Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

46e STER VAN ZWOLLE

                       Uitslag Rit in lijn over 170,3 km

               voor Elite en Beloften te Zwolle op 11 Maart 2006
                    Organisatie: Stichting Sport Evenementen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   56 van der Pluijm, Marvin   Ubbink-Syntec Cyclingtm      4:15:01
  2   16 Eichler, Markus          Team Regio Strom-Sengers      z.t.
  3   59 van Gulik, Fulco         Ubbink-Syntec Cyclingtm      4:15:40     0:39
  4   31 Bos, Marco               Cyclingteam Jo Piels         4:15:42     0:41
  5   55 Terpstra, Niki           Ubbink-Syntec Cyclingtm       z.t.
  6   97 Curvers, Roy             Procomm - van Hemert          z.t.
  7    5 Mol, Wouter              Team Fondas-P3 Transfer      4:16:39     1:38
  8   48 Lenferink, Jasper        Team Lowik Meubelen           z.t.
  9  123 Goesinnen, Floris        v Vliet - EBH Advocaten       z.t.
 10   15 Mouris, Jens             Team Regio Strom-Sengers      z.t.
 11  101 van Katwijk, Alain       Procomm - van Hemert          z.t.
 12   13 Berkenbosch, Maint       Team Regio Strom-Sengers     4:16:48     1:47
 13   21 van Leeuwen, Cor         De Hypotheker - NWVG         4:17:53     2:52
 14   57 Smit, Dennis             Ubbink-Syntec Cyclingtm       z.t.
 15  108 Walgien, Jorrit          B&E Cycling Team              z.t.
 16   32 Alma, Marcel             Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 17   37 van der Burg, Germ       Wilton-AA Drink-Volhard      4:17:58     2:57
 18   99 de Jong, Gideon          Procomm - van Hemert          z.t.
 19   47 van Groen, Arnoud        Team Lowik Meubelen           z.t.
 20   33 Veldkamp, Evert-Jan      Cyclingteam Jo Piels         4:18:12     3:11
 21   79 ter Schure, Vincent      WRV De Peddelaars            4:18:30     3:29
 22   75 de Vries, Roel           OWC Oldenzaal                 z.t.
 23   43 Nagelhout, Berry         Team Lowik Meubelen           z.t.
 24   39 Steiginga, Sierd         Wilton-AA Drink-Volhard       z.t.
 25   51 Raadtgever, Dennis       PRC Delta                     z.t.
 26    1 Mohlmann, Peter          Team Fondas-P3 Transfer      4:18:55     3:54
 27   67 Nagengast, Marcel        Krolstone                    4:20:43     5:42
 28  102 Pronk, Jos               Procomm - van Hemert          z.t.
 29    4 Soepenberg, Ger          Team Fondas-P3 Transfer       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.068 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten