 Liebe, Enrico            Helmond                       z.t.
 34   66 Zeebroeck, Jan van       BelgiŽ                        z.t.
 35   48 van der Sanden, Geert    NULAND                        z.t.
 36   54 Smit, Mark               GELDROP                       z.t.
 37   68 Keller, Lukas            Duitsland                     z.t.
 38   65 Wouters, Bart            Schriek (Bel)                 z.t.
 39    9 van den Berg, Thijs      UDEN                          z.t.
 40   18 Dekkers, Jeroen          LIEROP                        z.t.
 41   56 Thijs, Wim               Kalmthout (Bel)               z.t.
 42    8 van Bekkum, Rob          ALPHEN GLD                    z.t.
 43   62 Verhaegh, Jan            DEURNE                        z.t.
 44   52 Sikking, Frank           DRIEBERGEN-RIJSENBUR          z.t.
 45   72 Reekmans, Pieter         BelgiŽ                        z.t.
 46   71 Lambrechts, Tom          BelgiŽ                        z.t.
 47   22 Doornbos, Liwald         BERLICUM NB                   z.t.
 48   41 Marcelis, Tom            EINDHOVEN                     z.t.
 49   19 Dekkers, Paul            NUENEN                        z.t.
 50   38 Kuijlenburg, Remco       MIJDRECHT                     z.t.

INT. KARCHER VELDRIT VOOR VROUWEN

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 29 Oktober 2006
                          BABY-DUMP           RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   86 Grimberg, Arenda         ALMELO                         37:23
  2  121 Cant, Sanne              Lille (B)                     z.t.
  3  100 Nobus, Anja              Waardamme (Bel)               z.t.
  4  119 Vanderbeken, Joyce       Zwevegem (B)                  z.t.
  5  117 Bollansee, Nancy         Vosselaar (B)                 z.t.
  6   91 Kesseleer, Anouk         HEESWIJK DINTHER              z.t.
  7  120 Pauwels, Katrien         Kalmthout (B)                 z.t.
  8   81 de Bie-Leijten, Nicolle  Hulshout                      z.t.
  9   77 Aerts, Katrien           Merksplas (Bel)               z.t.
 10  106 van de Ree, Monique      WILLEMSTAD NB                 z.t.
 11   78 Ter Beek, Linda          HENGELO OV                    z.t.
 12   92 Kortekaas, Esther        VOORHOUT                      z.t.
 13  105 van Pinxten, Danielle    SINT MICHIELSGESTEL           z.t.
 14   96 Meijering, Danielle      Stadskanaal                   z.t.
 15   93 Kroes, Linda             RAALTE                        z.t.
 16  114 Verhestraeten, Karin     BelgiŽ                        z.t.
 17   80 van de Beurcht, Anne     VOLKEL                        z.t.
 18  113 Verberne, Lana           Lierop                        z.t.
 19   90 Keizer, Francis          DOETINCHEM                    z.t.
 20   79 Berkhout, Natasja        ROTTERDAM                     z.t.
 21  110 Spooren, Iris            DUIZEL                        z.t.
 22  101 Palacio, Aida Nuno       Spanje                        z.t.
 23   99 Nieuwpoort, Tessa van    Nieuwerkerk a/d IJss          z.t.
 24  102 Ockeloen, Iris           Dordrecht                     z.t.
 25  112 Thijs, Katrien           Kalmthout (Bel)               z.t.
 26   82 Busschers, Natalja       HAAKSBERGEN                   z.t.
 27   76 Aa, Daisy van der        Losser                        z.t.
 28   95 Meerkerk, Marion         's-Gravendeel                 z.t.
 29   94 Kuiper, Yvonne           DEN HAM OV                    z.t.
 30   89 Jansen, Kim              BERGHEM                       z.t.
 31  118 Hondtong, Ursi           LEUTH                         z.t.
 32   85 Diemeer, Karen           Bloemendaal                   z.t.
 33   88 Hoek, Maaike             ALMELO                        z.t.
 34  115 Visser, Judith           GRONINGEN                     z.t.
 35   83 Claessen, Marjolein      HOEVEN                        z.t.
 36   98 Meurs, Laura             DORDRECHT                     z.t.

INT. KARCHER VELDRIT VOOR AMATEURS

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 29 Oktober 2006
                             BABY-DUMP     RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   51 Veldkamp, Wilfred        WOERDEN                     39:44:27
  2   36 Raats, Edwin             HELMOND                       z.t.
  3   12 van Erp, Robert          OSS                           z.t.
  4   23 de Jong, Freek           METEREN                       z.t.
  5   43 Schrader, Andrť          DOETINCHEM                    z.t.
  6   19 van den Heuvel, Peter    BAKEL                         z.t.
  7   50 Water, Ben van de        Geel (Bel)                    z.t.
  8   45 Slot, Michiel            Delden                        z.t.
  9   48 Somsen, Patrick          AALTEN                        z.t.
 10   24 Jongeling, Gijs          BEST                          z.t.
 11   47 Snoeren, Renť            DONGEN                        z.t.
 12   35 Quint, Cees              DEIL                          z.t.
 13   16 Heerschop, Paul          ROTTERDAM                     z.t.
 14    2 Bekhuis, Ed              DEVENTER                      z.t.
 15   54 van der Wal, Bram        'S-HERTOGENBOSCH              z.t.
 16   10 van Dulmen, Anton        VLIJMEN                       z.t.
 17   59 Looy, Jos van            Vorsselaar (Bel)              z.t.
 18   21 Janssen, Jos             WIJCHEN                       z.t.
 19    1 Ariesen, Alex            WAGENINGEN                    z.t.
 20   52 van Vianen, Damie        HELVOIRT                      z.t.
 21   17 Heijnen, Patrick         HEUSDEN GEM HEUSDEN           z.t.
 22   28 van Laar, Erik           EERBEEK                       z.t.
 23   44 Slager, Stefan           Rhenoy                        z.t.
 24   37 te Riele, Hein           OOSTERHOUT GEM NIJME          z.t.
 25   57 Winters, Arno            OMMEN                         z.t.
 26   49 Spijker, Roy             GOOR                          z.t.
 27   11 Egberts, Frank           Apeldoorn                     z.t.
 28    7 den Breejen, Vincent     DELFT                         z.t.
 29   29 Manders, Maarten         HERPEN                        z.t.
 30   25 Kamphuis, Tijmen         Hengelo (OV)                  z.t.
 31   38 Rijkers, Dennis          SINT MICHIELSGESTEL           z.t.
 32    8 van Dam, Erik            NIJMEGEN                      z.t.
 33   42 Schouten, Martin         SCHIEDAM                      z.t.
 34   27 Kesseleer, Rene          HEESWIJK DINTHER              z.t.
 35   18 van Hest, Thijs          ENSCHEDE                      z.t.
 36   33 Pennings, Ton            BERLICUM NB                   z.t.
 37    3 Boeijen, Dennis          GEFFEN                        z.t.
 38   13 Giesbers, Frank          HELMOND                       z.t.
 39   22 Janssen, Michiel         TILBURG                       z.t.
 40   53 Vos, Emiel               BERGHEM                       z.t.
 41   15 Heer, Marco de           Barendrecht                   z.t.
 42   14 ter Haar, Johnny         ELST UT                       z.t.
 43   39 de Rooij, Marco          SPRANG-CAPELLE                z.t.
 44    6 van Bragt, Bart          NIJMEGEN                      z.t.
 45   40 Ruiterkamp, Harry        WIJCHEN                       z.t.
 46   60 van Tuijl, Teus          KERKWIJK                      z.t.
 47   58 Hoek, Nick               Almelo                        z.t.
 48   31 Moltmaker, Tijmen        NIJMEGEN                      z.t.
 49   26 Keppel, Melvin           Beesd                         z.t.

INT. KARCHER VELDRIT VOOR MASTERS

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 29 Oktober 2006
                            BABY-DUMP       RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   84 Druyts, Marc             Nijlen (Bel)                40:58:05
  2   97 van Korven, Ton          DIESSEN                       z.t.
  3  121 Verhestraeten, Danny     BelgiŽ                        z.t.
  4  128 Willems, Frans           OOST WEST EN MIDDELB          z.t.
  5  100 van Londen, Adriaan      TIEL                          z.t.
  6  125 Weerman, Jannes          NIJEHOLTWOLDE                 z.t.
  7  133 Sluyts, Patrick          Bevel (B)                     z.t.
  8   91 Hoffmans, Peter          MOERGESTEL                    z.t.
  9   99 Lammertink, Jonny        WIERDEN                       z.t.
 10  131 Rose, Dominic            Zonhoven (B)                  z.t.
 11   98 van der Laan, Hennie     HOUTEN                        z.t.
 12   76 Beuker, Renť             UTRECHT                       z.t.
 13   93 Kessels, Michel          Tegelen                       z.t.
 14   88 van Ham, Jeroen          WINTELRE                      z.t.
 15   77 Bogaerts, Jos            STRIJBEEK                     z.t.
 16  123 de Vries, Jan            NIJEHOLTPADE                  z.t.
 17   80 van der Bruggen, Dick    OIJEN                         z.t.
 18   92 Keppel, Gerrit           BEESD                         z.t.
 19   81 van der Burgt, Harrie    OSS                           z.t.
 20  101 Maas, Marti              GEFFEN                        z.t.
 21   83 van Dijke, Ed            BAARLE NASSAU                 z.t.
 22  108 van 't Pad, Jack         ZEIST                         z.t.
 23   82 Buyvoets, Richard        HELVOIRT                      z.t.
 24  118 Valk, Henk Jan           'S-HERTOGENBOSCH              z.t.
 25  134 Geerts, Chris            Minderhout (B)                z.t.
 26  102 Meerkerk, Erik           ZUIDLAND                      z.t.
 27  107 Opdam, Martin            LIESSEL                       z.t.
 28   79 den Braven, Arie         NIEUWEGEIN                    z.t.
 29  113 Satter, Erik             GAMEREN                       z.t.
 30  105 van den Oetelaar, Ton    SCHIJNDEL                     z.t.
 31   87 Hakvoort, Wim            Eemnes                        z.t.
 32  120 Verhagen, Ties           VEGHEL                        z.t.
 33  114 Schlijper, Theo          LINSCHOTEN                    z.t.
 34  117 Sturm, Edo               HILVERSUM                     z.t.
 35   89 van Heeswijk, John       SINT OEDENRODE                z.t.
 36  109 van Putten, Harry        HAGESTEIN                     z.t.
 37   95 Kleinjan, Ton            SPIJKENISSE                   z.t.
 38  127 van de Wiel, Lambert     BERLICUM NB                   z.t.
 39  106 van Oirschot, Frank      OISTERWIJK                    z.t.
 40   86 Groot, Jos               Bloemendaal                   z.t.
 41  110 Rietveld, Lars           OUDEWATER                     z.t.
 42  112 Rozema, John             OISTERWIJK                    z.t.
 43  129 de Wit, Frans            ZUTPHEN                       z.t.

INT. KARCHER SUPERPRESTIGE JUNIOREN

                                Uitslag Veldrit

             GRAND PRIX SUPER PRESTIGE JUNIOREN op 29 Oktober 2006
                           BABY-DUMP        RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1    2 Arnouts, Jim             Kalmthout (Bel)                39:07
  2    3 Baestaens, Vincent       Tremelo (Bel)                 z.t.
  3   56 Sinkeldam, Ramon         WORMER                        z.t.
  4    1 Adams, Joeri             Minderhout (Bel)              z.t.
  5   70 Wydooghe, Yannick        Borsbeek (Bel)                z.t.
  6   25 Eeckhout, Kevin          Wetteren (Bel)                z.t.
  7   67 Verboven, Sven           Testelt (Bel)                 z.t.
  8   16 Bruyndonckx, Bart        BelgiŽ                        z.t.
  9   18 Cop, Kristof             Wechelderzande (Bel)          z.t.
 10   11 Beuker, Jordy            HUIZEN                        z.t.
 11   14 van den Brand, Twan      VOLKEL                        z.t.
 12   66 van der Velde, Rob       WERNHOUT                      z.t.
 13   72 Catrijsse, Frederick     Nieuwpoort (B)                z.t.
 14   23 van Dijk, Julian         ZWARTSLUIS                    z.t.
 15   64 Stevens, Dimitri         Beernem (Bel)                 z.t.
 16   58 Smit, Kevin              EDE GLD                       z.t.
 17   26 van Erp, Jordy           BERGHEM                       z.t.
 18   40 van Leijen, Steven       WAGENINGEN                    z.t.
 19   41 Limburg, Stefan          WITTE PAARDEN                 z.t.
 20   60 Stamsnijder, Bas         ENTER                         z.t.
 21   43 Meisen, Marcel           Duitsland                     z.t.
 22   32 van der Heijden, Rob     DEN DUNGEN                    z.t.
 23    5 Barkhuis, Bart           NORG                          z.t.
 24   49 Proost, Nick de          Arendonk (Bel)                z.t.
 25   46 Ockeloen, Jasper         DORDRECHT                     z.t.
 26   27 Gerritse, Ferdi          TIEL                          z.t.
 27   42 Marien, Kenneth          BelgiŽ                        z.t.
 28   57 Slenter, Kaj             Reijmerstok                   z.t.
 29    6 van Beem, Tommy          TIEL                          z.t.
 30    4 Bakker, Joel             SCHUINESLOOT                  z.t.
 31   34 Kallenfels, Mickey       BREDA                         z.t.
 32   10 de Best, Dave            NOORDWIJK ZH                  z.t.
 33   33 van der Horst, Geert     WOERDEN                       z.t.
 34   39 Lammertink, Maurits      ENTER                         z.t.
 35   30 Groffen, Tommy           TILBURG                       z.t.
 36   75 Pauwels, Kevin           Kasterlee (B)                 z.t.
 37   68 Wientjes, Rico           DIDAM                         z.t.
 38   37 Kuiper, Robert           DEN HAM OV                    z.t.
 39   35 Knops, Kevin             BOCHOLTZ                      z.t.
 40   20 van Diermen, Jaron       BUNSCHOTEN SPAKENBUR          z.t.
 41   15 Broenink, Thijs          DENEKAMP                      z.t.
 42   65 Veenstra, Allan          EMMEN                         z.t.
 43   45 Nugter, Adri             EMMELOORD                     z.t.
 44   69 Wildeman, Henk           RAALTE                        z.t.
 45   19 Daams, Timo              HILVERSUM                     z.t.
 46   50 de Ridder, Cees          NOORDWIJK ZH                  z.t.
 47   54 van der Schoot, Chipo    SINT OEDENRODE                z.t.
 48   21 van Diermen, Johnny      BUNSCHOTEN SPAKENBUR          z.t.
 49   59 Spierings, Gilles        EINDHOVEN                     z.t.
 50    8 van Bekkum, Frans        ALPHEN GLD                    z.t.
 51   22 van Dijk, Erwin          RENSWOUDE                     z.t.
 52   62 Stenekes, Steven         ALMERE                        z.t.
 53   36 van Kooij, Nils          KRIMPEN AAN DE LEK            z.t.
 54    7 Bekkema, Maurits         WAALWIJK                      z.t.
 55   52 Rutjens, Brian           GELEEN                        z.t.
 56   38 Lammertink, Lars         WIERDEN                       z.t.
 57   74 van Kerckhoven, Rens     TILBURG                       z.t.
 58   71 van der Sluijs, Floris   ROERMOND                      z.t.
 59   28 van Gool, Pascal         OUD BEIJERLAND                z.t.

INT. KARCHER VELDRIT VOOR NIEUWELINGEN

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 29 Oktober 2006
                           BABY-DUMP        RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   21 Eising, Tijmen           EMMEN                       32:57:59
  2   29 van der Heijden, Michiel DRUNEN                        z.t.
  3   25 Haan, Wouter             BEDUM                         z.t.
  4   34 Krauwel, Bas             NOORDWIJK ZH                  z.t.
  5   47 Reinders, Elmar          EMMEN                         z.t.
  6   39 Meijers, Daan            TILBURG                       z.t.
  7   22 van den Ende, Milan      BERKEL EN RODENRIJS           z.t.
  8   19 Dolfsma, Emiel           KAMPEN                        z.t.
  9   15 Cnodder, Robin de        Vorselaar (Bel)               z.t.
 10    9 Bosmans, Wietse          Kalmthout (Bel)               z.t.
 11   46 van Ree, Renzo           SCHERPENZEEL GLD              z.t.
 12   48 Riesebeek, Oscar         TIEL                          z.t.
 13    6 van den Bergh, Stefan    SCHIJNDEL                     z.t.
 14   61 Welten, Kay              MOERGESTEL                    z.t.
 15   55 Stultiens, Dennis        MEIJEL                        z.t.
 16   45 Proost, Rinze de         Arendonk (Bel)                z.t.
 17   10 Bosters, JurriŽn         STEENBERGEN NB                z.t.
 18   36 Lugten, Jelle            GOUDA                         z.t.
 19   62 Wennekes, Robin          DODEWAARD                     z.t.
 20   12 Broers, Erwin            MAARTENSDIJK                  z.t.
 21    2 Adams, Jens              Minderhout (Bel)              z.t.
 22   38 Martens, Triston         BERGHEM                       z.t.
 23   58 Vanhommerig, Dion        BOCHOLTZ                      z.t.
 24   52 Smit, Arlan              GELDROP                       z.t.
 25   56 Teunissen, Mike          YSSELSTEYN LB                 z.t.
 26   42 Opdam, Tim               LIESSEL                       z.t.
 27   24 de Haan, Binne-Pier      OUDEGA GEM SMALLINGE          z.t.
 28   67 Sweeck, Hendrik          Schriek (B)                   z.t.
 29    7 Berkhout, Bram           SCHIPLUIDEN                   z.t.
 30   71 Peeters, Michael         Kalmthout (B)                 z.t.
 31   66 Rechterschot, Maarten    NIEUW HEETEN                  z.t.
 32   30 Klein Tijssink, Willem   HATTEM                        z.t.
 33   13 Brusselman, Brian        HELMOND                       z.t.
 34    8 van Beusekom, Wilco      GELDERMALSEN                  z.t.
 35   28 van der Heijden, Mark    DEN DUNGEN                    z.t.
 36    5 van den Belt, Martijn    KAMPEN                        z.t.
 37   72 Meeusen, Niek            Kalmthout (B)                 z.t.
 38   64 van de Westelaken, Dirk  DEN DUNGEN                    z.t.
 39   65 Zijl, Melvin van         Harderwijk                    z.t.
 40   35 Mandjes, Jasper          ZAANDIJK                      z.t.
 41   54 Steekers, Wesley         NOORDWIJKERHOUT               z.t.
 42   40 van den Oetelaar, Bram   SCHIJNDEL                     z.t.
 43   31 Klement, Kevin           DIPHOORN                      z.t.
 44   60 Welle, Mark              ANKEVEEN                      z.t.
 45   63 van der Werf, Robin      VOORHOUT                      z.t.
 46   53 Smits, Djago             TILBURG                       z.t.
 47    3 Ariesen, Danny           RHENEN                        z.t.
 48   68 Mutsaerts, Mike          Essen (B)                     z.t.
 49   17 van Dijke, Nick          BAARLE NASSAU                 z.t.
 50   44 Pastoors, Martijn        EDE GLD                       z.t.
 51   51 van de Schoot, Bram      OIRSCHOT                      z.t.
 52   16 Dhondt, Gertjan          Moergestel                    z.t.
 53   20 van Dongen, Bart         TERHEIJDEN                    z.t.
 54   37 Kuit, Geert              HARSKAMP                      z.t.
 55   69 Velzen, Jasper van       Noordwijkerhout               z.t.
 56   73 van den Heuvel, Martijn  VUGHT                         z.t.
 57   32 Koonings, Willem         YSSELSTEYN LB                 z.t.
 58   50 Schefferlie, Gijs        DOORN                         z.t.
 59   43 Oussoren, Olaf           Amerongen                     z.t.
 60   59 Verregghen, Mitchel      MADE                          z.t.
 61   11 van Boxtel, Ocke         KAATSHEUVEL                   z.t.
 62   26 van Haaren, Erik         UDENHOUT                      z.t.
 63   57 Timmermans, Manuel       GORINCHEM                     z.t.
 64   41 van den Oetelaar, Kevin  SCHIJNDEL                     z.t.
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon