Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

NK VELDRIJDEN VOOR ELITE RENNERS

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 7 Januari 2007
                         STICHTING WIELERRONDE WOERDEN

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1    3 Boom, Lars               VLIJMEN                      1:00:32
  2    9 Groenendaal, Richard     SINT MICHIELSGESTEL          1:00:56     0:24
  3   16 de Knegt, Gerben         GOIRLE                       1:01:57     1:25
  4   23 Nijland, Maarten         ROSSUM OV                    1:03:57     3:25
  5    2 van den Bergh, Camiel    BEESD                        1:05:05     4:33
  6   19 Leijten, Jean-Pierre     BLADEL                       1:05:29     4:57
  7    8 van Gils, Wilant         SCHIJNDEL                    1:06:00     5:28
  8   22 Mutsaars, Ronald         Schijndel                    1:07:21     6:49
  9   24 Pietersma, Jelmer        NUTH                         1:07:52     7:20
 10    6 Dirkx, Bart              REUSEL                       1:08:37     8:05
 11   28 de Vries, Micha          HILVERSUM                    1:08:51     8:19
 12   13 Hoeben, Bjorn            ELL                          1:09:11     8:39
 13   14 van Houtum, Roel         NETERSEL                        Op 1 Ronde
 14    5 Bult, Axel               ENSCHEDE
 15   29 Wagenaar, Mathijs        EPE
 16   21 Magielse, Guus           EST
 17    4 Bronkhorst, Harm         NIEUW VENNEP
 18   15 van Katwijk, Ferdi       WANROIJ
 19   18 de Laat, Patrick         BERLICUM NB
 20   11 Hartogs, Joram           AMERSFOORT
 21   12 van Heeswijk, Roy        SINT OEDENRODE
 22   10 van Grootel, Frank       BAKEL
 23    7 Evers, Rick              ZELHEM
 24   27 Verkooijen, Bob          CHAAM

Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

NK VELDRIJDEN VOOR BELOFTE RENNERS


Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1    2 van Amerongen, Thijs     VORDEN                         53:29
  2   39 van der Velde, Ricardo   BREDA                          53:56     0:27
  3   30 Poppel, Boy van          Moergestel                     54:26     0:57
  4   28 van Leeuwen, Patrick     HILVARENBEEK                   54:44     1:15
  5    7 Becking, Hans            GORSSEL                        56:01     2:32
  6   11 Broers, Remco            Maartensdijk                   56:44     3:15
  7   19 van IJzendoorn, Eddy     TIEL                           57:03     3:34
  8   22 de Jonge, Daan           OLDENZAAL                      57:10     3:41
  9   13 Dijkxhoorn, Rikke        RIJSWIJK ZH                    57:34     4:05
 10   16 Hartogs, Ivar            AMERSFOORT                     57:45     4:16
 11   18 Huenders, Mitchell       Hoofddorp                      58:00     4:31
 12   20 van IJzendoorn, Rik      TIEL                           58:10     4:41
 13   33 Senders, Bart            HAPERT                         58:22     4:53
 14    3 Ariesen, Johim           Rhenen                         59:05     5:36
 15   27 Kouwenhoven, Joeri       BLEISWIJK                      59:23     5:54
 16   23 Kallenfels, Jerry        BREDA                          59:29     6:00
 17   38 van Veen, Jorn           LOSSER                         59:35     6:06
 18   15 van Grootel, Koen        BAKEL                           Op 1 Ronde
 19   41 Vermeltfoort, Coen       Schuinesloot
 20   12 Dekkers, Jeroen          Lierop
 21   37 Spring in t Veld, Joost  MIJDRECHT
 22    1 Adriaans, Rik            OOST WEST EN MIDDELB
 23   29 Liebe, Enrico            Helmond
 24    4 Arts, Edwin              Overloon
 25    5 Atzori, Umberto          Zorgvlied
 26   36 Smit, Mark               Geldrop
 27   40 Verhaegh, Jan            DEURNE
 28   26 van der Kooi, Ben        BREDA
 29    8 Boveree, Tom             LAREN GLD
 30   14 Frederiks, Richard       WIJK BIJ DUURSTEDE

Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

NK VELDRIJDEN VOOR VROUWEN


Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   42 van den Brand, Daphny    ZEELAND                  V     39:05
  2   67 Vos, Marianne            BABYLONIENBROEK          V     41:01     1:56
  3   52 Hormes, Reza             WIJCHEN                  V     42:14     3:09
  4   47 Gunnewijk, Loes          REKKEN                   V     43:35     4:30
  5   46 Grimberg, Arenda         ALMELO                   V     44:38     5:33
  6   62 van Rijen, Linda         VEGHEL                   V     45:23     6:18
  7   12 Jochems, Britt           VIANEN UT                J     46:18     7:13
  8   71 Visser, Adrie            WIERINGERWERF            V     47:34     8:29
  9   59 van Paassen, Sanne       VLIERDEN                 V     48:14     9:09
 10   50 Hofs, Petra              ARNHEM                   V     49:27    10:22
 11   49 Heuveling, Monika        ARNHEM                   V     49:41    10:36
 12   57 Meter, Ilona             HATTEM                   V     49:47    10:42
 13   53 Kesseleer, Anouk         HEESWIJK DINTHER         V     50:01    10:56
 14   68 Welter, Hannah           LOOSDRECHT               V     50:15    11:10
 15   61 van de Ree, Monique      WILLEMSTAD NB            V     50:37    11:32
 16   41 Blonk, Henrieke          MONTFOORT                V     50:55    11:50
 17    6 Clevers, Cindy           LANDGRAAF                J     51:10    12:05
 18    9 Eversdijk, Anne          KAPELLE                  J      Op 1 Ronde
 19    1 Aa, Daisy van der        Losser                   J
 20    7 Dekkers, Dyonne          LIEROP                   J
 21    3 Brand, Lucinda           OUD BEIJERLAND           J
 22   48 Hartogs, Imke            AMERSFOORT               V
 23   43 Elferink, Hielke         TUBBERGEN                V
 24   72 Busschers, Natalja       HAAKSBERGEN              V
 25   54 Kortekaas, Esther        VOORHOUT                 V
 26    8 Dijkxhoorn, Ivanka       RIJSWIJK ZH              J
 27   20 Spooren, Iris            DUIZEL                   J
 28    5 Brouwer, Karen           OOSTERWOLDE FR           J
 29   15 Kuiper, Yvonne           DEN HAM OV               J
 30    4 van der Breggen, Anna    HASSELT                  J
 31   44 Engelsma, Margriet       NOORDWIJK GN             V
 32   56 Meijer, Paula            UTRECHT                  V
 33    2 Bloem, Judith            KWINTSHEUL               J
 34   10 de Heer, Jorinda         HOOGERHEIDE              J
 35   19 Pijpers, Thamara         RIDDERKERK               J
 36   13 Jorink, Kim              WIERDEN                  J
 37   21 Wissink, Fiona           OOSTERBEEK               J
 38   63 Smit, Allegon            EDE GLD                  V
 39   64 Verhoeve, Cora           ROTTERDAM                V

Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

NK VELDRIJDEN VOOR JUNIOREN


Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   50 Sinkeldam, Ramon         WORMER                         39:50
  2    7 Beuker, Jordy            HUIZEN                         40:49     0:59
  3    9 van den Brand, Twan      VOLKEL                         41:04     1:14
  4   23 van der Horst, Geert     WOERDEN                        41:16     1:26
  5   33 Limburg, Stefan          WITTE PAARDEN                  41:32     1:42
  6   56 van der Velde, Rob       WERNHOUT                       42:37     2:47
  7   52 Smit, Kevin              EDE GLD                        42:49     2:59
  8   14 van Erp, Jordy           BERGHEM                        43:30     3:40
  9   45 van der Sanden, Harm     NULAND                         43:36     3:46
 10   39 Ockeloen, Jasper         DORDRECHT                      43:43     3:53
 11    2 Barkhuis, Bart           NORG                           44:04     4:14
 12   37 Motké, Ritchie           BEEK LB                        44:17     4:27
 13    3 van Beem, Tommy          TIEL                           45:07     5:17
 14   51 Slenter, Kaj             Reijmerstok                    45:18     5:28
 15   12 van Dijk, Julian         ZWARTSLUIS                     45:30     5:40
 16   21 van der Heijden, Rob     DEN DUNGEN                     45:34     5:44
 17   36 Minnaard, Marco          WEMELDINGE                     45:40     5:50
 18   53 Stamsnijder, Bas         ENTER                          46:00     6:10
 19   32 van Leijen, Steven       WAGENINGEN                     46:22     6:32
 20    8 Bol, Jetse               AVENHORN                       46:37     6:47
 21   16 Gerritse, Ferdi          TIEL                           46:42     6:52
 22   58 Daams, Timo              HILVERSUM                      46:48     6:58
 23   31 Lammertink, Maurits      ENTER                          47:08     7:18
 24   26 Knops, Kevin             BOCHOLTZ                       47:31     7:41
 25   55 Sterk, Michael           VELDDRIEL                      47:41     7:51
 26    1 Bakker, Joel             SCHUINESLOOT                   47:42     7:52
 27   46 Schellevis, Rutger       STOLWIJK                       48:01     8:11
 28   59 Wildeman, Henk           RAALTE                        z.t.
 29   15 van Geffen, Niek         VEGHEL                         48:18     8:28
 30   20 Hartogs, Tamor           AMERSFOORT                     48:31     8:41
 31   42 de Ridder, Cees          NOORDWIJK ZH                   49:04     9:14
 32   27 Koerts, Gosse            KORNHORN                       49:37     9:47
 33   28 van Kooij, Nils          KRIMPEN AAN DE LEK             50:00    10:10
 34   25 Kallenfels, Mickey       BREDA                          50:32    10:42
 35   29 Kramer, Stefan           HARDINXVELD GIESSEND           50:50    11:00
 36   57 Wientjes, Rico           DIDAM                          52:11    12:21
 37   38 Nugter, Adri             EMMELOORD                       Op 1 Ronde
 38   18 Groenestein, Patrick     HOOGLAND
 39   10 van Deursen, Rick        BUDEL DORPLEIN
 40   19 Groffen, Tommy           TILBURG
 41   48 van der Schoot, Chipo    SINT OEDENRODE
 42   11 van Dijk, Erwin          RENSWOUDE
 43    5 Bel, Barry               DE GOORN
 44   13 Dijkhuizen, Ronald       NIEUWEGEIN
 45    4 Bekkema, Maurits         WAALWIJK
 46   49 van de Schoot, Thijs     OIRSCHOT
 47   30 Lammertink, Lars         WIERDEN
 48   54 Stenekes, Steven         ALMERE
 49   17 van Gool, Pascal         OUD BEIJERLAND
 50   47 Scholman, Erwin          MONTFOORT
 51   24 Huizinga, Robin          ROZENBURG ZH

Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

NK VELDRIJDEN VOOR AMATEUR-A


Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   32 de Jong, Freek           METEREN                        44:58
  2   57 Schrader, André          DOETINCHEM                     46:08     1:10
  3   11 Brouwer, Leon            Rotterdam                      46:38     1:40
  4   47 Peters, Steven           Enschede                       47:13     2:15
  5   50 Raats, Edwin             HELMOND                        47:53     2:55
  6   62 Somsen, Patrick          AALTEN                         48:03     3:05
  7   27 van den Heuvel, Peter    BAKEL                          48:13     3:15
  8   53 Sanden, Nard van der     Nuland                         48:38     3:40
  9    8 Bongers, Daan            BAARLO LB                      48:46     3:48
 10   42 Loman, Marco             AMERSFOORT                     48:48     3:50
 11   36 de Kraker, Alex          DELFT                          48:53     3:55
 12   24 Hendrikx, Emiel          HILVARENBEEK                   49:26     4:28
 13   49 Quint, Cees              DEIL                           49:53     4:55
 14   10 Bosscha, Ruud            TUK                            50:08     5:10
 15   60 Smits, Piet              HAZERSWOUDE DORP               50:15     5:17
 16   70 van de Westelaken, Frank SINT MICHIELSGESTEL            50:33     5:35
 17   75 Wissink, Bas             DIEPENHEIM                     50:43     5:45
 18   45 Maton, Martien           BLADEL                         50:58     6:00
 19   55 Scholtens, Rick          SWIFTERBANT                    51:01     6:03
 20   34 Kamphuis, Tijmen         Hengelo (OV)                   51:06     6:08
 21   14 Duiven, Herman-Pieter    OUD BEIJERLAND                 51:14     6:16
 22   67 van Vianen, Damie        HELVOIRT                       51:48     6:50
 23   44 Marsman, Arnold          GELSELAAR                      52:03     7:05
 24    3 Bekhuis, Ed              DEVENTER                       52:13     7:15
 25   40 Last, Christiaan         STEENWIJK                      52:18     7:20
 26   51 Rietveld, Bart           Ter Aar                        52:23     7:25
 27   25 van Herwijnen, Jan       BUSSUM                         52:26     7:28
 28   23 Heidema, Pieter          WILNIS                         52:33     7:35
 29   66 te Velthuis, Brian       HENGEVELDE                     52:43     7:45
 30   22 Heerschop, Paul          ROTTERDAM                      53:13     8:15
 31   38 Kuijlenburg, Remco       Mijdrecht                      53:27     8:29
 32   33 Jongeling, Gijs          BEST                           53:40     8:42
 33    6 de Boer, Freek           HENGELO OV                     53:45     8:47
 34    9 Bos, Henk                BARNEVELD                      54:03     9:05
 35   15 van Dulmen, Anton        VLIJMEN                        54:38     9:40
 36   76 Kooij, Jeroen            DEVENTER                       55:03    10:05
 37   58 Slager, Stefan           Rhenoy                         55:18    10:20
 38   52 Rombouts, Dennie         LUYKSGESTEL                   z.t.
 39   31 Janssen, Michiel         TILBURG                       z.t.
 40   72 Zoomers, Eric            OUDEWATER                     z.t.
 41   56 Schoon, Arnold           BEST                          z.t.
 42   71 Winters, Arno            OMMEN                         z.t.
 43   35 Kesseleer, Rene          HEESWIJK DINTHER              z.t.
 44   63 Spijker, Roy             GOOR                          z.t.
 45    7 Bolsenbroek, Maurice     APELDOORN                     z.t.
 46   41 Lobeek, Stefan           AALTEN                        z.t.
 47   28 Hoek, Nick               Almelo                        z.t.
 48   21 Heer, Marco de           Barendrecht                   z.t.
 49   19 de Groot, Eric           REEUWIJK                      z.t.
 50   29 van Holsteijn, Kenneth   KWINTSHEUL                    z.t.
 51   18 Giesbers, Frank          HELMOND                       z.t.
 52    5 te Boekhorst, Wander     GAANDEREN                     z.t.
 53   64 Stadhouders, Wouter      HENGELO OV                    z.t.
 54    4 Boeijen, Dennis          GEFFEN                        z.t.
 55   78 Ruiterkamp, Harry        WIJCHEN                       z.t.
 56   46 Moltmaker, Tijmen        NIJMEGEN                      z.t.
 57   54 Sanders, Jan             AFFERDEN GLD                  z.t.
 58   20 Hartemink, Jeroen        PUTTEN                        z.t.

Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

NK VELDRIJDEN VOOR MASTERS


Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   57 Willems, Frans           OOST WEST EN MIDDELB     A     40:50
  2   15 Groenendaal, Frank       Veghel                   A     41:20     0:30
  3   31 van Korven, Ton          DIESSEN                  A     41:42     0:52
  4   46 Rietveld, Lars           OUDEWATER                A     41:50     1:00
  5   34 Leemreize, Bonnie        BELTRUM                  A     41:55     1:05
  6   24 Hoffmans, Peter          MOERGESTEL               A     42:04     1:14
  7   52 Visscher, Richard        ZOETERMEER               A    z.t.
  8   55 Weerman, Jannes          NIJEHOLTWOLDE            A     42:45     1:55
  9   59 van Ham, Jeroen          WINTELRE                 A     43:22     2:32
 10   36 van Londen, Adriaan      TIEL                     A     43:30     2:40
 11   10 Craanen, Dennis          BODEGRAVEN               A     44:22     3:32
 12   62 Bogaerts, Jos            STRIJBEEK                A     45:25     4:35
 13   26 de Vries, Jan            NIJEHOLTPADE             A    z.t.
 14   18 Haaksman, Peter          ZEIST                    A     46:10     5:20
 15   23 van Hoeijen, Jeroen      AMSTERDAM ZUIDOOST       A     46:22     5:32
 16   32 van der Laan, Hennie     HOUTEN                   A     46:35     5:45
 17    8 van der Burgt, Harrie    OSS                      A     47:36     6:46
 18   79 Hakvoort, Wim            Eemnes                   B     47:45     6:55
 19   53 Voesenek, Peter          BREDA                    A     48:17     7:27
 20    5 Bouman, Ton              HOORN NH                 A     48:37     7:47
 21   82 de Kinkelder, Fred       GROENLO                  B     48:46     7:56
 22    9 Buyvoets, Richard        HELVOIRT                 A     48:55     8:05
 23   61 Kok, Gerrit              Balk                     A     49:37     8:47
 24   76 Delwel, Wout             ROTTERDAM                B     49:43     8:53
 25   42 Nijssen, Frank           HAARLEM                  A     50:10     9:20
 26   77 Engbers, Henny           ENSCHEDE                 B     50:21     9:31
 27   78 Fenneman, Andre          WEHL                     B    z.t.
 28   48 Smetsers, Cees           HELMOND                  A     50:33     9:43
 29   27 Keppel, Gerrit           BEESD                    A    z.t.
 30   11 van Dijke, Ed            BAARLE NASSAU            A     50:38     9:48
 31   74 den Braven, Arie         NIEUWEGEIN               B     50:42     9:52
 32   91 Verhagen, Ties           VEGHEL                   B      Op 1 Ronde
 33   39 van Midden, Alfons       VLIST                    A
 34   50 Valk, Henk Jan           'S-HERTOGENBOSCH         A
 35   43 Pennings, Ton            BERLICUM NB              A
 36   45 van Putten, Harry        HAGESTEIN                A
 37   71 Bongers, Ger             WIJCHEN                  B
 38   47 Schlijper, Theo          LINSCHOTEN               A
 39   29 Kleinjan, Ton            SPIJKENISSE              A
 40   41 de Moor, Marco           ULFT                     A
 41   87 Slager, Hans             RHENOY                   B
 42   90 van der Tang, Jan        VOORHOUT                 B
 43   96 Zwaving, Bert            AMSTERDAM                B
 44   51 Verhaar, Vincent         AMSTELVEEN               A
 45   73 Bosse, Ed                ALMERE                   B
 46    3 Blommers, Eric           PUTTERSHOEK              A
 47    1 van Beek, Jan            PUTTEN                   A
 48   94 Wiercx, Rogier           HOUTEN                   B
 49   58 van Oirschot, Frank      OISTERWIJK               A
 50   56 Wennekes, Theo           DODEWAARD                A
 51   88 van der Sluijs, Cor      ROTTERDAM                B
 52   83 van der Leeuw, Albert    PAPENHOVEN               B
 53   95 de Wit, Frans            ZUTPHEN                  B
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon