Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GROTE PRIJS SHIMANO 2006-ELITE/BELOFTEN

                          Uitslag Veldrit over 31,1 km

                Openings Veldrit te Harderwijk op 7 Oktober 2006
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   71 Stybar, Zdenek           TchechiŽ                 B   1:02:42
  2    1 de Knegt, Gerben         Nederland                A    z.t.
  3    4 Bianco, Marco            ItaliŽ                   A    z.t.
  4   29 Suarez, Isaac            Spanje                   A    z.t.
  5   32 Vannuffel, Tim           BelgiŽ                   A    z.t.
  6    2 Al, Thijs                Nederland                A    z.t.
  7   23 Nijland, Maarten         Nederland                A    z.t.
  8   12 Groenendaal, Richard     Nederland                A    z.t.
  9   22 Mutsaars, Ronald         Nederland                A    z.t.
 10   11 van Gils, Wilant         Nederland                A    z.t.
 11   30 Traen, BjŲrn             BelgiŽ                   A    z.t.
 12   19 Leijten, Jean-Pierre     Nederland                A    z.t.
 13   89 de Jonge, Daan           OLDENZAAL                B    z.t.
 14   25 Raeymakers, Sten         BelgiŽ                   A    z.t.
 15  103 van IJzendoorn, Eddy     Nederland                B    z.t.
 16   10 Dirkx, Bart              Nederland                A    z.t.
 17   93 van Leeuwen, Patrick     HILVARENBEEK             B    z.t.
 18   26 Reain, Greg              Canada                   A    z.t.
 19   33 van de Ven, Johan        Nederland                A    z.t.
 20   86 Heitmann, Finn           Duitsland                B    z.t.
 21   31 Urban, Malte             Duitsland                A    z.t.
 22   87 Huenders, Mitchell       ALMERE                   B    z.t.
 23   15 van Houtum, Roel         NETERSEL                 A    z.t.
 24   39 Tiedt, Jannick           Duitsland                A    z.t.
 25   85 Hartogs, Ivar            AMERSFOORT               B    z.t.
 26   21 Magielse, Guus           EST                      A    z.t.
 27  101 van Veen, Jorn           LOSSER                   B    z.t.
 28  104 van IJzendoorn, Rik      Nederland                B    z.t.
 29   90 Kallenfels, Jerry        BREDA                    B    z.t.
 30   18 de Laat, Patrick         BERLICUM NB              A    z.t.
 31   97 Sleumer, Richard         VORDEN                   B    z.t.
 32    7 Brzezinski, Fabian       Duitsland                A    z.t.
 33   14 Hartogs, Joram           AMERSFOORT               A    z.t.
 34   79 Busser, Nieck            NUENEN                   B    z.t.
 35   74 Ariesen, Johim           RHENEN                   B    z.t.
 36   84 van Grootel, Koen        BAKEL                    B    z.t.
 37  106 Senders, Bart            HAPERT                   B    z.t.
 38  105 Schwaner, Willem         OPLOO                    B    z.t.
 39   24 van Pinxteren, Edwin     Rosmalen                 A    z.t.
 40    5 Bongers, Daan            BAARLO                   A    z.t.
 41   73 Adriaans, Rik            OOST WEST EN MIDDELB     B    z.t.
 42   75 Arts, Edwin              OVERLOON                 B    z.t.
 43   13 van Grootel, Frank       BAKEL                    A    z.t.
 44   17 Koot, Robin              LIMMEN                   A    z.t.
 45   36 Davidson, Andrew         Engeland                 A    z.t.
 46   88 Janssens, Christopher    RHENEN                   B    z.t.
 47   99 Smit, Mark               GELDROP                  B    z.t.
 48   77 de Boer, Erik            HIERDEN                  B    z.t.
 49  102 van Vliet, Luuk          MIJDRECHT                B    z.t.
 50   81 Dekkers, Jeroen          LIEROP                   B    z.t.
 51   37 Verrijt, Erik            HEEZE                    A    z.t.
 52   27 Sevens, Coen             DIESSEN                  A    z.t.
 53   80 Clermonts, Glenn         BELLINGWOLDE             B    z.t.
 54   16 Kamphof, Jan-Willem      ENSCHEDE                 A    z.t.
 55   82 Frederiks, Richard       WIJK BIJ DUURSTEDE       B    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 29.761 km/u

GROTE PRIJS SHIMANO 2006 - MASTERS

                                Uitslag Veldrit

                Openings Veldrit te Harderwijk op 7 Oktober 2006
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1  129 van Korven, Ton          DIESSEN
  2  155 Willems, Frans           OOST WEST EN MIDDELB
  3  134 van Londen, Adriaan      TIEL
  4  152 Weerman, Jannes          NIJEHOLTWOLDE
  5  130 van der Laan, Hennie     HOUTEN
  6  101 Beuker, Renť             UTRECHT
  7  102 Bogaerts, Jos            STRIJBEEK
  8  110 Buyvoets, Richard        HELVOIRT
  9  113 Essink, Ronny            RUURLO
 10  109 van der Burgt, Harrie    OSS
 11  131 Lammertink, Jonny        WIERDEN
 12  111 Craanen, Dennis          BODEGRAVEN
 13  126 Kessels, Michel          TEGELEN
 14  108 van der Bruggen, Dick    OIJEN
 15  151 de Vries, Jan            NIJEHOLTPADE
 16  120 van Hoeijen, Jeroen      AMSTERDAM ZUIDOOST
 17  148 Visscher, Richard        ZOETERMEER
 18  138 Paardekooper, Edwin      GROENLO
 19  112 van Dijke, Ed            BAARLE NASSAU
 20  125 Keppel, Gerrit           BEESD
 21  139 Rijkhoff, Frank          VEENENDAAL
 22  128 Koenen, Ger              AMSTERDAM
 23  118 Heese, Volker            Duitsland
 24  114 Fenneman, Andre          WEHL
 25  141 Schlijper, Theo          LINSCHOTEN
 26  105 den Braven, Arie         NIEUWEGEIN
 27  157 Worst, Gert-Jan          NUNSPEET
 28  116 Hakvoort, Wim            EEMNES
 29  122 Hofstede, Harrie         ZEEWOLDE
 30  147 Verhagen, Marcel         OUD BEIJERLAND
 31  127 Kleinjan, Ton            SPIJKENISSE
 32  135 Maas, Marti              GEFFEN
 33  158 Valk, Henk Jan           'S-HERTOGENBOSCH
 34  146 Verhaar, Vincent         AMSTELVEEN
 35  104 Bosse, Ed                ALMERE
 36  159 Boveree, Bennie          LAREN GLD
 37  124 Kamphuis, Garjo          VORDEN
 38  132 van der Lee, Andrť       UTRECHT
 39  154 Wiercx, Rogier           HOUTEN
 40  107 Brouwer, Dirk            OOSTERWOLDE FR
 41  149 Visser, Hink             BEDUM
 42  153 Wennekes, Theo           DODEWAARD
 43  140 Rozema, John             OISTERWIJK
 44  150 de Vries, Henk           SURHUIZUM
 45  161 Blommers, Eric           PUTTERSHOEK
 46  156 de Wit, Frans            ZUTPHEN

GROTE PRIJS SHIMANO 2006 - VROUWEN

                         Uitslag Veldrit over 18,050 km

                Openings Veldrit te Harderwijk op 7 Oktober 2006
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1    1 van den Brand, Daphny    ZEELAND                        45:08
  2   19 Hormes, Reza             WIJCHEN                       z.t.
  3   42 van Rijen, Linda         VEGHEL                        z.t.
  4   55 Juranek, Susanne         Duitsland                     z.t.
  5   13 Cant, Sanne              BelgiŽ                        z.t.
  6   50 Vanderbeken, Joyce       BelgiŽ                        z.t.
  7   20 Jochems, Britt           VIANEN UT                     z.t.
  8   38 van Paassen, Sanne       VLIERDEN                      z.t.
  9   22 Kampeter, Nicole         Duitsland                     z.t.
 10    3 Aerts, Katrien           BelgiŽ                        z.t.
 11   35 Meter, Ilona             HATTEM                        z.t.
 12   41 Riedl, Elke              WETERINGBRUG                  z.t.
 13   37 Ogishama, Mika           Japan                         z.t.
 14   24 Kesseleer, Anouk         HEESWIJK DINTHER              z.t.
 15   57 van de Ree, Monique      WILLEMSTAD NB                 z.t.
 16   54 Ottevanger, Eefje        EINDHOVEN                     z.t.
 17   10 van der Breggen, Anna    HASSELT                       z.t.
 18    4 Ter Beek, Linda          HENGELO OV                    z.t.
 19   34 Meijering, Danielle      STADSKANAAL                   z.t.
 20   39 van Pinxten, Danielle    SINT MICHIELSGESTEL           z.t.
 21   48 Spooren, Iris            DUIZEL                        z.t.
 22   26 Kortekaas, Esther        VOORHOUT                      z.t.
 23    2 van der Aa, Daisy        LOSSER                        z.t.
 24   51 Verberne, Lana           LIEROP                        z.t.
 25   17 Heuveling, Monika        ARNHEM                        z.t.
 26   27 Kroes, Linda             RAALTE                        z.t.
 27   21 van der Kamp, Laura      HASSELT                       z.t.
 28   11 Brouwer, Karen           OOSTERWOLDE FR                z.t.
 29   36 van Nieuwpoort, Tessa    NIEUWERKERK ad YSSEL          z.t.
 30   28 Kuiper, Yvonne           DEN HAM OV                    z.t.
 31    6 van de Beurcht, Anne     VOLKEL                        z.t.
 32   18 Hoek, Maaike             ALMELO                        z.t.
 33   52 Verhoeven, Marieke       ERP                           z.t.
 34   15 Everts, Mariska          ASSEN                         z.t.
 35   23 Keizer, Francis          DOETINCHEM                    z.t.
 36   29 de Lange, Alicia         KAMPEN                        z.t.
 37    8 Blonk, Henrieke          MONTFOORT                     z.t.
 38   12 Busschers, Natalja       HAAKSBERGEN                   z.t.
 39   46 Smit, Allegon            EDE GLD                       z.t.
 40   33 Meerkerk, Marion         's-GRAVENDEEL                 z.t.
 41   14 Engelsma, Margriet       NOORDWIJK GN                  z.t.
 42   59 van der Sluis, Dagmar    BORNE                         z.t.
 43   32 Ligthart, Anouk          TWISK                         z.t.
 44   31 Leemreize, Carmen        BELTRUM                       z.t.
 45   30 van der Lee, Yulia       UTRECHT                       z.t.
 46   47 Spier, ChloŽ             HILVERSUM                     z.t.
 47    9 Bos, Tessa               HILVERSUM                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 23.996 km/u

GROTE PRIJS SHIMANO 2006 - AMATEURS

                                Uitslag Veldrit

                Openings Veldrit te Harderwijk op 7 Oktober 2006
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1   73 Veldkamp, Wilfred        WOERDEN
  2   18 van Erp, Robert          OSS
  3   55 Schrader, Andrť          DOETINCHEM
  4   37 Last, Christiaan         STEENWIJK
  5   70 Slot, Michel             DELDEN
  6    8 Bosscha, Ruud            TUK
  7   57 Snoeren, Renť            DONGEN
  8   35 de Kraker, Alex          DELFT
  9   58 Somsen, Patrick          AALTEN
 10   29 de Jong, Freek           METEREN
 11   71 van den Heuvel, Peter    BAKEL
 12   46 Quint, Cees              DEIL
 13   27 Janssen, Jos             WIJCHEN
 14   13 Duiven, Herman-Pieter    OUD BEIJERLAND
 15   44 Nuys, Arne               BEST
 16    4 Bekhuis, Ed              DEVENTER
 17   23 van Herwijnen, Jan       BUSSUM
 18   30 Jongeling, Gijs          BEST
 19   43 Nordmann, Heiko          Duitsland
 20   22 Heidema, Pieter          WILNIS
 21   68 van de Westelaken, Frank SINT MICHIELSGESTEL
 22   45 Prakken, Sander          DELFT
 23   12 Drost, Henk              NUNSPEET
 24   36 van Laar, Erik           EERBEEK
 25   49 Rijkers, Dennis          SINT MICHIELSGESTEL
 26   59 Spijker, Roy             GOOR
 27   63 van Vianen, Damie        HELVOIRT
 28   74 Grand, Detleffe          Eindhoven
 29   17 Egberts, Frank           APELDOORN
 30   16 Egberink, Roderik        KORTENHOEF
 31   32 Kesseleer, Rene          HEESWIJK DINTHER
 32   24 van Hest, Thijs          ENSCHEDE
 33   53 Schoon, Arnold           BEST
 34   42 Nieboer, John            PEIZE
 35   11 van Dam, Erik            NIJMEGEN
 36    9 Bouwhuis, Peter          ZWOLLE
 37   65 de Weerd, Pieter-Paul    WEZEP
 38   48 te Riele, Hein           OOSTERHOUT
 39   19 Giesbers, Frank          HELMOND
 40   10 ten Brinke, Nils         APELDOORN
 41   15 Eenkhoorn, Sjermo        GENEMUIDEN
 42   64 de Vos, Sicco            ARNHEM
 43   72 Boeijen, Dennis          GEFFEN
 44   28 Janssen, Udo             PAPENDRECHT
 45   21 ter Haar, Johnny         ELST UT
 46   52 Ruiterkamp, Harry        WIJCHEN
 47   50 Ronk, Jos                EDE GLD
 48   20 de Groot, Eric           REEUWIJK
 49   34 Knip, Raimon             KORTENHOEF
 50    5 Bolsenbroek, Maurice     APELDOORN
 51   75 Amsink, Dennis           GRAMSBERGEN
 52   61 Tuithof, Erwin           WOERDEN
 53   51 de Rooij, Marco          SPRANG-CAPELLE
 54   62 van der Vegt, Michel     KAMPEN
 55   76 Keppel, Melvin
 56   25 ter Horst, Rob           HENGELO OV

GROTE PRIJS SHIMANO 2006 - JUNIOREN

                         Uitslag Veldrit over 19,050 km

                Openings Veldrit te Harderwijk op 7 Oktober 2006
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   60 Aernouds, Jim            BelgiŽ                         41:13
  2   59 Quast, Ole               Duitsland                     z.t.
  3   48 Sinkeldam, Ramon         WORMER                        z.t.
  4   50 Smit, Kevin              EDE GLD                       z.t.
  5   26 van der Horst, Geert     WOERDEN                       z.t.
  6    9 Beuker, Jordy            HUIZEN                        z.t.
  7   53 van der Velde, Rob       WERNHOUT                      z.t.
  8   39 Minnaard, Marco          WEMELDINGE                    z.t.
  9   51 Stamsnijder, Bas         ENTER                         z.t.
 10   49 Slenter, Kaj             Reijmerstok                   z.t.
 11   37 Limburg, Stefan          WITTE PAARDEN                 z.t.
 12   41 Nugter, Adri             EMMELOORD                     z.t.
 13   17 van Diermen, Jaron       BUNSCHOTEN SPAKENBUR          z.t.
 14   42 Ockeloen, Jasper         DORDRECHT                     z.t.
 15   14 Daams, Timo              HILVERSUM                     z.t.
 16    3 van Beem, Tommy          TIEL                          z.t.
 17   58 Wildeman, Henk           RAALTE                        z.t.
 18   52 Veenstra, Allan          EMMEN                         z.t.
 19   36 van Leijen, Steven       WAGENINGEN                    z.t.
 20    2 Barkhuis, Bart           NORG                          z.t.
 21   18 van Diermen, Johnny      BUNSCHOTEN SPAKENBUR          z.t.
 22    1 Bakker, Joel             SCHUINESLOOT                  z.t.
 23   31 Knops, Kevin             BOCHOLTZ                      z.t.
 24    8 de Best, Dave            NOORDWIJK ZH                  z.t.
 25   57 Wientjes, Rico           DIDAM                         z.t.
 26   22 Gerritse, Ferdi          TIEL                          z.t.
 27   23 Groenestein, Patrick     HOOGLAND                      z.t.
 28   19 van Dijk, Erwin          RENSWOUDE                     z.t.
 29   35 Lammertink, Maurits      ENTER                         z.t.
 30   21 van Erp, Jordy           BERGHEM                       z.t.
 31   61 Kuiper, Robert           DEN HAM OV                    z.t.
 32   40 van der Niet, Rob        NOORDWIJK ZH                  z.t.
 33   33 van Kooij, Nils          KRIMPEN AAN DE LEK            z.t.
 34   46 van der Sanden, Harm     NULAND                        z.t.
 35   20 Dijkhuizen, Ronald       NIEUWEGEIN                    z.t.
 36   62 Groffen, Tommy           TILBURG                       z.t.
 37   56 Wegter, Bram             GRONINGEN                     z.t.
 38   28 van Kerckhoven, Rens     TILBURG                       z.t.
 39   15 van Deursen, Rick        BUDEL DORPLEIN                z.t.
 40   45 de Ridder, Cees          NOORDWIJK ZH                  z.t.
 41    4 Bekkema, Maurits         WAALWIJK                      z.t.
 42    5 van Bekkum, Frans        ALPHEN GLD                    z.t.
 43   32 Koerts, Gosse            KORNHORN                      z.t.
 44    6 Bel, Barry               DE GOORN                      z.t.
 45   34 Lammertink, Lars         WIERDEN                       z.t.
 46   24 de Groot, Reinier        GELDERMALSEN                  z.t.
 47   29 Klein, Emiel             EXLOO                         z.t.
 48   55 Volleberg, Lucien        HEGELSOM                      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 27.732 km/u

GROTE PRIJS SHIMANO 2006 - NIEUWELINGEN

                          Uitslag Veldrit over 14,8 km

                Openings Veldrit te Harderwijk op 7 Oktober 2006
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   84 van Dongen, Bart         TERHEIJDEN                     33:33
  2   94 van der Heijden, Michiel DRUNEN                        z.t.
  3   91 Haan, Wouter             BEDUM                         z.t.
  4  110 Reinders, Elmar          EMMEN                         z.t.
  5   83 Dolfsma, Emiel           KAMPEN                        z.t.
  6  100 Krauwel, Bas             NOORDWIJK ZH                  z.t.
  7   87 van den Ende, Milan      BERKEL EN RODENRIJS           z.t.
  8  132 Quast, Enno              Duitsland                     z.t.
  9   92 van der Haar, Lars       WOUDENBERG                    z.t.
 10   96 van Kessel, Cornť        VELDHOVEN                     z.t.
 11   74 van den Bergh, Stefan    SCHIJNDEL                     z.t.
 12   93 Harmsen, Bart            AMSTELVEEN                    z.t.
 13  102 Lugten, Jelle            GOUDA                         z.t.
 14   75 van Beusekom, Wilco      GELDERMALSEN                  z.t.
 15  109 van Ree, Renzo           SCHERPENZEEL GLD              z.t.
 16  120 Wennekes, Robin          DODEWAARD                     z.t.
 17  103 Mandjes, Jasper          ZAANDIJK                      z.t.
 18  111 Riesebeek, Oscar         TIEL                          z.t.
 19  105 Opdam, Tim               LIESSEL                       z.t.
 20   76 Bosman, Gert-Jan         EMMEN                         z.t.
 21  117 Teunissen, Mike          YSSELSTEYN LB                 z.t.
 22  116 Stultiens, Dennis        MEIJEL                        z.t.
 23   78 Broers, Erwin            MAARTENSDIJK                  z.t.
 24   80 Caspers, Didier          NOORDWIJK ZH                  z.t.
 25   79 Brusselman, Brian        HELMOND                       z.t.
 26  130 de Groot, Daan           LELYSTAD                      z.t.
 27   99 Koot, Christian          SASSENHEIM                    z.t.
 28  129 Martens, Triston         BERGHEM                       z.t.
 29  123 van Zijl, Melvin         HARDERWIJK                    z.t.
 30   73 van den Belt, Martijn    KAMPEN                        z.t.
 31   98 Klement, Kevin           DIPHOORN                      z.t.
 32  107 Pastoors, Martijn        EDE GLD                       z.t.
 33  119 Welle, Mark              ANKEVEEN                      z.t.
 34   71 van Aalst, Dennis        HILVERSUM                     z.t.
 35   97 Klein Tijssink, Willem   HATTEM                        z.t.
 36  101 Kuit, Geert              HARSKAMP                      z.t.
 37  114 Smits, Djago             TILBURG                       z.t.
 38  125 van Asselt, Leon         NIJVERDAL                     z.t.
 39  122 van de Westelaken, Dirk  DEN DUNGEN                    z.t.
 40  112 Schefferlie, Gijs        DOORN                         z.t.
 41  127 van Rhee, Joey           NIJVERDAL                     z.t.
 42   77 Botter, Rudy             SLAGHAREN                     z.t.
 43  128 Blommers, Steven         PUTTERSHOEK                   z.t.
 44  115 Steekers, Wesley         NOORDWIJKERHOUT               z.t.
 45   86 Elzing, Adrik            SCHOONEBEEK                   z.t.
 46  121 van der Werf, Robin      VOORHOUT                      z.t.
 47  124 Ariesen, Danny           RHENEN                        z.t.
 48   81 Deelen, Diederik         BERKENWOUDE                   z.t.
 49  106 Oussoren, Olaf           AMERONGEN                     z.t.
 50   88 Epskamp, Tjapco          AMERSFOORT                    z.t.
 51   82 van Dijke, Nick          BAARLE NASSAU                 z.t.
 52  118 van Velzen, Jasper       NOORDWIJKERHOUT               z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.468 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten