Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Cyclo-Cross Worldcup Pijnacker - Elite

                            CLASSEMENT DE L'EPREUVE

                                 12 / 11 / 2006

Organisateur: Stichting Veldrit Organisatie Pijnacker

RANG DOSS. CODE UCI NOM,Prénom

  1   2 BEL19760617 NYS, Sven                RB3 Rabobank         1.06.55
  2  19 FRA19801208 MOUREY, Francis          FDJ FrançaiseDesJeux 1.07.25
  3  26 NED19751211 DE KNEGT, Gerben         RB3 Rabobank         1.07.35
  4  27 NED19710713 GROENENDAAL, Richard     RB3 Rabobank         1.07.38
  5   1 BEL19720323 VERVECKEN, Erwin         FID Fidea Cycling T  1.07.52
  6   5 BEL19820519 VANTORNOUT, Klaas        FID Fidea Cycling T  1.08.10
  7  20 FRA19790422 GADRET, John             A2R AG2R Prevoyance  1.08.19
  8   7 BEL19820623 AERNOUTS, Bart           Schijndel            1.08.24
  9   4 BEL19810114 VANTHOURENHOUT, Sven     RB3 Rabobank         1.08.49
 10   6 BEL19840412 PAUWELS, Kevin           FID Fidea Cycling Tm 1.08.55
 11   3 BEL19780810 WELLENS, Bart            FID Fidea Cycling Tm 1.09.00
 12  28 NED19800616 AL, Thijs                BEC B&E Cycling Team 1.09.08
 13   9 BEL19800514 COMMEYNE, Davy           PCO PalmansCollstrop 1.09.29
 14  30 NED19790629 VAN GILS, Wilant         Netherlands          1.09.35
 15  13 CZE19851211 STYBAR, Zdenek           FID Fidea Cycling Tm 1.09.45
 16  15 CZE19761020 DLASK, Peter             FID Fidea Cycling Tm 1.10.06
 17  45 SUI19750402 HEULE, Christian         STV Stevens RacingTm 1.10.36
 18  41 ITA19841012 FONTANA, Marco Aurelio   Italy                1.10.45
 19  40 ITA19821211 BIANCO, Marco            Italy                1.10.50
 20  22 FRA19780309 DEREPAS, David           JAR Jartazi-7Mobile  1.11.05
 21  25 FRA19850427 VILLA, Romain            France               1.11.29
 22  12 CZE19830906 SIMUNEK, Radomir         PCO PalmansCollstrop 1.11.40
 23  11 CZE19750807 AUSBUHER, Kamil          Tchechië             1.11.45
 24  10 BEL19780311 VERSTRAETEN, Jan         Belgium              1.11.46
 25  46 SUI19830306 ZAHNER, Simon            Zwitserland          1.11.47
 26  21 FRA19830609 BAZIN, Nicolas           France               1.11.50
 27  31 NED19790419 MUTSAARS, Ronald         Netherlands          1.11.55
 28  49 GER19840416 STRUCH, Torsten          Germany              1.12.10
 29  64 BEL19840107 SOETENS, Jan             JAR Jartazi-7Mobile  1.12.12
 30  54 POL19830506 GIL, Mariusz             Poland               1.12.36
 31  44 ITA19800317 TOFFOLETTI, Stefano      Italy                1.12.45
 32  14 CZE19761030 MLYNAR, Zdenek           ASP AC Sparta Praha  1.12.52
 33  18 CZE19870927 KLOUCEK, Lukas           Tchechië             1.13.02
 34  32 NED19780703 VAN DEN BERGH, Camiel    STV Stevens RacingTm 1.13.20
 35  16 CZE19790209 CHROBAK, Jan             RAB Rabobank         1.13.28
 36  53 POL19790609 CICHOSZ, Marek           Poland               1.13.32
 37  24 FRA19860309 LHOTELLERIE, Clément     C.A Credit Agricole  1.13.35
 38  34 SVK19740114 BARENYI, Milan           Slowakije            1.13.38
 39  58 ESP19790729 SUAREZ FERNANDEZ, Isaac  Espanja              1.14.31
 40  17 CZE19870725 BAMBULA, Ondrej          Tchechië             1.14.49
 41  23 FRA19851115 COLAS, Anthony           France               1.15.10
 42  38 SVK19880115 GAVENDA, Robert          Slowakije            1.16.05
 43  63 DEN19741118 PARBO, Joachim           Denmark            op 1 Ronde
 44  56 POL19731119 KAISER, Andrzej          Poland
 45  57 POL19730514 GIL, Dariusz             Poland
 46  61 LUX19800225 BAUSCH, Gusty            Luxemburg
 47  35 SVK19710611 GLAJZA, Robert           Slowakije
 48  37 SVK19730408 METLICKA, Vaclaf         Slowakije

Nombre de partantes: 59
Nombre de non-départ: 0
Abandons: 11

Veldrit Pijnacker 2006 - Under 23

                            CLASSEMENT DE L'EPREUVE

                                 12 / 11 / 2006

Organisateur: Stichting Veldrit Organisatie Pijnacker

RANG DOSS. CODE UCI NOM,Prénom

  1  35 BEL19850620 VANTHOURENHOUT, Dieter   Belgium            52.26
  2   2 NED19860718 VAN AMERONGEN, Thijs     Vorden             53.02
  3  26 NED19880118 VAN POPPEL, Boy          Moergestel         53.35
  4  13 NED19850321 VAN IJZENDOORN, Eddy     Tiel               53.54
  5  10 FIN19850928 HEITMANN, Finn           Finland            53.54
  6  47 BEL19871106 LEEMAN, Wim              Belgium            54.09
  7  24 BEL19881107 MEEUSEN, Tom             Belgium            55.02
  8  36 NED19870219 VAN DER VELDE, Ricardo   Breda              55.05
  9  25 BEL19850702 PEETERS, Rob             Belgium            55.40
 10  48 BEL19860610 DEBUSSCHERE, Maxim       Belgiun            55.50
 11   9 NED19871002 HARTOGS, Ivar            Amersfoort         55.54
 12  20 GER19860529 KELLER, Lukas            Germany            56.15
 13  41 NED19850416 VAN LEEUWEN, Patrick     Hilvarenbeek       56.55
 14  11 GER19850217 HILL, Benjamin           Duitsland          57.00
 15  21 NED19851211 KOUWENHOVEN, Joeri       Bleiswijk          57.04
 16   4 BEL19880311 CANT, Kevin              Belgium            57.10
 17  18 NED19850309 DE JONGE, Daan           Oldenzaal          57.12
 18  37 BEL19870805 VERHOEVEN, Dennis        Belgium            57.25
 19  14 NED19870822 VAN IJZENDOORN, Rik      Tiel               57.30
 20  31 POL19880327 SOBIEPANEK, Marcin       Poland             57.35
 21   3 NED19880316 ARIESEN, Johim           Rhenen             57.46
 22  49 GER19870625 WAGNER, Sacha            Germany            57.58
 23  33 GER19881009 TIEDT, Yannick           Germany            58.06
 24  28 GER19850520 SCHRODER, Florian        Germany            58.22
 25  15 POL19880124 JANISZEWSKI, Sylvester   Polen              59.58
 26  12 NED19880712 HUENDERS, Mitchell       Almere             1.00.10
 27  39 NED19870918 VLIEGEN, Patrick         Veldhoven          1.00.12
 28  50 POL19861217 BYCKA, Adam              Poland             1.00.20
 29  17 POL19880109 JASIK, Konrad            Polen              1.00.53
 30  30 NED19870712 SLEUMER, Richard         Vorden             1.01.23
 31  32 NED19850512 VAN DER STOEP, Marco     Berkel en Rodenrijsop 1 Ronde
 32  40 NED19881028 VAN VLIET, Luuk          Mijdrecht
 33  29 NED19861023 SIKKING, Frank           DriebergenRijsenburg

 34  23 NED19860829 LIEBE, Enrico            Helmond

Nombre de partantes: 40
Nombre de non-départ: 0
Abandons: 6

Cyclo-Cross Worldcup Pijnacker - Women

                            CLASSEMENT DE L'EPREUVE

                                 12 / 11 / 2006

Organisateur: Stichting Veldrit Organisatie Pijnacker

RANG DOSS. CODE UCI NOM,Prénom

  1  12 GER19740319 KUPFERNAGEL, Hanka       Germany              43.39
  2   8 NED19780406 VAN DEN BRAND, Daphny    Zeeland              44.20
  3  18 GER19731231 HOLLMANN, Birgit         Germany              44.50
  4  34 GBR19810304 WYMAN, Helen             FBU Team FBUK        45.02
  5  21 BEL19811224 INGELS, Veerle           VLL Vlaanderen-Capri 45.30
  6   2 NED19670206 HORMES, Reza             Wijchen              46.14
  7   9 FRA19720222 LEBOUCER, Laurence       France               46.38
  8  10 FRA19781025 TRIQUET-CLAUDE, Nadia    Frankce              46.46
  9   1 NED19870513 VOS, Marianne            Babyloniënbroek      47.14
 10  13 GER19750225 JURANEK, Susanne         ATO Atom             47.14
 11   7 NED19801127 GUNNEWIJK, Loes          BFL Buitenpoort-Flex 47.29
 12  11 FRA19790708 FERRIER-BRUNEAU,Christel France               47.29
 13   3 NED19780310 GRIMBERG, Arenda         Almelo               47.35
 14  19 BEL19901008 CANT, Sanne              Belgium              48.04
 15  22 BEL19830907 INGELS, Kathy            Belgium              48.19
 16  24 BEL19840826 VANDERBEKEN, Joyce       Belgium              48.29
 17  20 BEL19740409 NOBUS, Anja              Belgium              48.50
 18  27 USA19690719 VARDAROS, Christine      LBL Lotto-Belisol    49.16
 19   5 NED19880615 VAN RIJEN, Linda         Veghel               49.35
 20  25 BEL19641002 QUINTENS, Hilde          Belgium              49.58
 21  36 ESP19760825 BRAVO SOBA, Rosa Maria   Espanja              50.08
 22  23 BEL19710918 BOLLANSEE, Nancy         Belgium              50.10
 23  29 ITA19840908 CUCCINIELLO, Francesca   Italy                50.15
 24  35 GBR19841201 DAY, Gabriella           FBU Team FBUK        50.18
 25  30 ITA19731004 CAVANI, Milena           Italy                50.20
 26  14 GER19740625 KAMPETER, Nicole         Germany              51.15
 27  32 ITA19860721 BRESCIANI, Nicoletta     Italy                52.04
 28   6 NED19881027 VAN PAASSEN, Sanne       Vlierden             52.07
 29  31 ITA19831003 ROSSI, Vania             UNI Unibet.com       52.53
 30  33 ITA19800814 FATATO, Alessandra       Italy                52.59
 31  40 LUX19620720 GODART, Suzie            FBU Team FBUK        53.09
 32   4 NED19890523 JOCHEMS, Britt           DVL Davitamon-Lotto  53.12
 33  43 BEL19700120 AERTS, Katrien           Belgium              53.14
 34  41 AUT19710929 RIEDL, Elke              Austria              54.00
 35  37 ESP19830524 NUNO PAPACIO, Aida       Espanja              op 1 Ronde
 36  38 JPN19710212 OGISHIMA, Mika           Japan

 Nombre de partantes: 38
Nombre de non-départ: 1
Abandons: 2

Veldrit Pijnacker 2006 - Junioren

                            CLASSEMENT DE L'EPREUVE

                                 12 / 11 / 2006

Organisateur: Stichting Veldrit Organisatie Pijnacker

RANG DOSS. CODE UCI NOM,Prénom

  1   1 BEL19891015 ADAMS, Joeri             Belgium            38.07
  2  53 NED19890125 VAN DER VELDE, Rob       Wernhout           38.35
  3  47 NED19890209 SINKELDAM, Ramon         Wormer             38.48
  4  58 BEL19891227 WYDOOGHE, Yannick        Belgium            38.53
  5  12 BEL19900731 BODEN, Stef              Belgium            39.02
  6   3 BEL19890618 BAESTAENS, Vincent       Belgium            39.14
  7  11 NED19890206 BEUKER, Jordy            Huizen             39.50
  8  44 GER19891009 QUAST, Ole               Germany            40.00
  9  18 BEL19891231 BRUYNDONCKX, Bart        Belgium            40.10
 10  17 NED19890122 VAN DEN BRAND, Twan      Volkel             40.15
 11  23 BEL19891017 EECKHOUT, Kevin          Belgium            40.18
 12  39 NED19900331 VAN LEIJEN, Steven       Wageningen         41.30
 13  19 NED19890612 VAN DIJK, Julian         Zwartsluis         41.40
 14  49 NED19891129 STAMSNIJDER, Bas         Enter              41.45
 15  32 NED19900328 VAN DER HORST, Geert     Woerden            41.45
 16  25 NED19890520 VAN ERP, Jordy           Berghem            41.50
 17   5 NED19890407 BARKHUIS, Bart           Norg               42.00
 18   6 NED19900920 VAN BEEM, Tommy          Tiel               42.07
 19  48 NED19900304 SMIT, Kevin              Ede                42.18
 20  40 NED19891005 LIMBURG, Stefan          Witte Paarden      42.30
 21  41 NED19891015 NUGTER, Adri             Emmeloord          42.48
 22  59 GER19890724 PODSCHUR, Max            Germany            42.57
 23  14 NED19890908 BOL, Jetse               Avenhorn           43.30
 24  31 NED19900726 VAN DER HEIJDEN, Rob     Den Dungen         43.45
 25  29 NED19891213 GROFFEN, Tommy           Tilburg            43.50
 26  26 NED19890218 GERRITSE, Ferdi          Tiel               43.58
 27  61 NED19890726 VAN DIEMEN, Johnny       Spakenburg         44.15
 28   4 NED19890407 BAKKER, Joel             Schuinesloot       44.20
 29  62 NED19890424 BERKHOUT, Erik           Schipluiden        45.03
 30  34 NED19900316 KALLENFELS, Mickey       Breda              45.35
 31  45 NED19900612 DE RIDDER, Cees          Noordwijk          45.55
 32  60 NED19901103 KOUWENHOVEN, Sjoerd      Naaldwijk          46.10
 33  56 NED19900721 WIENTJES, Rico           Didam              46.12
 34  28 NED19890827 GROENESTEIN, Patrick     Hoogland           46.20
 35  52 NED19901005 VEENSTRA, Allan          Emmen              46.22
 36  10 NED19900521 DE BEST, Dave            Noordwijk          46.25
 37  13 NED19900527 BOET, Mitchell           Mijnsheerenland    48.08
 38   8 NED19890517 BEKKEMA, Maurits         Waalwijk           48.57
 39  20 NED19900716 VAN DIJK, Erwin          Renswoude          op 1 Ronde
 40  43 NED19890424 QUAADGRAS, Soren         Leidschendam
 41  27 NED19891007 VAN GOOL, Pascal         Oud Beijerland
 42  63 NED19900326 Van Bannisseht
 43  30 NED19900615 DE GROOT, Reinier        Geldermalsen

Nombre de partantes: 48
Nombre de non-départ: 0
Abandons: 5

Veldrit Pijnacker 2006 - Trimmers

                        Uitslag Veldrit over 30 Minuten

                     Pijnacker-Nootdorp op 12 November 2006

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1   12 van de Ende, Milan       Berkel                      31.59
  2   18 den Hoed, Marc           Nootdorp                    34.56
  3   39 Bunnik, Rene             Berkel                      35.26
  4   15 Fransen, Rene            Pijnacker                   36.28
  5   20 van de Meer, Jasper      Pijnacker                   37.00
  6    9 Aamgenendt, Charles      Pijnacker                   37.05
  7   36 Tas, Robert              Nootdorp                    37.10
  8   26 Signer, Ron              Delfgauw                    37.25
  9    4 van Buijtene, Bjorn      Nootdorp                    37.40
 10   40 Ammerlaan, Menno         Pijnacker                   37.42
 11   21 Oosterdam, Peter         Nootdorp                    38.16
 12   33 de Graaf, Rob            Pijnacker                   38.25
 13    3 van Atten, Bertus        Pijnacker                   38.40
 14   32 van de Sande, Peter      Pijnacker                   39.05
 15   38 van de Sand, Rob         Nootdorp                    39.20
 16   41 Bierman, Erwin           Pijnacker                   39.20
 17   42 de Hoog, Arjan           Pijnacker                   39.40
 18   14 Hogervorst, Frans        Nootdorp                    40.50
 19   29 van Schijndel, Tom       Pijnacker                   40.50
 20   19 Lansbergen, Kees         Bleiswijk                   41.30
 21    5 van Buijtene, Rik        Nootdorp                    41.32
 22   31 van Wijchen, Barry       Pijnacker                   42.40
 23   17 Lansbergen, Hein         Nootdorp                    42.50
 24    7 van de Brug, Cees        Berkel                      op 1 Ronde
 25   35 Overdevest, Dion         Berkel
 26    6 Buitelaar, Gijs          Rotterdam
 27   37 Vollebregt, John         Berkel
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt