Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

28e KOGA MIYATA RACE - JUNIOREN

                        Uitslag Rit in lijn over 120 km

                         te Heerenveen op 22 April 2006
                 Organisatie:Stichting Ronde van Zuid Friesland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   95 Lindeman, Bert-Jan       WV Meteoor Assen-Roden       2:58:32
  2   45 Spijkerman, Herman       De Hypotheker NWVG-A          z.t.
  3   82 van Blanken, Mart        Oldenzaalse Wielerclub A      z.t.
  4   16 van Ooijen, Jeftha       RC Jan van Arkel              z.t.
  5   76 de Boer, Joris           Alcmaria Victrix A            z.t.
  6  107 Eising, Herm             WSV Emmen A                  2:59:23     0:51
  7   27 Limburg, Stefan          WRV DE Peddelaars A           z.t.
  8   14 Ligthart, Pim            Sinnege Bouw Wielerteam       z.t.
  9  112 van Dijk, Julian         Regio Team Top Vijf           z.t.
 10   57 Stegink, Jelmer          TWC Pijnenburg                z.t.
 11    7 Hoeben, Jens             District Oost                 z.t.
 12   64 van Wiefferen, Ruben     UWTC De Volharing A           z.t.
 13   72 Weerts, Lennart          ARTV De Adelaar               z.t.
 14   15 van Wel, Ruud            Sinnege Bouw Wielerteam       z.t.
 15    5 Klein, Emiel             District Noord                z.t.
 16   25 Faber, Rutmer            WRV DE Peddelaars A           z.t.
 17   93 Kelderman, Stefan        CRT Raalte - CC75             z.t.
 18  133 Sinkeldam, Ramon         DTS Zaandam                   z.t.
 19   83 Broenink, Thijs          Oldenzaalse Wielerclub A      z.t.
 20   20 Kuiper, Bouke            HRTC Hoorn                    z.t.
 21   48 Cazemier, Pim            De Hypotheker NWVG-B          z.t.
 22   59 van Wezop, Dennis        Kennemerland-W Frisia A       z.t.
 23   52 van Weers, Sean          Trias-Spartaan-Delta B        z.t.
 24  121 Huiting, Vincent         WV Olympia                    z.t.
 25   67 Ariesen, Johim           UWTC De Volharding B          z.t.
 26   87 Steenbeeke, Ruben        Oldenzaalse Wielerclub B      z.t.
 27  110 Bults, Michiel           WSV Emmen B                   z.t.
 28   90 van der Velde, Jeffrie   WV De Stormvolgels            z.t.
 29   13 Souverein, Dennis        Sinnege Bouw Wielerteam       z.t.
 30  109 Tapper, Jarno            WSV Emmen B                   z.t.
 31   31 Hulzebos, Barry          WRV De Peddelaars C           z.t.
 32   21 Sijm, Hugo               HRTC Hoorn                    z.t.
 33   43 Clermonts, Glenn         De Hypotheker NWVG-A          z.t.
 34    1 te Stroet, Rens          Achterhoek 2000               z.t.
 35   56 Groffen, Tommy           TWC Pijnenburg                z.t.
 36   53 Blok, Lennart            Trias-Spartaan-Delta B        z.t.
 37   26 van Rijswijk, Bryan      WRV DE Peddelaars A           z.t.
 38   88 de Haan, Bas             WV De Stormvolgels            z.t.
 39   78 Windt, Ramon             Alcmaria Victrix A            z.t.
 40   58 Blom, Niels              Kennemerland-W Frisia A       z.t.
 41   28 Smit, Roy                WRV De Peddelaars B           z.t.
 42   86 Hofsté, Jop              Oldenzaalse Wielerclub B      z.t.
 43   38 Beukeboom, Dion          UWTC Uithoorn Combi B         z.t.
 44   62 Jonkman, Frank           Kennemerland-W Frisia B       z.t.
 45  101 Robben, Ricardo          WV Schijndel                  z.t.
 46   18 de Jonge, Rick           RC Jan van Arkel              z.t.
 47  134 Stenekes, Steven         DTS Zaandam                   z.t.
 48   92 Marissink, Steven        CRT Raalte - CC75             z.t.
 49  127 Doggen, Richard          WV Drachten e.o.              z.t.
 50   32 de Vries, Berden         WRV De Peddelaars C           z.t.
 51   94 Hidding, Egbert          WV Meteoor Assen-Roden        z.t.
 52  128 de Vries, Harm           WV Drachten e.o.              z.t.
 53   65 te Brake, Remco          UWTC De Volharing A           z.t.
 54   97 Gödde, Leo               DRC De Mol                    z.t.
 55   96 Eefting, Roy             WV Meteoor Assen-Roden        z.t.
 56   77 ten Dam, Arjen           Alcmaria Victrix A            z.t.
 57  129 de Vries, Evert          WV Drachten e.o.              z.t.
 58  114 Bos, Jan                 Regio Team Top Vijf           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.329 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten